1. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    75
    Ödül Puanları:
    28

biz neleri atlatmadıkkiiiii

Konu, 'Gebelik' kısmında esra2012 tarafından paylaşıldı.

biz neleri atlatmadıkkiiiii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekleri Biz Neden Göremiyoruz

Melekleri Biz Neden Göremiyoruz

Hacı Bayram veli hazretlerinin geliboluda yaşayan iki kardeş öğrencisi varmış.Bu iki kardeş çok mubarek zatlarmış.Camilerde insanlara vaaz veriyorlarmış.Bir gün küçük kardeş geliboluda büyük bir camide vaaz verirken caminin kapısında abisinin onu tebessüm ederek dinlediğini görmüş.Fakat abisi vaaz bitene kadar kapıda kardeşini tebessüm ederek dinlemiş.İçeri girmemiş.Sohbet bitincede...
  2. Bİzİ Ne Mutlu Edİyor?

Bİzİ Ne Mutlu Edİyor?

Para mı dediniz? Yanıldınız! Temel ihtiyaçlar karşılandıktan sonra gelen gelir artışı, mutluluk duygusunu artırmaya yaramıyor. İyi bir eğitim mi, ya da zekâ mı? O da değil. Gençlik ve güzellik? Yine olmadı. ABD’ de yapılan son bir araştırma, 20-24 yaş arası gençlerin ayda ortalama 3.4 gün, buna karşılık 65-74 yaş arası yaşlıların ayda ortalama 2.3 gün mutsuz olduğunu göstermiş. Peki ya...
  3. Bizi kötülüklerden ne alıkoyar

Bizi kötülüklerden ne alıkoyar

Muhakkak ki namaz, hayasızlıktan ve kötülükten alıkoyar.” (Ankebut, 29/45) Bir insan namazını kâmil mânâda eda ederse, onun hayatındaki nurlu zaman dilimleri alabildiğine genişler; zulmetli ve karanlıklı anları da daralır. İç dünyasında şeytanlığa, nefsaniliğe açık menfezler küçülür; melekliğe, ruhaniliğe açılan kapılar da ardına kadar açılır. Ancak bütün bunlar namazın ehemmiyetinin...
  4. Suçumuz Neydi Bizim ...?

Suçumuz Neydi Bizim ...?

suçumuz neydi bizim Birkez Daha bitsin Bu Rüya birkez Daha batsın bu Güneş Tüm bunlara Alışır Bu beden Ezberlettin Hepsini Zaten Anlamı Yok Var olmanın Artık Söyle de Kim miş Korkan ölümden ? Yine Yeni bir güne sensiz uyandım Yanımdasın sanmıştım Yanılmışım ama baktım sen yoksun kala kaldım Bir bakışına tutsak kaldı bak rüyalarım Kalbim küçük Askım bana sığmaz bin kere yalvarsam beni duymaz...
  5. takvimi neden soruyorsunuz bize ?

takvimi neden soruyorsunuz bize ?

nisandan sonra mayıs gelir bunu herkez bilir akli dengesi yerinde ise kolay soruları sormanbıza gerek yok çünkü sorduğunuz soru bile değil soru cümlesini kurmanıza gerek yok insanları böyle boş şeylerle yormayın meşkul etmeyin paraya kıyıp evinize bir takvim alın lütfen

Sayfayı Paylaş