biri bana bi akıl versin

esrabuglem26

Yeni Üye
Üye
biri bana bi akıl versin
Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...
Bence brazdaha beklemeli son bi sans vermelsn belkide degisecektr cnm hakknda hayrlsi olr insallah

Merhaba maalesef evliliğinizi ve pskikolojinizi derinden sarsan bir durum yaşamışsınız.Öncelikle eşinizle tekrar konuşun ona son bir şans verdiğinizi belirtin.Aldatmanın sebebi olmaz ama sizi neden aldattığını sorun.Neyinizden bir eksiklik yaşamışta başka bir kadına ihtiyaç duymuş.Ve birlikte mutlaka bir aile danışmanına görünün..Her gün acabalarla yaşamayın.Bir değerlendirme yapın ve kararınızı verin..Mutlu huzurlu günler dinliyorum..

Geri