1. Angel_tears

  Angel_tears Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  1.737
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Bir Ölüsün aslında, fakat, "Ölümsüzleşiyorsun" sayemde

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

  ßir "Gidiş"in hikayesini yazıyorum... Okunduğunda , herşey için çok geç olacak...
  Bu defa , sana isyan etmeyeceğim, korkma! Çünkü artık bir "gidişin" hikayesinden arta kalan , önsözü yırtılmış kitaplarız seninle. Zaman ne çabuk geçiyor diye hayıflanmıyorum. Zamanın geçmesiyle buz tutyor aklımın sokakları. Boş , tenha, keskin rüzgar var , benim ara sokaklarımda.

  Yalan değil zaman zaman aklıma geldiğin. Ne kendimi, ne seni kandırmaya çalışmıyorum, çalışmadım.

  Kendimle , üçüncü bir kişiymişim gibi , duvarlara dönük konuşmalarım devam ediyor senden önce olduğu gibi ve sen gittiğinden bu yana. Sırlarımı paylaşıyorum kendimle.

  Pişmanlık, üzüntü , kaybediş.. Gülümsüyorum.. Ne çok şey sığdırdım şu çelimsiz bedenime, sen de dahil. Ama Gülümsüyorum, uyaksız mısraların son harfine astım umutları. Daha bir güçlü basıyorum yine de ayaklarımı toprağa.

  ßir "Gidiş"in hikayesini yazıyorum... Okunduğunda , herşey için çok geç olacak...

  Ne yazık... Sen bunları bilmeden, hatta hissedemeden öleceksin. Çünkü , bunları bilmek hakkın değil senin. Beddua etmediğim tüm ölümler gibisin. Yaprakları irin ve kan tarlası güllerden ibaret.

  Beni anlamaya çalıştığını sanarak geçirdiğim o sıkıntılı dakikalara dönüyorum. Tekrar tekrar yaşamak, anımsamak için değil. Biraz yargılamak için seni ve "gidişini".

  Görüyorum.

  Cidden. Neler yaptığını izliyorum, senden habersiz. İstesen farkedersin. Umrumda değil. Değişen birşey olmayacak, bilsen de. Ama , gördükçe, tiksiniyorum. Aşk'ı yakıştırdığım, Aşk'ı "var" sandığım insan sen miydin?

  Söylüyorum...

  Fakat duyman imkansız, hem körsün , bir de üstüne sağırlaşmışsın. Bana acılarından bahsetme... "İnanmıyorum" Saatlerce konustuğumuz "acıların" çekmen gerekenden az olanlarmış. Söylüyorum...

  Gidişini hikayeleştirdim... hikayeleştiriyorum...

  Bir Ölüsün aslında, fakat, "Ölümsüzleşiyorsun" sayemde.

   
Bir Ölüsün aslında, fakat, "Ölümsüzleşiyorsun" sayemde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sayende

  Sayende

  SAYENDE Bir tünelden çıkmış tren gibiyim, Sağım solum, baktım, günlük güneşlik.. Ben bende değilken, ben ben gibiyim, Doldu içimdeki ölümcül boşluk, Sayende.. Topların yankısı bir uçtan uca; Yağız erler yürür, yüceden yüce; Şakıyan kılıçlar şavk verir gece; Düzlere dönüşmüş kapkara taşlık, Sayende.. Denizler yarışmış, dağlar yarışmış; Kara günler geçmiş, bayram erişmiş; Ne etmişsen,...
 2. Bir kadın ÇOCUKTUR aslında.

  Bir kadın ÇOCUKTUR aslında.

  Çocuk gibi davranmayı sever.Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Birçocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama herkadın çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz, ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz. Bir kadın güçlüdür aslında. Hatta erkeklerden çok...
 3. Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü

  Emine Ün sevgilisi sayesinde ölümden döndü

  emine ün kızı emine ün sevgilisi emine ün, kızı, sevgilisi, sevgilisi kim, tolga karataş, resimleri, sağlık durum, hakkında haberleri burada akradaşlar Geçtiğimiz günlerde, kısmı felç geçiren Emine Ün'ün sağlık durumu düzeldi Melek'lerim. Sevgilisi Tolga Karataş sayesinde hayatının kurtulduğunu söyleyen Emine Ün, bakın daha neler söylemiş Melek'lerim. Geçen hafta kısmi felç riskiyle...

Sayfayı Paylaş