1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Birkaç kısa dua...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Birkaç kısa dua...
    çok güzel dualar emeğine sağlık paylaşımın için teşekkürler ablam

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aaamiiin diyorum vede emeğine sağlık...

4. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

amin emeğine sağlık

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Birkaç kısa dua... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kısa bir dua 'da benden

kısa bir dua 'da benden

sınav duası kısa Kaldıramayacağım_________Yükü, Taşıyamayacağımız________Derdi, Çekemeyeceğimiz_________Çileyi, Gidemeyeceğimiz__________Yolu, Aşamayacağımız__________Engelleri, ...Yaşayamayacağımız_______Canı, Sevemeyeceğimiz_________Yari, Veremeyeceğimiz_________Cevabı, Yiyemeyeceğimiz__________Lokmayı, Konuşamayacağımız_______Sözü, Duyamayacağımiz_________Sesi,...
  2. Kısa İftar Duası

Kısa İftar Duası

iftar duaları iftar duası Evet meleklerim Ramazan Ayı'nın gelmesine çok az bir süre kaldı. Tutacağımız Oruçlar şimdiden hayırlara vesile olsun. İftar zamanında sizlere okuyabileceğiniz kısa iftar duası vermek istiyorum. "Allahumme leke sumtu ve bike amentu ve aleyke tevekkeltu veala rizkuke eftertu" (Allah'ım senin rızân için oruç tuttum. Sana inandım. Sana güvendim.Senin...
  3. İftar İçin Kısa Dua

İftar İçin Kısa Dua

iftar, dualar, iftar için dua, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Rabbim dualarımızı kabul eylesin, Rabbime açtığımız ellermizi boş çevirmesin inşallah melekler; İFTAR ANINDA VE İFTARDAN SONRA DUALAR Bismillahi vel hamdü lillâhi, allâhümme leke sumtü ve alâ rızkıke eftartü ve aleyke tevekkeltü, Sübhâneke ve ni hamdike tekabbel minni, inneke entes semiul aliym. Manası:...
  4. kısa yemek duası

kısa yemek duası

kısa yemek duası selam millet sizden kısa yemek duası istiyorum çocuklara öğretecem
  5. Yemek Duası türkçe kısa

Yemek Duası türkçe kısa

yemek duası türkçe yemek duası arapça Yediğimiz her yemek için Yüca Allah'a şükretmeli, ve o yemekleri yiyemeyenler içinde dua etmeli diyor ve sizlere bu yazımızda kısa yemek duası ve Türkçe manasını sunuyoruz Melek'ler. Allahümmec'al hezedda'am . Sıhhaten lil Ebdan. Ve nüran fil a'yan . Ve kemalen fil iman . Ve ziyadeten fidda'am . Ve muhabbeten beynel ihvan. Allahümme zid vela tengus...

Sayfayı Paylaş