Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Bitkilerle duvar dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bitkilerle duvarlar Bahçe duvarı örneği

Oldukça zarif duran bitkili bahçe duvarı, bahçe dekorasyonuna şıklık katmış.

< Konu Resmi..>

Bitkilerle duvar dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar Kağıtlarıyla Dekorasyon

Duvar Kağıtlarıyla Dekorasyon

Dekorasyonun en etkin objelerinden biri olan duvar kağıtları modası geri geldi. Tüm dünyada ilgi gören, modern ve klasik tasarımlarıyla farklı zevklere hitap eden duvar kağıtları bulunduğunuz ortamlara renk ve desen terapisi sunuyor. Vinil, ipek, kağıt ve boyanabilir türdeki duvar kağıtlarını evinizi ya da ofisinizi pratik olarak dekore etme fırsatı sunuyor. Renk ve desen çeşitliliğinin yanı...
  2. Duvar dekorasyon örnekleri burada

Duvar dekorasyon örnekleri burada

Duvar dekorasyonu Duvar örnekleri Size duvar dekorasyonu ile örnekler derledim meleklerim. Bazılarında duvar kağıdı uygulanmış, bazıların da tablo, bazılarında ayna. Ama en çok turkuaz renkli tablo kullanılan duvar dekorasyonunu beğendim ben.
  3. Heykellerle duvar dekorasyonu

Heykellerle duvar dekorasyonu

Duvar dekorasyon fikirleri Heykel duvar dekorasyonu Bu duvara asılan kadın heykeli dekorasyona hoş bir hava kaltmış meleklerim. Heykelin anlamını bilmiyorum ama göögsünden çıkan aslan ilgimi çekti. Bir anlam taşıyordur mutlaka. Sizde duvarınıza heykeller asarak ilginç bir duvar dekorasyonu oluşturabilirsiniz meleklerim.
  4. Kuş tüyleriyle yapılan duvar dekorasyonu

Kuş tüyleriyle yapılan duvar dekorasyonu

Duvar dekorasyonu Kuş tüylerinden yapılan duvar süsü Kuş tüyü duvar süsü duvar dekorasyonunda farklılık isteyenler için oldukça ideal. Klasik objeelrden sıkıldıysanız sizde tüylerle dekore eden objelere evinizde yer açabilirsiniz.
  5. 2016 Duvar dekorasyon fikirleri

2016 Duvar dekorasyon fikirleri

Mekanların kullanıma açık alanlarından biridir duvarlar.Dekorasyon da önemli yeri vardır.Duvardaki her detay dekorasyonu büyük ölçüde etkilemektedir.Sizde evinizin duvarlarına hareket katmak istiyorsanız ,tarzınızı yansıtıcak yeni fikirlere ihtiyacınız var ise 2016 nın duvar dekorasyon önerilerini dikkate alın .Önerilerimizden önce Duvar dekorasyon örnekleri , Üç boyutlu duvar dekorasyonu ile...

Sayfayı Paylaş