Bitirilemeyen Keşkeler

M

Misafir

Forum Okuru
Bitirilemeyen Keşkeler
hayatımmız boyunca bitmedi bu keşkeler benim yaşadığım keşkelerse hiç bitmedi her gece keşkeyle yattım ve her seferinde uçurumun ucunda hissediyordum kendimi sanki herşey bitmiş yolunsonu o uçurummuş gibi geliyor du bana ama her seferinde o son değildi işte daha çekilecek çilemin bitmediğini işaret ediyordu her intihar dan vazgeçişim. yaşamın boyunca yaptığın hiçmi güzel şey yok diyeceksiniz elbette var tabi ama yine de kötü hisler kötü gidişler hep iyiliklerimi örttü her iyiliğim cabuk unutuldu ama her hatam hep yüzüme vuruldu sanki tarih yazmış gibi herzaman hatalarım yüzüme çarpıldı tokat gibi yüzüme yaptığım iyilikleri ise söylediğim de onlar la övünme dediler hep ama kötülüğümü örtmek istedikce kabuk bağlamış yarayı kanattılar hep ciğerim yanıyor artık bitsin istiyordum nu gidiş bende hatasız yaşayım kusursuz olayın istiyordum ama olmadı sonradan öğrendim nedenini herkesin kızdığında benden hıncını neden aldığını bütün herkesin benden nefret ettiğini şimdi anlıyorum evet bende de hata olmuyor değil di ama ne yapa bilirim ben buyum sen neysen ben o yum hiç kimsenin bana iltifat etmediği ama her seferinde karşıma geçip ağladığı kavga ettiği ben kimim ben senim ben aynanım bildiğin kırıldığım da yedi yıl uğursuzlumdan korktuğun aynayım ben bana baktıkca nefretini kinini kustuğun rahatladıktan sonrada bir teşekkür bile etmeden gittin aynanım ben bana her baktığında kendini gördüğün sana dünyaların en güzel varlığını gösteren aynayım ben bana iyi bak çünkü orda sen varsın

Cevap: Bitirilemeyen Keşkeler

çok güzeldi sağol paylaşımın için ... keşkeler hep can yakar ... ama oluyo işte hep keşke diyoruz..

Cevap: Bitirilemeyen Keşkeler

keşke demek bi daha hata yapmamaktıır..insanın yaratılışında vardır hata...hatalarımız olmasa insan olma özelliğimiz olmaz...

Geri