bir sizofrenin yazısı..

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
bir sizofrenin yazısı..
Vay be, Yine qün aqarmakta, yine qözlerim Kan canaqı. Yine uykusuz bır qun. Ben Yine birşeylere kızıp yazıyorum. Aman Tanrım, ne cok kızılacak sey varmış meger. Ben hepsıne kızıp yazıyorum.

" ULan İnsan Sevdıqını durduk yere hıc uzer mı be ! " Buqun Adamın bırı sevdıqı kadını durduk yere hıc sebebsız azarlıyordu. O anda " len dur bakalım " dıyesım qeLdı ama. Diyemedim, sustum seyircisiz oynama cezası verdım ona oradan uzaklaştım. Ne Kadar AptaaL bir İnsanlarımız var bızım. Aşk,sevgi,Evlilik emek isterken bizimkiler ellerinde olanı bile deqerlendiremiyor. Kıymet bılmıyor ve nedense elımızde olanların kıymetını gıttıkten sonra anlıyoruz .. " AptaaL"ız.

Buqun bir ittiraf okudum herhanqı bır gazetede. SöyLe söyluyordu. " Ben Kocamı bir kere aldattım,onda da pişman oldum kocamın yuzune eskısı qıbı bakamıyor,onunla eskısı qıbı samımı olamiyorum. " E be kadın Sen ne haLt iLe kocanı aLdatıyorsun kı, hı ? qım verdı kı sana bu Luks'u. Ne quzel bır yasantın var,cocukların var ailen var sıcak bır yuvan var. Ne haLt iLe sen bu işi yapıyorsun. Sonra'da DerLerki " erkekler biz kadınları nıcın terkedıyor. " Eder tabı terketmeyı bırak " bır sokak kopeqi gibi camii avlusuna bile bırakırlar."

ULan, Sevmıceksın asLında, yemın ederım baq, böyle yaşantı quzel deıl tamam kabul edıyorum ama sevdıkten sonrada ıyı olduqu soylenemez kı. Sevıyorsun yaranamıyorsun, sevıyorsun kıymetın bılınmıyor. Ne boq yiyeceqını sasırıyor ınsan. Sevsen Suc Sevmesen Suc. " uLan ne dıe sevdım senı be " dıyesı qeLio İnsanın. Tabi ya Ne diye sevıyorsun kı ? Karsılıklı bır menfatmi ? Veya Bir qeceLik Aşk' mı ? Ne dıye sevıyorsun ? Karsındakı Cıns'e Nıcın Katlanıyorsun ?

Saat'de Epey oLmuş. Bızım kankı uyuyor, birada bıttı, siqara Az qaLdı. Ee Şimdi qim qidip aLıcak NevaLeyi Hı ? KanKi KaLk len Bira aL qeL Hadi baq onLar bitti.

Bende Bittim

ALINTI
tatlıaşkım.com

Benzer Diğer Konularımız !

Geri