Birçok İndirim Haberi

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Birçok İndirim Haberi
indirim
indirim-3d9.jpg

En hoşuma giden Şeylerin başında geliyor alış veriş yapmak birde üstüne %60 , % 70 lere varan indirimler olunca dahada seviyorum . Dün yine Alış-verişteydim ve bir ton kıyafet aldım 10 parca alıyorsun 5 parça parası ödüyorsun ve 10 ' ar liradan.. Defacto acayıp indirim yapmış 1 alana 1 bedava..hamde erkek bayan reyonu hiç farketmiyor.

Tüm yıla yayılan sözde indirim dönemlerini bir kenara bırakırsak işte şimdi gerçek indirimler başladı!Zara, Mango,Afrodit, Polo, Adidas, Koton gibi özellikle bayanların vazgeçilmez moda markaları geçtiğimiz hafta itibariyle birer birer %50 indirimlerini duyurdular!
Bedenler tükenmeden hemen en yakın alışveriş merkezine koşunnn !

Ayrıca farklı bir haberde;

Şimdi aldığım bir habere göre KYO Myfriend mağazalarında 16 Ağustos’a kadar tüm Genç Turkcell’lilere %25 indirim varmış. Yaz bitmeden ve indirimi beklemeden indirimli bikini almak isteyenlere bir fırsat…

Yine bir indirim haberi ;
Kom' dan;

Kom’un Bomonti’de bulunan mağazasında, iç çamaşırı, gecelik, sabahlık, pijama, eşofman ve sweatshirt’ler çok uygun fiyatlarla Kom kalitesinde satışa sunuluyor. Mağazada mayolar ayrı bir bölümde sergileniyor. Ayrı ayrı indirim seçenekleri ile...

Bir indirim daha buna özellikle çok sevindim fakat numara bulmak zor oluyor :S
Hotiç
Ayakkabıda Türkiye’nin en önemli markalarından biri Hotiç. Hotiç’in Katğıthane’deki ucuzluk mağazasında seri soru ürünler çok uygun fiyatlarla müşterisini bekliyor.

Polo
Profilo Alışveriş Merkezi’nde yer alan Polo outlet mağazasında çok fazla çeşit olmasa da birçok sezon sonu ürünü oldukça uygun fiyatlarla almanız mümkün.
Fakat Melek elini çabuk tut tutki en azından kalanını yakalayabilesin ..

Quicksilver
Sezon sonu ürünleri değerlendirmek için kurulan outlet mağazasında Quicksilver ürünlerini yüzde 50’ye varan indirimlerle almanız mümkün. Advantage Card sahiplerine ise beş taksit imkânı sunuluyor. buda Mükemmel bir şey bence..

Ve son olarakburaya kesin uğramanızı isterim..

Vetrina
İtalyan ayakkabısının kalitesini ve ismini bilenler Vetrina markasına hiç de yabancı değildir. Teşvikiye ve Akmerkez’deki mağazasından sonra Vetrina, Bağdat Caddesi’nde de bir mağaza açtı. Burada outlet bölümü de bulunuyor. Mağazada normal fiyatın üçte birine ayakkabı sahibi olabilirsiniz. Ayrıca siz melekler için adreside veriyorum Melişler..
Adres: Bağdat Cad. No: 381 / 17
Tel: 0216 385 80 66

Bu sene kış çok fazla çetin olmadı ve erken bitti bile diyebilirim o yüzden mağazalar sezon sonu indirimlerine bayağı erken başladılar buda tabikisi tüketicinin yararına oldu.D

Aynen öyle kuzum hele kotondaki indirimlere bayıldım ben...Heryerde harika indirimler var... keyifli alışverişler herkese :D:D

Geri