Birkaç Hafta İçinde 5 Kilo Vermek

  • Konbuyu başlatan nesliangelss82
  • Başlangıç tarihi
N

nesliangelss82

Yeni Üye
Üye
Birkaç Hafta İçinde 5 Kilo Vermek
Yorum yok »
thumb.php


Birkaç hafta içinde 5 kilo vermek mümkündür. Buna inanmanız ve sağlıklı beslenerek düzenli spor yapmanız önemlidir. En önemli faktör bol su içmek ve kas yapmak için düzenli aralıklarla spor yapmaktır. Kaslar yağların yakılmasını kolaylaştırır ve daha kolay zayıflarsınız.
kilo-vermek-4.jpg
Zayıflamak isteyenler için su çok önemlidir. Su sayesinde vücuttan zehirli toksinler atılır. Vücudu susuz bırakmamak gereklidir. Çok su içerek metabolizmanızı hızlandırabilir ve fazla kilolarınızdan çok geçmeden kurtulabilirsiniz. Soğuk su yerine biraz ılık su içerseniz daha etkili olabilir. Yemeklerden önce su içerek de daha az yiyebilirsiniz. Su tokluk hissi verir ve bunun sonucunda her zamankinden daha az yersiniz.

Etkili bir biçimde kilo vermek için bisiklet sürmek, koşmak ya da biraz ağırlık kaldırmak gibi sporları yapabilirsiniz. Bu şekilde birkaç hafta içinde en az 5 kilo verebilirsiniz. Spor yapmaya başlarken biraz dikkatli olun. Kendinizi sakatlamamak için ağır egzersizlerden kaçının.
Güne güzel bir kahvaltıyla başlayın. Enerjinizin yüksek olması çok önemlidir. Günde en az 4 öğün yiyin. Az ama sık yiyerek ve bol su içerek kendinizi daha rahat ve zinde hissedersiniz. Kilo vermek için sağlığınızdan olmanıza gerek yok. Yapacaklarınız çok kolay ve sizi yormayacak adımlar. Şimdiden kolay gelsin.
 
Üst