1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Birbirinden Harika Mesajlar 2012

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  harika mesajlar 2012 harika sözler
  güzel sözler 2012


  Dostlarınıza, arkadaşlarınıza, sevdiğinize yollayabileceğiniz, her türlü duyguyu yansıtan birbirinden güzel mesajları, sözleri biraraya topladık melekler :) Alın elinize telefonlarınızı yollayın :tik:


  < Konu Resmi..>  • Kurtlar kuşlar dile gelseler, tüm dertlerin bitti diye müjde verseler, bu fani dünyayı bana verseler, dönüpte bakmam sen olmayınca.


  • Sevmiyorum artık yanlız geceleri. Hiç mi özlemiyorsun vicdansız serseri.


  • Seni sevmek yaşamak, seni seninle yaşamak büyük lütuftur bana delikanlım. Seni sende yaşayarak öğrendim.

  • Benim hayatıma bir tek sen girdin. Bir tek seni sevdim ve senden başka kimseyi sevmedim ve sevmeyeceğim. aşkm şunu bil ki ayrı olsak da kalbimde hala yaşayacaksın sakın unuttuğumu sanma birtanem. yanımda olmasan da seni görmesem de sadece kalbimde olacaksın aşkım hala seni çok ama çok seviyorum...


  • Duydum Ki Beni Hiç Sevmemişsin, Ya Ben, Ben Seni inanarak Sevdim, Duydum Ki Başka Biriyle Olmuşsun, Ya Ben, Ben Senden Vazgeçermiydim, Senin için O Artık Çok Mutsuz Pişman Dediler, Ya Ben Ardında Bıraktığın Yaralı Can Yokmu, Senin için Hayata Veda Edip Öldü Dediler, Ya Ben Senin için Hergün Öldüm Yar, Sen Bir Kere Ölmüşsün Yar Çok Mu?


  • Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.


  • BİR CAN DEDİM SENİ TARİF ETTİLER.BİR YUDUM SEVDA DEDİM ONDA VAR DEDİLER.DOST DEDİM ÖMÜR BOYU DEDİLER YÜREĞİ YANIK SEVDAYA SADIK SEVGİYE LAYIK SENİ GÖSTERDİLER.


  • Senin gözlerin karanlık bir kuyuda aydınlattı beni. Senin sözlerini çok özledim. Şimdi cevap ver seni sevdiğime inanmıyor musun?


  • Anladım ki ben sende bir rüzgardım estim geçtim; ama unutma, Sende bende bir rüyaydın uyandım ve bittin.


  • Sözlerin büyük yüreğin küçük ,yanlışların çok doğruların yok, kendine qöre şanslısın fakat bana göre zavallısın...

  Ask nedir derler yıllardır var olmaktır, uğruna canını vermektir, yıldızlarla konusmaktır, garip bir umuttur. Aşk seni ben beni ise sen yapar bazen özlemi tutkuys bağlayan güzeli çirkine benzetendir. Aşk benim için sensin sen benim özlemim var ile yokluk arasındaki tek destekçimsin. Aşk sensin tutku sensin özlem sensin sen ve o güzel gözlerindir aşk.


  • Güzelliğin on para etmez bendeki aşk olmasa.


  • Biz seversek ölümüne... Sevmezsek seviyoruz demeyiz çünkü sevgi kutsaldır yalan söylenmez. Biz bir kerere seven insanlardanız.


  • Belki param olmadığı için ya da zamanım olmadığı için sana hediye alamayabilirim. Eğer param olmadığı için sana hediye alamadıysam bunu bilmen yeterli içimdeki sevgi paha biçilemez.


  • Sevdiğim gönül çiçegim aşk meleğim. Senin aşkınla yollara düşmüş bir deli divaneyim. Üzdüysem seni senden çok özür diler güzel yanaklarından öperim...


  • Ben de uzun bir yola gittin zannederim. Kandırırım kendimi ne yapayım bütün hatıralarıma da saygılar arz ederim ama unutr muyum... asla niye unutayım.


  • Sabır kurtuluşun anahtarıdır. Ben de seni severek sabrediyorum çünkü bir gün sen de beni seveceksin.


  • Bu son sevişim bir daha sevmem. Son gidişim bir daha dönmem. Bu son şanstı bir daha ölmem.


  • Ben sana yanarken şimdi sen kim bilir nerede üşüyorsun...


   
Birbirinden Harika Mesajlar 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. En Güzel Harika mesajlar 2012

  En Güzel Harika mesajlar 2012

  en güzel sözler 2012 en güzel mesajlar 2012 harika mesajlar 2012 Herşeyin en güzelini, en harika olanı tamda size göre değil mi? Ee bende kendim için öyle düşünüyorum :) O zaman sözlerinde mesajlarında en harika olanı sizlerin olsun Melek'ler:) En Harika mesajlarımda bUldum Seni Bebeğim HayatımDan Gitsende Sözlerim yeter Sana Gülüm.. Sen benim harikalar Dünyasında Yaşattığım...
 2. Harika Mesajlar

  Harika Mesajlar

  Harika Mesajlar Selam millet harika mesajlar arıyorum ben sizin sitenizden bakamadım sizden bana yollamanızı bekliyorum.
 3. Çağteks 2012 Yazlık Straplez Gelinlik Modelleri Hepsi Birbirinden Harika!

  Çağteks 2012 Yazlık Straplez Gelinlik Modelleri Hepsi Birbirinden Harika!

  çağteks 2012 gelinlik çağteks 2012 gelinlik modelleri Türkiye'de gelinlik firmaları içinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Çağteks Gelinlik 2012 yazı için muhteşem gelinlikler tasarlamış. Fotoğraf çekimlerinin açık havada yapıldığı Çağteks 2012 gelinlik modelleri, son derece zarif çizgilerden oluşuyor. Straplez gelinlik modelleri beğenen ve giymek isteyen gelin adayı meleklerimiz ve...
 4. Harika Kurban Bayramı Mesajları 2012

  Harika Kurban Bayramı Mesajları 2012

  Bu konu harika kurban bayramı mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kurban Bayramının ilk günü kurban kesimi ve büyüklerin ev ziyaretleri ile dolu dolu geçer. Günlük hayatın koşturmacasında bazen ihmal ettiğimiz büyüklerimizi arar sorarız, evlerinde ziyaretlerine gideriz. Ancak uzakta oturan yakınlarımızı telefonBu sayfamızda sizlere yakınlarınıza yollayabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş