1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

amanınnnnnnnnn bu uçağı hırsızlar görmesinnnnnnnn :piha::piha:

Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ucak vurun

ucak vurun

http://www.mekkedeyiz.biz/Games/21305.swf
  2. Ucaktaki diyaloglar

Ucaktaki diyaloglar

boeing 737 de (yerde park halinde) kokpitten orta pencere açik uyarisi alinir amire bakmasi için komut verilir amir ortaya geldiginde yolcular arasinda bi tartisma bi kargasa oldugunu görür. bi bakar orta emergency pencere açik.sorar nedir problem diye. cam kenarindaki abi futursuzca cevap verir: "uçak cok havasizdi bende pencereyi açtim kalkarken kapaticam" = = yine ayni model...
  3. herseyi içinde bir genç odası

herseyi içinde bir genç odası

kızınızın oglunuzun dagınıklıgından şikayetçiyseniz yada çocugunuz odasının küçüklügünden şikayetçiyse her iki tarafı da mutlu edecek bir çözüm bulunduu ben buldum bennnnn :laugh::laugh::laugh: tvsinden bilgisayarına kitaplıgından yatagına herseyi içinde bir genç odası ister misiniz valla ben isterim hemde bayılırım işte modelimiz bakalım begenecek misinizz...................:yahoo:...
  4. Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me

Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me

Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me Sen! Bilemezsin beni... Biçare olup peşinden koşarak, "Beni Affet!", diyeceğimi düşündün... Ve beni bekliyordun şu herkesin geldiği, ama benim olmadığım şehirdeki küçük evinizin merdivenlerinde... Yollarımı gözlüyor, "gelecek" diyordun... Y A N I L D I N !... Hatayı yapan, ihanetin bedeline mahkümdur. İzin vermiyorum...

Sayfayı Paylaş