biz ve gelinliğimiz

ışılsu

Yeni Üye
Üye
biz ve gelinliğimiz
:hayal:melekler aramızda evli olan çok her genç kızın evlenmeden önce bir gelinlik hayali vardır yakası böyle olsun, kabarık vb olsun diye sizin gelinliğiniz nasıldı içinize sinerek beğenerek mi aldınız ve giydiniz ahh keşke bu olmasaydı da şöyle olsaydı dediniz mi?:ohh::dancing:

ilk ben yazayım bari :hayal: benimki kayık yaka belden oturtmalı tek parça kabarık ama çok değil üstü işlemeli taşlı eteği yana toplanık üstünde taşlı papatya vardı güzeldi bana göre açıkcası canım eşimle beraber beğenmiş sipariş vermiştik içime sindi içimde uhte kalmadı yani ayy bir daha gelin olsak demi melekler bu defa nasıl daha çok özenir oynar dım :ohh:ben düğünümde çok oynamamıştım çünkü

Son düzenleme:
çok güzel ve şık bir gelinliğim vardı omuzları açık saten eldivenli arkası uzun kuyruklu belden kuyruğa kadar taş işlemeli ve duvak yerine şık bir şapka ile tamamlanmıştı çokbeğenerek giymiştim bende fazla oynamadım ama şimdi olsa ooooooooooooooo

ayyy benim gelinliğimde çok hoştu...
birde tığ gibiydim o zamanlar çok yakışmıştı..arkası v ,önü v şeklinde kısa duvaklı üstü işlemeli ,arkasında bel tarafında fiyonka benzer bir şey vardı...çok güzldi çokk:kucu:
akıbetini sorarsanız 4 yıl önce sarardığı ve içine giremediğim için çöpe koyduk...hatırası vardı ama telleriyle falan muhafaza edemedim..çok taşındık...dolaplarda rezil oldu gelinliğim:D

ben 4-5 sene oldu evleneli ozamanlar cok begenerek almistim ama simdi sorsan ne gelinlikler cikti benim gelinligim eski model oldu tabi simdi olsa cok farkli bisey alirdim ama ozaman öyleydi
hala saklarim hatta her yil evlilik yildönümümüzde giyerim yani hala icine girebiliyorum fazlasiyla

ben daha evlenmedım ama benım gelınlıgım nasıl olcakhala arastırıyorum yaa bana yardımcıolsanıza melekler nasıl olsun yaaa harıka bısı ıstıyorumm

Geri