Etiketler:
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

...Bitmiyor aşk...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

her düşüşünde gözümden siyah damlaların, birikmiş keder, unutulmamış acılara bi taş daha konuluyo kalbimde...Ürperen tenim değil, ruhum bu sefer. öyle bi esiyor ki rüzgar, kalmayacak senden diye inatla haykırıyor yüzüme.Cok soğuk bu gece.bütün hücrelerim kalbimin ortasında inatla tütmeye devam eden küllerin etrafına dizilmiş, küllerin yeniden alev almasını sağlayacak o közü bekliyorlar sanki..ama düşen her damla, bir parcasını daha söndürüyor gitmeden...Islak seyler ateş tutmaz ya hani bütün sanslarımı harcarcasına akıtıyorum siyahlıkları...Soğuk gözümden cıkmasını fırsat bildiği damlaları daha yere ulasmadan donduruyor...acı dolu saatlerde, yere düşen her damlada ayrı bi haykırıs duyuyorum. Donmus olan her bi damla paramparca olmadan önce acıyan gözlerle bakıyorlar bana. her bi damlada ayrı bi öLüm. her ölümde ayrı bi keşke dilimde.
    Bilinmezliğin sonsuzluğuna bilerek düşüorum..Düş'lerimin sıcaklığını düşüşlerimin soğukluğu bastırıyor..terli terli aşk içiyorum..kalbime bez koyanda yok...geceleri aklımın üstünü örtende.Hasta olucaksın diyende..

Yalnızlığın sevgilisiyim ben artık...
    cokLuk içinde bi yokluk
    sevinc içinde bi keder..
    dünya üzerinde bi Leke...

vazgeciyorum bende|| Ve son bi ses gitmeden...
    cağrıyor işte küllerimi...

Sus.
    Sus ki gülesin ağrıyan yerlerinden artan azimle
    Gövden kabuk bağlamış, acıya bitmiş ağaç gibisin
    Durduğun yerde düşüyor yaş iki damla şeklinde belki de mevsim
    Bitmiyor aşk çünkü mezarı yok...

**ALINTI**

tatlıaşkım

...Bitmiyor aşk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Güneydoğulu Kadının Çilesi Bitmiyor'

'Güneydoğulu Kadının Çilesi Bitmiyor'

güneydoğulu kadınlar kadınların çilesi güneydoğuda okuma yazma oranı kaç 'Güneydoğulu Kadının Çilesi Bitmiyor' Güneydoğu'da yaşayan evli kadınlar üzerine yapılan bir araştırmaya göre, kadınların yüzde 80'inin okuma yazması yok. Bazıları yaşadığı şehrin adını bile bilmiyor. Yarısına yakını çocuk yaşta anne olan kadınların yüzde 16'sı berdelle evlendiriliyor. Çoğu şiddete...
  2. Mutlu Bitmiyor Her Masal..

Mutlu Bitmiyor Her Masal..

Öyle bir söz söyledi ki genç kadın; aşka dair söylenmiş tüm kelimeler kirlenmiş hissetti kendini. Hayatın dili tutuldu, kuşlar sustu,dallar kıpırdamadı, yapraklar oynamadı. Bulutlar ağlamaya başladı, güneş üzüntüsünü gizlemek için bir bulutun arkasına saklandı, renkler siyahta bütünleşip matem bağladı, deniz dalgalanmadı,balıklar nefes almadı… Rüzgar yüze vurdu gerçeği söylenen sözün...
  3. Bitmiyor aşk çünkü...

Bitmiyor aşk çünkü...

her düşüşünde gözümden siyah damlaların, birikmiş keder, unutulmamış acılara bi taş daha konuluyo kalbimde...Ürperen tenim değil, ruhum bu sefer. öyle bi esiyor ki rüzgar, kalmayacak senden diye inatla haykırıyor yüzüme.Cok soğuk bu gece.bütün hücrelerim kalbimin ortasında inatla tütmeye devam eden küllerin etrafına dizilmiş, küllerin yeniden alev almasını sağlayacak o közü bekliyorlar...
  4. Koca Derti Bitmiyor..

Koca Derti Bitmiyor..

Selam kizlar.Gecenlerde esimin cep telefon faturasi geldi.Orda bi ay boyunca aradigi numaralarin dokumanlari vardi.Sabah faturaya bakti kaldirdi cantasina koydu.Bende o dusa girdigi zaman hemen acip baktim numaralara.Baktimki bir numarayi daha fazla aramis genelikle hep ayni numarayi aramis.Hemen kayit etim numarayi bi yere.Bugunde aradim o numarayi karsida kadin sesi adini felan soluyo suan...
  5. Dertler Bitmiyor !!

Dertler Bitmiyor !!

Merhaba ben daha yeni üye oldum 17 yaşındayım Benim dertlerim aslında basit şeyler yani herkese basit geliyor 1 gün mutlu olsam 5 gün mutsuzum sürekli aksaklıklar sürekli anlaşmazlıklar herşeyi çok fazla taktıgımı söylüyorlar ama bu benim elimde olan bişey degil geliyo bi dert kalbime apagır oturuyor sanki en ufak şeye gözlerim doluyor çok hassasım ne yapacagımı bilmiyorum yardım eder misiniz...

Sayfayı Paylaş