Bir yaşındaki çocuğun boyu ve kilosu

C

Ceydax<x<

Forum Okuru
Bir yaşındaki çocuğun boyu ve kilosu
Bir yaşındaki çocuğun boyu ve kilosu ne kadar olmalı normal değerler nedir

Merhaba

Eşim biraz benim için çok pimpirikli bir anne oldun sen diyor ilk evladımız ilk çocuğumuz çok farklı bir duygu anlatmak mümkün değil her şeyini titizleniyor insan gerçekten çok farklı bir duygu çocuk sahibi olmak anne olmak benim kızım 1 yaşında normal boyu ve kilosu kaç olması lazım 1 yaşındaki çocuğun boyu ve kilosu normal değerleri yani ortalama değerleri kaçtır konuda bilgi verir misiniz

Merhaba

Bir çok anne acaba anne sütüm yeterli gelmiyor mu verdiğim mama yeterli olmuyor gibi evhamlar yapabiliyor bu çok normal ama yersiz evhamlara da çok kapılmamak gerekir. Anne sütünü emiyorsa ve düzenli mama veriyorsanız bebeğiniz düzenli ve olması gerektiği gibi besleniyordur çok fazla endişelenmeye gerek yok . yoksa bunlar takıntı aline gelirse bebeğinizi olması gerekenden fazla besler belki de bebeğinizin obez olmasına yol açarsınız .

!2 aylık kız bebeğin en az boyu 66 cm. en fazla 81 cm. olmalı kilosu ise en az 7200 gr. en fazla ise 12000 gr. olmalıdır. Bebeğiniz bu değerler arasında ise endişelenmeyin. Ama genetik olabilen ölçüleri de unutmamak lazım,

Bir yaşındaki çocuğun boyu ve kilosu ne kadar olmalı normal değerler nedir

Merhaba

Eşim biraz benim için çok pimpirikli bir anne oldun sen diyor ilk evladımız ilk çocuğumuz çok farklı bir duygu anlatmak mümkün değil her şeyini titizleniyor insan gerçekten çok farklı bir duygu çocuk sahibi olmak anne olmak benim kızım 1 yaşında normal boyu ve kilosu kaç olması lazım 1 yaşındaki çocuğun boyu ve kilosu normal değerleri yani ortalama değerleri kaçtır konuda bilgi verir misiniz
bildiğim kadarıyla kız çocukları daha kısa olabiliyor, sizinkinin bo kilo kaç ki endişelniyorsunuz

Geri