1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Bir Saatte 2-5 cm İncelebilirsiniz

  Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  ultralyse nasıl incelebilirim ultralyse yöntemi nedir yöntemi nedir Zayıflama, incelme, biraz daha sıkı ve fit görünme denildiği anda bütün kadınlar ve artık erkekler de, bu konuya kulak kabartır oldu.
  Fiziksel olarak iyi görünme iç huzurunuzu artıran bir trend olarak yerini aldı. Bu kadar yoğun istek karşısında pozitif bir bilim olan tıbbın da üzerine en çok çalıştığı konu şüphesiz zayıflama olarak ön sıralara geçti.
  Tüm hekimleri direk olarak ilgilendirmediği düşünülse de, zayıflama ve incelme konusunun artık tüm sağlık sektörünü etkilediği kaçınılmaz bir gerçektir.
  Yapılması Gerekenler…
  • Midenizde yanma ve reflü şikâyetiniz mi var? Tedavinin ilk ve en önemli parçası hastanın zayıflaması gerekliliğidir.
  • Hipertansiyon hastası mısınız? İlaç kullanmadan önce zayıflamalı ve hayat tarzınızı değiştirmelisiniz.
  • Bel çevreniz belli bir limitin üzerinde mi? Kalp hastalıkları açısından risk altındasınız. Acilen zayıflamalısınız.
  Örnekleri daha da çeşitlendirmek mümkün. Zayıflama ve incelme, birçok sağlık sorununun temelinde olduğundan, tüm alanlardaki hekimlerin tek tek araştırmak ve üzerine çalışması gereken bir konu.

  Şu da var ki; Ülkemiz sadece İstanbul gibi dev bir metropolden oluşmuyor elbette. Türkiye’nin her köşesindeki birinci basamak sağlık kuruluşlarındaki doktorlarımız bu konuda bilinçli ve bilgili konumdalar. Sonuç itibariyle hipertansiyon, diyabet ya da diğer onlarca hastalığı iyileştirmek için kişiyi önce zayıflatma gerekliliği bulunmaktadır.
  Sağlık Bakanlığı da bu konuda çalışmalar sürdürmekte; Tıp Fakültesi öğrencilerini öğrenimleri süresince ve 1. basamak tıp doktorlarını sürekli eğitmektedir. Bu aynı zamanda gelişmiş bir ülkenin sağlık politikası da olmalıdır. Çünkü hastaya koruyucu hekimlik yapmak yani gerekli durumlarda bel çevresini inceltip kilo vermesini sağlamak bir gerekliliktir. Böylece hekimler kişinin tansiyon hastası olma riskini azaltacak; hatta bu riskin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Böylece ilaç kullanımını da önemli ölçüde azalacak, sağlık harcamaları makul oranlara çekilecektir.
  Zayıflamanın temeli kalori kısıtlaması ve düzenli beslenme olduğundan; yakınlarınızdaki bir semt polikliniğindeki doktorunuzdan bu konuda destek almanız mümkündür.


  Bölgesel Yağlardan Kısa Zamanda Kurtulun
  Gelelim estetik bakış açısıyla incelme ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmadaki son yeniliklere… Dr. Mustafa Karataş, Türkiye'ye dünyadaki lansmanı ile aynı anda getirdikleri bölgesel incelmede "mucize yöntem" Ultralyse hakkında bilgiler verdi:
  - Ultralyse yöntemi hakkında bilgi verir misiniz?
  Türkiye’ye dünyadaki lansmanı ile aynı anda getirttiğimiz Ultralyse denilen sistem yağ hücrelerini küçültme ve incelme konusunda şimdiye kadar olan bütün cerrahisiz yöntemlere göre çok daha üstün ve güçlü etkisiyle farkını gösteriyor.
  Ultralyse ile yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve bölge dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor.
  - Nasıl uygulanır?
  Hiçbir cerrahisiz sistem ya da yöntem elbette oradan yağ dokuyu direk alma etkisi yaratmaz. Ama Ultralyse ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve sizin tarafınızdan harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten gözle görülür ve yüz güldürücüdür. Mezuradaki rakamlar en az 2 cm, maksimum 5 cm kadar azalmıştır.
  Tek bölge için 10 gün aralıklarla 5 seans girilebilen bu tedavide her seans sonrası hastanın izlenmesi gereken 5 günlük diyet protokolü vardır ki; bu da hekiminiz tarafından size verilir.
  Ultralyse ile aldığımız sonuçlar hem hasta hem de bizim açımızdan dikkate değer ve hızlıdır. Sonradan izlenen diyet ise zorunluluktur.
  Sonuçta diyetsiz mucize makineler ve sistemlerle zayıflama diye bir şeyin olmayacağı her akıllı insanın idrak edebileceği bir gerçektir. Ama Ultralyse ile artan serbest yağ asitlerini tüketmek için yaklaşık 5 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan bir diyet izlemeniz gerekli. Çünkü Ultralyse ile kendi yağınızı yeme yani enerjiye çevirme sağlanıyor.
  Kendi yağınızı yeme fikri önce ürkütücü gelebilir ama tedavinin bize sunduğu en büyük avantaj budur. Bu çok büyük bir avantajdır. İstediğiniz bölgeden incelebilme fırsatı gerçekten cazip bir fırsattır.

  - Bu yöntemin amacı nedir?
  Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalıdır; ince bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gereklidir.
  Sizinle aynı kiloda aynı boyda ve aynı yaştaki hemcinsinizin sizden daha ince görünmesinin nedeni sıkı bir ciltten başka bir şey değildir. Amaçlanan cilt elastikiyetini artırmaktır.
  -Bölgesel incelme nasıl sağlanıyor?
  Şu ana kadar başarıyla uyguladığımız ve sonuçları açısından en geniş kaynak ve literatüre sahip Accent XL Radyo Frekans sistemi yine burada devreye giriyor. Radyo Frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedeflenir. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını, dolayısıyla kollogen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlar. Tüm cilt gençleştirme ve sıkılaşma tedavilerinde amaçlanan budur.
  Kombinasyon tedavileri ve hastalara sunulan alternatifler geniş tutulmalı ve tek sistemin ya da tek aletin muhteşem sonuçlar vereceği inancından vazgeçilmelidir.
  Bu noktada asıl önemli olan; doğru hareketi, doğru sistemlerle, doğru hastayı buluşturabilmektir. Ki bu da doğru hekimin görevidir. Ama en önemlisi sadece hekimin görevi olduğunun tekrar tekrar hatırlanmasıdır.

  alıntı


   
 2. SaBıR MeLeĞi

  SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  10 Ekim 2008
  Mesajlar:
  892
  Beğenilen Mesajlar:
  48
  Ödül Puanları:
  28
  Şehir:
  KÜTAHYA
Bir Saatte 2-5 cm İncelebilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2+2=5 :)

  2+2=5 :)

  2+2= 4 bugüne kadar hep böyle bildiniz değil mi? x = y ................................................olsun x² = x.y.............................................eşitliğin her iki tarafını 'x' ile çarptık. x² - y² = xy - y².................................her iki taraftan 'y²' çıkardık. (x + y).(x - y) = y.( x-y...
 2. 2 saatte şarj olan otomobil

  2 saatte şarj olan otomobil

  Siemens, 2 adet elektrikli otomobil prototipinin sürüş sistemlerini gerçekleştirdi. Şirket elektrikli otomobillerin hem ulaşım aracı hem de mobil enerji kaynağı olarak kullanılabilmesi için çalışmalar yürütüyor. E-RUF, “dünyanın iki yönlü şebeke bağlantılı ilk elektrikli otomobili” olma özelliğini taşıyor. Yaklaşık 2 saatte şarj edilebilen otomobil, saatte 220 kilometre hıza...
 3. Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

  Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

  turp saçı uzatırmı turp saç uzatır mı suyu suyu saç uzatır mı saçı Kuaföre gidip ''saçımın uçlarından aldırcam''diyerek o sandalyeye oturup uçlarıyla beraber saçlarının tümü giden meleklerim.Bu durum hemen hemen her kadının başına geliyor.Ya diyoruz ki uçlarından alın.Ama bir bakıyoruz komple saçı kesmiş.Resmen bir meruk çıkarı o kestiği saçtan.Bence kuaförün cimrisi makbul tabi saç kesimi...
 4. melekler,2 cm nurtopu gibi bir miyomum olmus...

  melekler,2 cm nurtopu gibi bir miyomum olmus...

  Bebek istiyorum fakat,miyom olusmus,doktor yeri zarar vermiyor takip edelim dedi.Miyomu olup hamile olan var mi?
 5. 2 saatte 2 kilo verdiren diyet

  2 saatte 2 kilo verdiren diyet

  Evet melekler yanlış duymadınız 2 saatte iki kilo verdiren bir diyet varmış. Bu atv ekranlarındaki doktor Gürkan Kubilay bugün proğram esnasında 2 saatte 2 kilo zayıflama ile ilgili bir yöntem olduğunu ve bunu anlatacağını söyledi. Ve bakın aynen şöyle devam etti.... Programında karaciğer yağlanması, karaciğer yağlanmasının sebepleri, tedavisi ve karaciğer yağlanması önlemek için faydalı...

Sayfayı Paylaş