1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Biri bana gelsin veee Ferhat Göçer!

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Parçasını gerçekten çok seviyorum. Önce sizlerle sözlerini paylaşmak istiyorum.

saçmalama ne olur, çare çok nasıl gidersin?
    istediğin her şey sanki yok, değer mi dersin.
    başkaları bilmez, görmez o nasıl bir duygu,
    al elini kalbime bir koy, işte gerçek bu.

her yer soğuk hep karanlık,
    kendi kendime tarifsiz.
    ayrılmamız çok gereksiz,
    şimdi uzaktan sebepsiz.

[nakarat]
    biri bana gelsin, o da sensin,
    beni kırmış olsan da..
    ikimiz de aşık, bir tek farkla;
    benimki senden biraz fazla.

Biri bana gelsin veee Ferhat Göçer! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. ferhat göçer-takvim

ferhat göçer-takvim

Ferhat Göçer - Takvim Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler geceler Daha dün gibi derler ya hani Meğer herkes kurarmış böyle cümleler... Vakit geçmek bilmezdi oysa Hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler? Akarken biriktir derler ya Kasam boş, kalbim kırık, elde yine hüzünler... Pişman çok pişmanım esasen Ama çok korkuyorum ya reddersen Gururdan mı nedendir artık E...
  3. Ömür gedik bir ömre bedel dedi ferhat göçer

Ömür gedik bir ömre bedel dedi ferhat göçer

ömre bedel ömürün kıyafetleri ömre bedel kıyafetleri ömürün ömür gedik yaşı ömür gedik biyografi GÖÇER'DEN SEVGİLİSİNE SÜRPRİZ PARTİ FERHAT GÖÇER, SEVGİLİSİ ÖMÜR GEDİK İÇİN SÜRPRİZ BİR DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ DÜZENLEDİ. GEDİK PARTİDE YAKIN DOSTLARIYLA BİRLİKTE YENİ YAŞINI KUTLADI. Partiden el ele ayrılan sevgililer, Longtable'dan çıkarken gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Sevgilisinin aldığı...
  4. Ferhat göçer gitti, sibel can geldi

Ferhat göçer gitti, sibel can geldi

Ferhat göcerin programı güzeldi ama sibel canında onu aratmıyacağını düşünüyorum :) FERHAT GÖÇER'DEN BOŞALAN EKRANA SİBEL CAN GETİRİLDİ Show Tv’de Ferhat Göçer’in hazırlayıp sunduğu ‘Biri Bana Gelsin’ adlı müzik eğlence programı yeni yayın döneminde TRT ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Show TV, Ferhat Göçer’in eksikliğini Sibel Can ile doldurmaya karar verdi. Sibel Can...
  5. ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

Ferhat göçerin yeni albümünden getir bana dertlerini şarkı sözü arıyorum yardımcı olur musunuz ?

Sayfayı Paylaş