Biz bir masal olalım

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Biz bir masal olalım
043zs8.jpg

Bugün bana bir şeyler anlat. Susup dinleyim uzun bir masal olsun anlattıkların. İçine seni ve beni koy. Mavi satırlarla süslensin yazdıkların. Çocuklar gibi mutlu et anlattıklarınla. Tut ellerimden gezintiye çıkar bir parka götür
virgs.gif
bir deniz kenarına düşsün yolumuz. Martılara simit kırıntıları atalım vapurlardan. Zamanı durdur akmasın
virgs.gif
mesafeler
virgs.gif
ayrılıklar girmesin araya. Sen anlat ben dinleyeyim

Bendeki seni anlat.
Uzun cümleler kur bir daha aşık olayım sana bir daha aşık ol bana. Götür bilinmezliklere en derinlerinde göreyim en kuytularına sakla. Kendimi sana emanet ettim. Şekillendir ellerinle istediğin gibi.
Bir resim çiz
virgs.gif
istediğin bir yere koy ikimizi. Kahramanın olayım bileyim ki orda ki benim senin kahramanın. Hayallerini süsle ki hayallerim süslensin.

İmkânsızmış gibi görünen imkânsızlıklarımızı imkânlandır

Konuşmaya başlayınca sen umut doluyor içime. Kıpır kıpır oluyorum ayrı bir canlanıyor etrafım. Her sözcüğünün ayrı bir ahenkgi ayrı bir buğusu oluyor. Sen konuştukça benim hep suspus olup saatlerce dinleyesim geliyor. Bana bir şeyler anlat ne olursa işte anlat ki anlamlansın dünyam. Sarayım geçmişte kalmışların yaralarını. Sensiz geçen günlerin acısını çıkarayım zaman inat. Susuzluğum dinsin sana kana kana sende olayım.
Nispet edeyim susturayım etrafımdakileri görsünler bizi. Bilsinler artık imkansız diye bir şey olmadığını.

Bana bir masal anlat bugün. Figüranları olup savrulmayalım oradan oraya. Saat on ikide bal kabağına dönüşmesin elimizdekiler. Hain planlar kurulmasın etrafımızda. Başrolde biz olalım. Bizi anlatsın harf harf hece hece . Biz olalım bütün ögeleri. Bize çıksın bütün yollar.

Biz bir masal olalım bizi okusun zaman.

Geri