Bit nasıl temizlenir kızlar acil yardım

Z

zennupb.

Forum Okuru
Bit nasıl temizlenir kızlar acil yardım
Bit nasıl temizlenir cevabı Kadınlar Kulübü Melekler Forum'da

Kızlar selamlar kızımın başında bugün böyle kerme şeklinde pıt pıt patlayan şeyler gördüm ay sosyeteye de rezil olacağız o kadarda bakıyorum ama nasıl girdi anlamıyorum. Ne yapmam gerekiyor komşum mazotla yıka vs dedi dedim delimisin araştırayım öyle iş olmaz dedim ne yapacağım kızlar bana tavsiyeniz var mı kızıma bulaşmış hiç başıma daha önce böyle bişey gelmedi bana yardım ediiiiiiiin

Biti temizlemek için mazot mu :A Yok benzin alacaksın atacaksın evladının başından aşağı yakacaksın sonra cinayetten en az on yıl yatarsın :D:D Yahu böyle şeylere neden inanıyorsunuz anlamış değilim. Eczaneye gideceksiniz ilacı belirli en iyisini verin diyeceksiniz verceksiniz parasını ve ürünü kullanacaksınız. Kız ise bebeğiniz bitin gelmemesi için toka da kullanabilirsiniz.

Bit nasıl temizlenir cevabı Kadınlar Kulübü Melekler Forum'da

Kızlar selamlar kızımın başında bugün böyle kerme şeklinde pıt pıt patlayan şeyler gördüm ay sosyeteye de rezil olacağız o kadarda bakıyorum ama nasıl girdi anlamıyorum. Ne yapmam gerekiyor komşum mazotla yıka vs dedi dedim delimisin araştırayım öyle iş olmaz dedim ne yapacağım kızlar bana tavsiyeniz var mı kızıma bulaşmış hiç başıma daha önce böyle bişey gelmedi bana yardım ediiiiiiiin
@SadmiN dediği gibi Eczaneden
alacaksın.

Geri