1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    28

Bir kalbin hikayesi ...!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir kalbin hikayesi ...!!!
    saol canım emeğine sağlık

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    28

4. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Emeğine sağlık...

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Bir kalbin hikayesi ...!!! Çok hoş canım emeğine sağlık

6. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    28

ben tesekkür ederim begendiginiz icin

Bir kalbin hikayesi ...!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir tebessümün hikayesi!

bir tebessümün hikayesi!

Merhaba; İşte tüm sıcak duyguları ifade edecek tek kelime, güne, aşka, arkadaşa, dosta, aileye, sevdiğiniz herkese merhaba diyerek kucaklamak sevgiyle… Tabiî ki Tebessümle yapabilmek bunu, bir tebessüm neleri değiştirebilir ki demeyin, bakın neleri değiştiriyor; Radyo programımda anlattığım hikâyeyi hatırlayanlar evet evet diyecekler. İşte Hikâye; Bir Tebessümün Hikâyesi Küçük kız bir...
  2. gerçek bir aşkın hikayesi...

gerçek bir aşkın hikayesi...

Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değnegi ve el yordamı ile otobüse binmişti. Şöför : -Soldan üçüncü sıra boş hanımefendi, dedi. Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir hava subayı idi. Bundan birkaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti genç kadın ve asla göremeyecekti. Kocası ameliyattan sonra acı gerçeği...
  3. bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi... Dondurucu soğukta bir an önce evime varabilmek için hızla yürürken, ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm.. Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. İçinde üç dolar ve sararıp kat yerleri yıpranmış eski bir zarftan başka birşey yoktu... Sol üst köşede yalnızca gönderenin adresi, alıcı adresi yerinde bir posta kutusu numarası vardı. Bir ipucu...
  4. Bir Bebeğin Hikayesi

Bir Bebeğin Hikayesi

Bir Bebeğin Hikayesi Genç kadın, bebeğin güzelliği karşısında büyülenmiş gibiydi. Kıvırcık sarı saçları, iri mavi gözleri, kalkık bir burun ve küçük kırmızı dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bebek, kadının şimdiye kadar gördüğü en cana yakın kız çocuğuydu. Onun ipek yanaklarını doya doya öpmek ve cennet kokusunu içine çekmek için eğildiğinde: "Dokunma bana ..." diye bir ses...
  5. Bir kürtaj hikayesi ...

Bir kürtaj hikayesi ...

5 Ekim:Bugün var edildim. Buradayim. Varim. Müthis bir duygu bu. Var oldugumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeginden bile küçügüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varim ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varligimi ve benligimi hissedebiliyorum. Bir kiz olacagim ve baharda çiçekleri sevecegim. 19 Ekim:Biraz büyüdüm. Kimildamam mümkün degil. Annem henüz...

Sayfayı Paylaş