biterrmiiii buuuuuuu????????

ayyy canım benimyaa..askerliği düşünmek dahi istemiyorum.Benim eşimde henüz gitmedi.nolcak bilmiyorum.bak moralim sıfır şuanda :uhu: :cry::cry:

benm sevdigimde 1 ay sonra sker şimsiden yıkıldım ben gidnce ne olur bilmyrum zaten biz farklı şehrlerdyiz ayda 1 anck görüşyruz.gece onnla konşmadn uyuymıyrum bile askere gdnce nasıl oulck bilmyrum kendmi cok kötü hissedyrum şimdiden uyuymz oldum.inş sag salim yapar gelir askerlgni ve bida hiç ayrlmazsnz cnm.Allah yardmcnz olsn.seni gerckten cok iii anlıyorum.benm ailem bilmio bide gizli gizli konşyrum askere gdnce nasık konşcam hadi görmemye dayndm diyelim ama sesini duymadan yapamam.offfffffffffffffffffffff :(

Şafak : 352

gerçekten zor oluyo kızlar kolay gecıyo demıcem cunkı bana herkez ole dedı bende ümit baglamıştım sonra ıse buyuk yıkım oldu hazrlayın kendınızı ama bılıınkı bıtıcek 400 ler cok yavas gecıo 300 bıraz daha ıyı bol bol dua edın sadece.inanınkı bizi tanıyan herkez sıın gıbı aşk yok der heraldı der hep..cok baglıyız bırbırımıze..bnm karnım braz agırsa aglar askerım :( cok zor oluyo ama bıtıcek elbet gelcegı gunu duunuyorum sadece..sizde uzldgnzde bellı etmeyın sakın :( ben bikere telefnda aglama krızıne grdım cıkıp gelıyodu :( destek olun ve bıtıcek sadce buna ınanaın allah hepımıze kolaylık versın canlarımm :( :grouphug:

offfffffff canm offfffffff nasıl belli etmycn ki olmuo işte ister istemz belli oluo ben cok sulu gözm tutamyrum kendimi ya ama sabretmk zorndayız biliyrm

ayy canım benim ya seninle aynı şeyleri hissediyoruz yaşıyoruz benimde sevgılım askerde ve ankarada off ya off bıtmıyorkı vatan gorevı dıyoruz kendımızı tutmaya calışıyoruz allah senınkınıde benımkınıde bı an once bıze yollar inş.

Duyguların en derin olanını yaşadım okurken...

Aşk böyle birşey işte...

Dilerim ki ALLAH, senin sevdiğini ve tüm askerleri sağ salim tez zamanda sevdiklerine kavuşturur.

Vatan Borcu Namus Borcu...

Asker yolu bekleyenler, ALLAH size sabır versin ve ona ''hoş geldin'' diye samsıkı sarıldığınız gün tez zamanda gelsin...

canım aynı acıları bende çektim msanki hiç bitmicek gibiydi o içimin ateşini kimse bilemezdi ama geçiyor üstünede seneler geçiyor boşa üzme kendini dicem ama gönül için farketmez o sanki acıdan kavruluyor

hem cok mutlu hem cok üzgünüm dagıtım iznine geldi ilk bi ayı bitirdik işte.geriye 14 ay kaldı dün görüştük yarında görüşcez ve gitcek ondan sonra.doya doya göremedim bile onu.o bi ay bi sene gibi geldi.hep bi ay sonra gelicek diye avuttum kendimi.şimdi 14 ay nasıl gecicek.oda cok üzgün daha doya doya göremeden gitcem tekrar die.en cok konuşamamk bitirdi beni dio.cok masumlaşmış ve beni cok özlemiş.14 ay hiç izne gelmiycem kendini hazırla dio. gözleri doluyo ikide bi.sadece sigara içio durmadan bana sarılıo konuşmuo fazla.2 gün sonra gidio:(

Geri