bişe öğrenmem LAzım yardım edin....

canım neden uzuluyosunkı
hamıle olabılırsınde olmayabılırsınde
ancak kesın sonucu kan tahlılıyle ogrenebılırsın..
umarım gonlunden gecen olur

selam arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirm 11 martta adet gördüm ve adetim 4 gün sürdü bi 5 gün sonra lekelenme oldu bi kaç damla , adetimde öncede adetim biter bitmezde şüpheli ilişkim oldu. sabahları çok az miktarda bulantım oluyo ve alt karın bölgemde agrı oluyo ve şişlik var, ayaklarım ve ellerim çok üşüyo 2 çorap patik ve terlikle dolanıyorum evde :) ve adettn 3 gün sonra dan beri bi halsizlik başladı hep uyuyasım geliyo sabahları çok zor kalkıyorum burnum da kaşıntı var acaba hamile olabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirm lütfen...

cnm bnm bısı solemek ımaknsız ama bence idrar yollarını üşütmenden kaynaklanıyo olabılır ve adetın sonlarına dogru bir ilişki yaşamıssın adet genelde 3 gunde bitmiş gibi gorunsede bır hafta lekelenme devam eder..sen btti sanıp ılışki yasmıssın snra dgal olarak yıkanmıs olabılırsın tabıkı herkezın aynımıdır ben bılmeme ama benım ılk gunundede olsam banyo yaptgım an adetım kesılır karın agrısı sıslık cekerım snra ...zten hamıle olsanda testlerde cıkmaz bıraz daha bekle bırdahakı adet ayına kadar adet donemınden 1 hafta falan gecerse test yap sabah ac karnına ilk idrarınla dha etkılı oluyo sonuc sana ınandrıcı gelmesse ertesı gun bırdaha test al ve dene .. fıkrımce bukadar :D

ben subatın25 inde adet oldum ama bu ay olmadım adet sancısı gibi sancım var ama biraz daha hafif ve değişik bazen kalkarken kasığıma sancı girio ama cok acıtmıo midem bulanmuyo yardımcı olurmusunz şimdiden teşşekkrler

canım bence test yap.adet günün geciktiyse kesinlikle çıkıyor.ben hamile oldugumu eczaneden aldıgım 3 milyonluk bi testle ögrenmiştim..şuanda 8 hafta 5 günlük hamileyim mide bulantısı bende hala yok herkezde gebelik farklı oluyor...inş hamilesindir canım.

sabahları balgam çıkarıyorum midem de bulantı uar ama kusma yok belim çok ağrıyor çok uyuyorum ve yorgun hissediyorum kendimi başım ağrıyor sürekli acaba hamile miyim.

Geri