Etiketler:
 1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Bir uçağın inip inmediğini nasıl anlarım?

  Konu, 'Haydi Tatile' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  bir uçağın iniş anı,bir uçağın inip inmediğini nasıl anlarız,uçakların indiğini gösteren site varmı,uçağın inip inmediğini nereden öğrenebilirim, < Konu Resmi..>


  Havalimanındaysanız, lütfen Geliş alanındaki uçuş bilgileri ekranımıza bakın, havayolunun satış ofisine
  sorabilirsiniz. Artık teknoloji sayesinde internetin yanı sıra android veya i-Phone gibi cep telefonlarına indirebileceğiniz yazılımlarla uçakları takip edebilirsiniz.

  Bu tür yazılımların en iyilerinden biri de www.flightradar24.com Site uçakları radar ekranı üzerinden takip ediyor. Ülke haritaları üzerinde uçan uçaklara tıkladığınızda çağrı kodu, yüksekliği, hızı, daha önceden izlediği rota gibi bilgiler geliyor. Hatta tescil işareti ve fotoğrafını da ekrandan görebilirsiniz. Cep telefonları üzerinden standart doanımlı program ücretsiz. PRO olarak adlandırılan daha ileri versiyonunu ise 2,99 dolar karşılığında alabilirsiniz. Bu versiyonunda havalimanına inen kalkan uçaklara doğru tuttuğunuzda tüm bilgiler veriliyor.

  Bir başka internet sitesi de www.flightstatus.com Bu sitede havalimanlarına, havayollarına veya uçuş noktalarına göre arama yapabilirsiniz. Sitede gecikmeler çok detaylı ve güncel olarak veriliyor. İsterseniz örneğin saat 08.00'de İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Ankara Esenboğa'ya gerçekleşen seferin rötar oranlarına da ulaşabilirsiniz.
   
Bir uçağın inip inmediğini nasıl anlarım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çocuğunuz bir bağımlı mı? Nasıl anlarsınız?

  Çocuğunuz bir bağımlı mı? Nasıl anlarsınız?

  Türkiye`de gençlerde madde bağımlılığı her geçen gün artıyor. Kullanım yaşı da gittikçe düşüyor. Uzmanlar zaman geçirilmeden önlemlerin alınması yönünde anne-babaları uyarıyor.Anne-babaların çocuklarına sevgiyle yaklaşmaları, onları dinlemeleri ve onlarla ilgilenmeleri halinde çocuklarının madde bağımlısı olmaları engellenebilir. Madde bağımlılığına işaret eden davranış biçimleri nelerdir?...
 2. uçaklar nasıl uçar?

  uçaklar nasıl uçar?

  uçak ne kadar yüksekten uçar uçaklar nasıl havalanır uçak nasıl havalanır uçaklar ne kadar yüksekten uçar neden Uçuş sırasında uçak dört kuvvetin etkisi altındadır. Bu kuvvetler; kaldırma kuvveti, ileri çekici kuvvet, geri sürükleyici kuvvet ve yer çekimi kuvveti (ağırlık)’dır. Kaldırma Kuvveti: Kaldırma kuvveti, uçağın havalanmasını ve havada uçmasını sağlar. Kaldırma kuvvetinin oluşması,...
 3. Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

  Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

  masal nasıl anlatılır Sevgili melekler, Bakın bir baba,Külkedisi,Rapunzel,Pamuk Prenses gibi masalları nasıl anlatıyor:deli:
 4. Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım?

  Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım?

  Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım? Siz bayanlara soruyorum acaba Bir kadının benden hoşlandığını nasıl anlarım? Bu konuda bana önerilerinizi fikirlerinizi daha doğrusu tüyolarınızı sunun lütfen hanımlar.
 5. birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ?

  birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ?

  Yha ben birini seviyorum ama o da beni seviyor mu tam olarak emin olamadım ve bilemiyorum. Acaba kızlar birine aşıksan ve onunda sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ????????????

Sayfayı Paylaş