Bir yatak odasında olmazsa olmaz neler bulunmalıdır?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Bir yatak odasında olmazsa olmaz neler bulunmalıdır?
Yatak odaları keyifli zaman geçirebileceğimiz en önemli oda dekorasyonlarındandır. Odalarımızdaki etkiler arasında titizlik gösterdiklerimizden yer alan bu odalarda geçirdiğimiz zaman kalitesini keyifli ve rahat bir uyku keyfi ile bütünleştirecek olan oda görünümleri için dekorasyonda biraz yaratıcı biraz da tarza uygun tercihlerde farklılıklar elde edebilirsiniz.
4060-sik-yuvarlak-yatak-odasi-takimlari.jpg


Yuvarlak yatak tasarımları pek çok kişide etkili izler bırakabilen yatak modelleri olmayı hak etmişlerdir. Rahatlığın adresi ve genişlik ihtiyacında isteneni verebilmede etkisini kanıtlamış olan yuvarlak yataklar modern görünümleri ile aradıklarınızı sağlam kalitede elde edebilme imkanları ile karşınıza çıkabilmektedir. Modern yatak odasında son derece muhteşem bir dokunuş ile oluşturulan üst resimdeki etki ile oda görünümlerinizde çeşitlilik yakalayabilirsiniz.

6600-rahatina-duskun-olanlara.jpg


Rahat bir yatak odası dekorasyonu mu arıyorsunuz? O halde renkli kırlentler ve yumuşak yastıklar ile yatak odanızda keyifli uyku geçirebileceğiniz üstteki örneğe ne dersiniz? Rahatlıktan hoşlananların beğenebilecekleri bir tasarım olan üstteki dekor tarzında aynaların yansıması ile de genişlik hissi istenilen seviyede yakalanabilmiştir.

Yatak-Odası-Aksesuarları-2016.jpg


Yatak odasında sık tercih edilen krem ve kahve tonları için üstteki yatak odası takımı harika bir seçim olabilecektir sizler adına. Bu yatak odası aynı zamanda yanı başınızda şifonyere koyabileceğiniz saat ya da abajur ile uyanma ya da kitap okuma keyiflerinizde sizlere eşlik etmede de üstad olacaktır. Beğenilen etkileri bırakabilme potansiyeline sahip olan bu takımda takıma hakim desenlerin rahatlatıcılığı ve odaya kattığı değişimdeki ahenk ile uzun seneler bu takımı kullanıyor olmaktan sıkılmayacaksınız. Uyumlu halısı ile yatak odasında rahat bir alan yakalanmış fazla eşyaya yer verilme durumu adeta rafa kaldırılmıştır.


Yatak-Odası-Dekorasyonu.jpeg


Aynalarla ve fazla pencere tercihleri ile ortamda yakalanmak istenebilen geniş etki üst resimde fazlası ile kendini gösterici kılığa bürünmüştür. Bir yatak odasının aydınlatması ne kadar iyi olur ve güneş girme potansiyeli ne kadar çok olursa kendimizi son derece iyi hissederek uyanma durumumuz bir o kadar artar. Yukarıdaki dekor tarzında da işte tam da aranan bu şekilde sunulmuş.

Yeni-Yatak-Odası-Takımları-2017.jpg


Yatak odanızın teması da tamamen size hitap etmelidir. Oda görünümlerinde yatak odası temasında değişim yakalamak isteyenler modernlik için üstteki gibi bir tarz modernliği sevenlerin beğenebilecekleri arasındadır. Modern ışıklı canvas tablo tasarımı, yatağın modern ayakları ve modern işlemeleri ile kendini gösteriyor oluşu sizi tam manası ile tamamlamaya yetebilecektir. siz de yatak odanızdaki eksikleri ya da ihtiyaçları değişim sağlayıcı dokunuşlarınız ile yenilemeye hazır mısınız?
 
Üst