Bir ÖMÜR gelmesende BEKLERİM!!!

en-guzel-imzalar10-9730.gif

Bir dilin tüm sözcüklerini kullansam seni tarif edemeyeciğimi biliyorum.Ulaşılmaz oldun hep , dokunmak , hissetmek ve dolu dolu yaşamak isterken seni , kocaman bir yalnızlıktı payıma düşen.Payıma düşen her şeyi erteledim ama erteleyemdiğim bir şey vardı ''SANA'' benziyordu.Su olsa dokunduğumda bozulurdu , bozulmayan bir ''şey''din...Gidilecek bir yer olsa sonu olurdu , sonu olmayan bir '' şey''din...

Uykuda görülecek bir rüya olsa uyanırdım , beni rüyamdan uyandırmayacak bir ''şey''din...Seni gözlerinden , üç ırmağın birleştiği yerden öpeyim desem , aklına ırmaklar gelir.Düşün ki , bir dağdan aşağı iniyoruz ve dünyada iki kişilik türkü kalmış onu söylüyoruz , öyle bir ''şey''sin sen...Seni düşündükçe yoruluyorum desem , dünyanın en büyük yalanı olur.Yalanım yok.Bugünden yarına ne kalır bilemem ama sen kalırsın , tıpkı yatağı değişmeyen ırmak gibi...

Bana hep kendimi hatırlatan bir ''şey''sin sen.Uzaksın , yakınsın , özlenensin , ama bu gün değil yarın gibi bir ''şey''sin sen...Gecenin en karanlık yerinde küçücük bir ışık bile olsan yine de istiyorum seni.Bu gün her ölümle biraz ölürken , seni düşündükçe yeniden hayata dönüyorum.Gelincikleri gibi bir mevsim değil, dört iklim , köşe bucak....

Kime ne derse desin dönmeye niyetim yok...Bir kentin ortasında tek başına kalsam da çığlık çığlığa bağırarak söylerim seni sevdiğimi.Bir tek beni sevgimle yaşasada bu sevda SEVİYORUM SENİ....Sensiz dallarını yitirmiş bir ağaç gibi yapayalnız olurum , kalabalığın ortasında bile...Fırtınalı bir denizin en sakin limanı gibi bir ''şey''sin sen...

O , limandaki tek yolcu da BEN...!!!

simli-yazilar1-5913.gif

sss2se1-27f.jpg

Duydum ki yatışmışsın...
bir kız bulduğunu ve onunla evlendiğini ,
duydum ki hayallerin gerçek oldu....
Sanırım sana veremediğimi o vermiştir !!!!

Eski arkadaş ! neden bu kadar çekingensin ?
Kendini gizlemek ve ya yalanlardan saklanmaya benzemez ,
davetsiz gelmekten nefret ediyorum ama uzak kalamadım , savaşamadım....
Yüzümü görünce sana hatırlatmasını umuyordum
ki , benim için bitmedi...

Senin için sadece en iyisini diliyorum...
Beni unutma , yalvarıyorum
bu söylediklerini hatırlıyorum ;

'' Bazen aşk sürer ama bazen daha çok acı verir ! ''

145394eb575576cdff.gif

Gönül ile Aklı koydum bir kafese ;
Biri
''UMUT'' diyor , biri ''KES'' diyor....

Çırpındıkça kaldım nefes nefese ;
Biri
''DAYAN'' diyor , biri ''PES'' diyor...

Yüreğim döndükçe döndüm ak kora ,
sabrım demir aldı , yelkenler fora..

Gitmek istiyorum çok uzaklara ;
Biri
''CAN'' diyor , biri ''ES'' diyor ...!

67104082-8387.png

Bir bilsen ne kadar çok denedim sevdamı gecenin koynuna bırakıp gitmeyi , bir bebeği cami avlusuna bırakır gibi.Yine de dayanamadım seni üvey yüreklere emanet etmek düşüncesine.
Kaç sefer düzenledim kendi içimde , seni kalbimden atmak için...ama her gidiş aynı yöndeydi sana ulaşmak üzere.
Anladım ki rehindi gözlerim gözlerinde...aşkın zincirdi bileklerimde ve yüreğimde.Oysa bir görüşlükdü yüzün yıllara yetecek
kadar. Bir dokunuşla erimek gibi imkansız, bir kıvılcımla tutuşu vermek gibi ani ; ve geçici saman alevi gibi..Bakışlarımı kaldırmaya cesaret edememiştim hiç o son görüşü de yitirmemek adına...Sen ise o son görüşü de yanına alıp gittin....

145394eb574db56115.gif

Ne vardı ki , bu kadar sevecek
ya da ölesiye güvenecek !!!

AŞK kimi güldürmüş ki ?

Ya da ne kadar olmuş ki , ömrü mutluluğun ....
Gözlerimdeki ışıltıyı yitirdim , yaşama sevincimi , umutlarımı , sitemlerimi , beklentilerimi yitirdim...
Kendimi yitirdim Sensizlikte....!

79773d77085a-a4.png

Küçücük Dalda Yedi Gül...

Altısını Rüzgar Alır Ama Biri Kalır
Bulayım Diye Onu...

Yedi Kez Çağıracağım Seni
Altısında Gelme...!

Ama Söz Ver Yedincisinde
Tek Sözümle GEL...!

!...PRENSES...!

(Yeşil Gözlüm Çok Özledim GEL...!)

0_4a483_9888c920_L-341.png

Ey benim doğmayan sabah yıldızım ...

Geceler mi uzak , sen mi uzaksın ...?

Ne zaman bitecek bu yalnızlığım ...

Umutlar mı uzak , sen mi uzaksın ...?

0_4a483_9888c920_L-341.png

f506e11b23828665f8e54c03c9d47a39_1276729766-381.gif

Ya Rahman !

Sen öyle rahmet edersin ki , rahmetinin bir cilvesi cennetim olur.

Rahmetinden bir parıltı sonsuz mutluluğumdur.

Rahmetinin bir damlası her kesin rızkına kefil olur.

Şu çorak gönlüme merhametini indir.

Şu fani ömrümü sonsuzluğa eriştir...

Geri