biri size dese ki??

Cevap: biri size dese ki??

cok sacma ne bicim laf o..anlayan anlar anlamiyanda ceksin gitsin....

aslında yorum yapan tüm arkadaşlarıma katılmıyorum değil yani ama ben her zaman ki gibi olaya diğer yanıyla bakarak yorum yapmak istiyorum.yani karşıdaki insan bunu niye istedi o çok önemli altında bir niyetmi yatıyor yoksa güvenini sarcak bir olaymı oldu yada belkide sevildiğini bildiği halde şımartılmak istiyor ki bunu olayın kahramanı yani bu konuyu açan arkadaşımız çok iyi biliyordur karşısındaki insanın nasıl bir karektere sahip oldunu ve neden böyle bişeyi istediğini :)

diyelim ki benim sevdiğim insan benden bunu istedi ki bunun tek sebebi şımartılmak istemesi olur çünkü ben kimsenin güvenini sarsmam bitmişse bitti derim.ve ben nemi yapardım evlen benimle derdim :D:D bu en büyük sevgi göstergesidir :D

hiç bir cabada bulunma sevsen yanında olurmusun acaba bunuda düşünemiyor mu

Bu soru da nerden çıktıı:Dböyle bir şeyin ispatı felan olmaz güzelim zaten sen onunlaysan birlikteyseniz seviyorsun demektir.ama bu soruyu sormasının nedeni şu olabilir:sen son zamanlarda belki de ona karşı soğuksundur soğuksun derken hani belki aranızda mesafeler olmuştur sonra ona sürprizler yapmıyorsundur felan....işte sürprizler felan yapmayı dene ne bileyim sen tanıyorsun onu farklı bişeyler yapp:)

bence sana güvenmiodur ve güven olmadan bir ilişki yürümez ben senin yerinde olsam hiç bişi demez yapmazdım da inanmıosa onun sorunu ...

Hiç bişe yapmaz bırakır giderdim beni sevdiğini ıspatla nedemek ? berabersek ne ıspatı böyle bi soruya kuşkulanırdım, saçmalık ...

Geri