biri yardım edebilirmiii:):):)

sevil_21

Yeni Üye
Üye
biri yardım edebilirmiii:):):)
ya ben bu siteden bişi anlamadım önce bişi yazıyorum sonra yazdığım yeri bulamıyorum:training1:

üye yardım bölümüne yazabilrsin sorununu burası uymamış da:) yazdığın şeyi bulmak için profiline gir.sol tarafta bi liste var.orada aboneliklerini listele yazar.oraya tıkla yazdığın şeyleri görebilirsin cnm.

arkadaslar acıl yardımaıhtıyacımvar ben mart ve nısanda 8 ınde adet oldum hazıranında ıkısınde oldum ama kısa surdu daha sonra yıne hazıranın yırmısınde adet oldum yanı bır at,yda ıkı kez olmus oldum ama garıptı sımdı bel agrılarım bulantı ve kanımda sısme var acaba nedır bu ya

arkadaslar acıl yardımaıhtıyacımvar ben mart ve nısanda 8 ınde adet oldum hazıranında ıkısınde oldum ama kısa surdu daha sonra yıne hazıranın yırmısınde adet oldum yanı bır at,yda ıkı kez olmus oldum ama garıptı sımdı bel agrılarım bulantı ve kanımda sısme var acaba nedır bu ya

cnm mevsim değişimliğinde olur böyle düzensizlik özellikle sıcak yaz aylarında. stresten filan olmayasın sakın...bilindik bişey olucak ama mutlka bi doktora başvur.bnde de düzensizlik vardı senn gibi belirtiler vardı kist çıkmıştı sonunda.hamilelik diyosan eğer onu sen daha ii bilirsin tabi ama kesin bi doktora git cnm...

...bazı dönemler olur böyle şeyler hava veya stres dolayı olabiliyor....gebelik belirtisi sanmıyorum olsun ama ne istiyorsan o olsun....doktora görünebilirsin..endişeliysen

ama garıplıkler var cunkı ınanılmaz ıstahım acık karnım sıs bel agrısı ve kasıklarımda batma gıbı hıslerım var temmuz 11 dee adet olucam o zamana kadar beklıycem ama umarım hamıleyımdır

slm,
site çok güzel, epey zamandır üyeyim ama bir türlü aradığım şeyleri bulamıyorum. doğru yer mi yanlış yer mi bilmiyorum. boş gebelikle ilgili konular arıyorum. bu durumu yaşayanlar var mı, kürtaj mı olmak lazım beklemek mi, sonradan bebek sahibi olabildiler mi? daha bir sürü soru yardım lütfen

Hakikaten site biraz karışık geliyor banada,yeniyiz diye sanırım..
alışabilirmiyim bilemiyorum bir ara çaba harcadım alışmak için ama bir bırakmışım aylar geçmiş..
daha düzenli yapılabilirmi acaba,haddim değil belki ama yinede önereyim :)

slm ilkyaz boş gebelik nedir, duydun mu hiç?? 8 haftalık boş gebelik yaşıyorum ne yapmam lazım kürtaj dedi doktor korkuyorum
denyimi ya da bilgisi olanlar varsa ltfn cevap bekliyorum

Geri