Bir Şuç Örgütünü Deşifre Ettik.

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Bir Şuç Örgütünü Deşifre Ettik.
18:01 Ana Haber Bülteni
Hazırlama ve sunma: By Kar_tanesi

Şok...Şok...Şok...

Gün geçmiyorki sayın meleklermekanı sakinleri, sitemizde bir gariplik daha yaşanmasın. Anında haber yayınımızla tüm gariplikleri sizlerle paylaşıyoruz.Gündeme bomba gibi oturacak olan bir son dakika haberi ile yine karşınızdayız.Meleklermekanı Suçları yakalamak mı bizim göbek adımız çetesinin yaptığı baskınlarla bir çok kaçak tarihi konular ele geçirildi.

Bu yapılan baskında sitedeki üst düzey yöneticilerin bu vaka içinde oldukları tespit edildi, çete tarafından anında tüm meleklermekanına deşifre edildi.
Bu yöneticilerin sorgularında ise farklı açıklamalar ortaya çıktı ama biz salak değiliz çok iyi çalışarak gerçekleri bulduk.
Bu tarihi konuları yabancı forum sitelerine makul bir fiyata sattıklarını öğrendik. (Off insan önceden söylerde bizde kırışırdık paraları :D:D)

Bu yöneticiler ise göz altına alındılar ve soruşturma açıldı. En az 15 yıl banlanmaları bekleniyor.

Yöneticiler basına hiçbir açıklama yapmazken, sadece biz suçsusuz burdan çıkalım hepinizi tek tek banlıcaz sesleri geliyordu.

İşte bu Tarihi kaçakçılığın başında olan melekler
Sadmin
Rüyam
Pasika
Mawi
Meçhul
Mislinay
Hayal
Handanca
Kaprisli
Lamazi
Zaga
Elmalı kurabiye
Pelinsu
bulunurken deneme nodlarda hiç geri kalmamış ve bu örgütün içine karışmışlardı.
Aussie_angel
Gül15
Yüsra46
Gamze_18

Peki bu baskınların yapılmasını ve bu örgütün yakalanmasını haber veren melek gibi melek kim diye soracak olursanız
ASqımsın
basına yaptığı açıklamada
Beni çok zorladılar gel sende çaktırmadan bişiler yaparsın dediler fakat ben hiç birine aldanmadım diyerek son olarak çetenin isminide deşifre etti

Meleklermekanı cadıları

Bu da örgütün ismiymiş sayın melekler

Yine garip bir haberle daha karşınızda olduk.Herkese iyi akşamlar diliyorum.Mutlu ve esen kalın.

Not: Sormadan yaptım, eğer rahatsız olan olursa hemen ismini silebilirim.

Son düzenleme:
Ben masumum:uhu:beni zorladılar benim amacım sadece bir bakıp çıkmaktı:uhu:Ben bişe görmedim duymadım haberim yok:D:D:haha:

Alemsin kız 2 dk da yazdın senaryoyu helal diyorum sana:Demeğine sağlık balım.
Reha muhtarı geçtin kız:D

:seker:Ben bişe yapmadım bi kerem...

Oha felan oldum :D

Çekmesene kardeşim aaaaaaaaaaaaa :DKuzum sen yanlış bölümdesin senarist felan olsana .

Bi bu eksikti bu da tam oldu yaaa...:dil:

Helalinden + rep verdim gitti :D

Ben farklılık yapmak istiyorum masum değilim ben suçluyum herşeyi bilerek isteyerek ve kendi irademle yaptım::D:D Neyapayım hayat çok sıkıcıydı sırf adrenalin için suçum ne ise razıyım :D

Cidden canım yaa sen feci harcanıyon yaa şu bizim gazete işi büyüsün senin magazin böşümü için aldırcam yanıma valla harcanıyon burda :D Ellerine sağlık canım güzel olmuş rep vermek isterim ama veremedim :uhu: ama söz vericem :kiss:

ben bunların hiçbirini tanımıyorum:seker: aaa ne münasebet ne suçu ne çetesi küllüm yalan iftira :hhh:

ayrıca çıışta görüşelim gelecek sefer kırısırık paray :D

Alkollüydüm heç birşeycik hatırlamıyorum yavvv:zarhos:Ben masumum, eğitim şart:piha: :dil:

Geri