Biri Beni Teselli Etsin :(

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Biri Beni Teselli Etsin :(
teselli mesajları dilek mesajları üzgün mesajlar duygusal yazılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar
off off moralim çok bozuk birilerinin bana teslli vermesine ihtiyacım var melekler. Buaralar üzerimde sanki nazar var gibi yaa Turşu kurdum erimeye başladı ama allahtan zamanında yetiştim bişeycik olmadı bu akşamda canım börek çekmişti bi tepsi böreği yapayım dedim. Şu marketlerde satılan baklavalık yufkalardan ilk defa almıştım onunla baktım börek yapılabilirmiş öle yazıyo üzerinde dedim deneyeyim bir baktım hem boyutları normal yufka gibi değil hemde çok acaipti :uhu: sonra ben ondan tepsi böreği yaptım bildiğim ve daha öncede
yaptığım bir tarifti fırınımın derecelerini herşeyini ayarladım fırına sürdüm ama ve lakin:uhu: böreğimin üstü hafiften yandı
2012 lcw katalog1-216.jpg

:18::18::18::18: yaaaaa offfffffffffff yaa offffffffff nie böle oldu ki yaa neden ama yaa neden ama yaaa:18::18::18: biri beni tessli etsin yaa çk moralim bozuldu benim yaaaoff yaa:18::18:

oy oy kıyamam. bu tarz yufkalara çok yağlaman lazım. ince olduklarından çok yanabiliyor. bence üzerini sıyır geri kalanı yenılır. bu kadar uğraşmısın sevgini katmışsın eminim lezizdir.üzülme şeker

yaa evet daha zaten fırına koydum bi acaiplik olduğunu anlamıştım hemencecik yandı ince olduğundan dolayıoff yaaa off:18::18:

yaaa ama o yufkanın üzerinde hem baklavalık böreklik yazıyodu :uhu: kandırdılar beni yaaa :sinirli: stü yandığı için içide pişmemişti yenecek durumda olmadığı için maalesefki içim kan ağlaya ağlaya döküverdim :18: yarın normal yufka alıp aynısını tekrar yapcam :D:D turşuya gelince :D:D hiç hatırlamıyorum valla onu kurarken adetlimiydim değilmiydim :D:D ama ince tuz kullandığım için olabilirmiş öle dediler :D:D

Geri