bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
kızlar bende vardım benim çok fazlalığım yok ama göbek ve basen var oda beni rahatsız ediyor pazartesi bende başlıyım başka ne yapıosunuz su içmekten başka bende yapım :ohoh:

mavım gercekten streç işe yarıyormu yaaaa inanmıyorum hemen yaparım zaten problem karın cevresıı..............

ay ben acıcaktım bu konu nerde ise bende vermek isityorum hemde 10-15 kilo kadar bide bende kalp var yani sağlık acıaından vermem lazım banada yardımcı olun birlikte verelim bende ender saraçın 10 harektini yapmaya başlıcam gene inş işe yarar bu arada limonlu suyu sreçi bende denicem bakalım işe yarıcakmı:):):diyet:

ya kızlar zayıflamaını tek yolu ac yatıcaksınız bol su ıcıcez bıde sterc fılm sarın ve kosun uyuyun veya ev ısı yapın acayıp ınceltıyor bende annem ızın vermıyorkı yapıyım ben kalın fızıgım oldugu ıcın gobek degıl benım belımkalınlasıyo onun gıtmesı gerekıyo neyse hepımıze kolay gelısıııın ayse dıyet nasıl gıdıyo suzuldunmu bıraaaaz ahh semuj da olucaktıı nerdesıın semuuuj

ya kızlar zayıflamaını tek yolu ac yatıcaksınız bol su ıcıcez bıde sterc fılm sarın ve kosun uyuyun veya ev ısı yapın acayıp ınceltıyor bende annem ızın vermıyorkı yapıyım ben kalın fızıgım oldugu ıcın gobek degıl benım belımkalınlasıyo onun gıtmesı gerekıyo neyse hepımıze kolay gelısıııın ayse dıyet nasıl gıdıyo suzuldunmu bıraaaaz ahh semuj da olucaktıı nerdesıın semuuuj

mavi kelebek canım dün akşam denedim kuzum ben akşam yemeği yemedim meyvelerle geçiştirdim ama yatağa yattım gelde uyu sağa dön sola dön mdem kıyıldı resmen uyyamadım kalktım çorba içtim ondan sonra rahatladım:haha:

mavi kelebek canım dün akşam denedim kuzum ben akşam yemeği yemedim meyvelerle geçiştirdim ama yatağa yattım gelde uyu sağa dön sola dön mdem kıyıldı resmen uyyamadım kalktım çorba içtim ondan sonra rahatladım:haha:

azra aynı seyı bende yasadım hıuc bısey yemedım öglende esımde gec geldı ısten dun oglanı uyutunca okadar bıtkın dustum kı kalkıp az bı yeymek yedım :D:D ama ne yapıcaz ole ole gıdıcek bugunde denıycez bunyew alısıcak azram bu arada yasın kac senın evlımısın buyur aramıza sende katıl :D:D

azra aynı seyı bende yasadım hıuc bısey yemedım öglende esımde gec geldı ısten dun oglanı uyutunca okadar bıtkın dustum kı kalkıp az bı yeymek yedım :D:D ama ne yapıcaz ole ole gıdıcek bugunde denıycez bunyew alısıcak azram bu arada yasın kac senın evlımısın buyur aramıza sende katıl :D:D
vallahi alıştıracaz artık mideyi yapcak bişey yok yoksa erimiyecek bu yağlar.
evliyim canım 32 yaşındayım 8 yıllık evliyim ve çucuğumda yok canım yarışmaya mersin den katılıyorum :dp178:

Geri