1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  BKM ciler buraya BKM FAN CLUB AÇILDIIIIII....

  Konu, 'Fan Club' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  bkm mutfak zeynep koçak oynadığı skeçler BKM mutfak'ta birbirinden yetenekli gencecik oyuncuların kendi yazdıkları skeçleri oynadıkları gösteri. Hemen hepsini dizilerden tanıyoruz ama orada bambaşkalar. Bu kadar mı komik olunur!hahaha ve de sevimli...:ar4fd: cidden çok güzel hareketler bunlar, anlatılmaz izlenir.:yahoo:  [​IMG]
  Şimdi kısaca onları tanıyalım

  ESER YENELER

  14.02.1984 tarihinde Bursa’da doğdu.11 yaşında tiyatroya başladı.Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik tiyatrosunda,Bursa Devlet Tiyatrosunda ,İstanbul Akademi Hayat’ta ve en son olarak Bkm Atölye’de workshoplara katıldı.Halen Bkm Atölye Oyuncusu olan Eser bir yandan da Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde okuyor.


  [​IMG]

  [​IMG]  BÜŞRA PEKİN


  1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin, lise eğitimini Arkansas Lake Side High School'da tamamladı. İzmir'e dönerek, 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.F. Tiyatro/Oyunculuk Bölümü'nden mezun olduktan sonra, B.K.M. Mutfak Oyuncuları'na katıldı. Yaptığı işler arasında "Bir Demet Tiyatro", "En Son Babalar Duyar", "Kutsal Damacana" bulunan ve "Ağır Roman", "III. Richard", "Cadı Kazanı", "Selvi Boylum Al Yazmalım" oyunlarında oynayan Buşra Pekin, şu anda B.K.M. Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmakta ve "Sınıf" adlı televizyon dizisinde rol almaktadır.

  [​IMG]

  [​IMG]
  BÜLENT EMRAH PARLAK


  1979 İstanbul doğumlu Bülent Emrah Parlak 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde ki eğitimini yarım bırakıp Haliç Üniversitesi Konservatuvar Fakültesi Tiyatro bölümünü bitirdi.2004 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye oyuncularına katıldı.2005-2006 yıllarında BKM'de sahnelenen "Sizinkiler" adlı çocuk oyununda rol aldı. şu anda hala atölye oyuncularıyla birlikte BKM mutfakta skeç tiyatrosu yapmaktadır.2005 yılında "Organize işler" 2006 yılında "Mavi Gözlü Dev" adlı sinema filmlerinde ve Deliler adlı televizyon filminde rol aldı.Aynı zamanda televizyonda yayınlanan Sahra,Kapıları Açmak,Hırsız Polis,Kurtlar Vadisi,Bir Demet Tiyatro,Gönül Salıncağı adlı dizilerde ve Ruhun Labirentleri isimli sağlık programında rol almıştır.


  [​IMG]


  [​IMG]
  BURCU GÖNDER

  1983 İstanbul doğumlu Burcu Gönder 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Teknik Bilmiler Fakültesin'e girdi.aynı yıl İstanbul Ünv.Öğrenci Kültür Merkezi tiyatro topluluğuna katıldı.2 yıl eğitim gördükten sonra 2003 yılında Ayışığı Sanat Evi tiyatro grubuna katıldı ve Tuncer Cücenoğlu'nun "Çıkmaz Sokak" adlı oyunun da rol aldı.ve aynı zamanda televizyonda yayınlanan "Altın çocuk" ve "Sihirli oda" adlı çocuk filmlerinde rol aldı. 2004 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye oyuncularına katıldı.2007 yılında "Bir Demet Tiyatro" adlı dizide rol aldı.Şu an hala atölye oyuncularıyla birlikte BKM Mutfakta skeç tiyatrosu yapmaktadır.

  [​IMG]
  ERSİN KORKUT

  Ersin Korkut Hakkari doğumlu Yılmaz Erdoğanın teyzesinin oğludur.Ersin Korkut doğal bir oyunculuğu olduğundan yüzüne bakınca bile insanın gülesi gelir.Ersin Korkut 2005 yılında Organize İşler 2007 yılında Kutsal Damacana filmlerinde oynamıştır.Şu anda Bkm Mutfak çatısı altında Çok Güzel Hareketler Bunlar da oynamaktadır.


  [​IMG]

  [​IMG]  AYÇA ERTURAN

  1 Ağustos 1983'te İstanbul'da doğdu. Lise' de tiyatro salonundan çıkmadığı için sınavını sahnede yapmak zorunda kalan hocası anne ve babasını okula çağırdı. Ertesi gün elinden tutularak Müjdat Gezen Sanat Merkezi kurslarına kaydı yaptırıldı. Marmara Üniversitesi Radsyo-Tv-Sinema Bölümü'nde okurken eş zamanlı olarak Pera Güzel Sanatlar' da oyunculuk eğitimi aldı.... Çeşitli tv dizi ve programlarında, reklam filmlerinde ve tiyatro oyunlarında yer aldı. 2005 yılından beri Bkm Mutfak oyuncusudur...

  [​IMG]


  [​IMG]
  GÜLSÜM ALKAN


  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü ' nden 1999 yılında mezun oldu.1997- 2005 yılları arasında İstanbul ve Ankara Devlet Tiyatrosu'nda ; Çayhane,Kuvay-i Milliye, Osmanlı Dram Kumpanyası,Mavi Pullu Balık,Kaygusuz Abdal,Peter Pan,Bir Kavanoz Kahkaha, Barış Gezegeni,Çöplük,Bir Tavsiye Mektubu adlı oyunlarda çalıştı.2006 yılında BKM Atölye Oyuncuları'na katıldı.Bir Demet Tiyatro,Bebeğim,Fırtına,Yabancı Damat,Arka Sokaklar,Cennet Mahallesi, İnce İnce Yasemince dizilerinde rol aldı.

  [​IMG]


  MURAT EKEN


  1980 yılında İstanbul'da doğdu. V.K.V. Koç Özel Lisesi'ni bitirdikten sonra, New York'ta bulunan Rensselaer Polytechnic Institute'a başladı. Üçüncü sınıfta Makine Mühendisliği bölümünü yarıda bırakıp Türkiye'ye dönerek, eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro bölümünde devam etti. Yaptığı işler arasında "Bir Demet Tiyatro", "Ertelenmiş Hayatlar", "Hatırla Sevgili", "Kutsal Damacana" bulunan Murat Eken, Haldun Dormen ve Müjdat Gezen'in yönettiği çeşitli oyunlarda ve "Benim Tatlı Meleğim" müzikalinde rol aldı. 2006 yılında B.K.M. Mutfak Oyuncularına katılmış olup, halen B.K.M. Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmakta, çeşitli Reklam / Tv / Sinema projelerinde seslendirme yapmakta ve "Sınıf" adlı televizyon dizisinde rol almaktadır.


  [​IMG]

  [​IMG]  ZEYNEP KOÇAK

  Zeynep Koçak 1983 yılında doğdu.Ted Ankara Koleji ve Çankaya Üniv. Hukuk Fakültesi mezunu olan Koçak öğrenim süresi boyunca klip ve kısa film yönetmenliği yaptı. Kendisinin yazıp yönettiği 'Müdahale' isimli kısa film bir çok ünlü festivale katılmış ve ödül almıştır. BKM Mutfak ekibine katılan son üyelerden biridir ve halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.


  [​IMG]

  [​IMG]


  ŞAHİN IRMAK

  Şahin Irmak 1981 yılında İzmir'de doğdu.Çeşitli sinema, tiyatro ve dizi projelerinde rol alan Şahin Irmak 2005 yılında Bkm Mutfakoyuncularına katıldı. Halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.


  [​IMG]

  [​IMG]  ŞEVKET SÜHA TEZEL

  1978 yılında İstanbul'da doğdu. 1996 Yılında İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünü kazandı. Dört yıl boyunca İstanbul Üniversitesi ÖKM Sahnesi'nde oyunculuk yaptı. 2002 yılında Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümüne girdi. Üç yıl, İstanbul Devlet Tiyatroları'nda, çeşitli oyunlarda rol aldı. 2005 Yılında Bkm Mutfak oyuncularına katılan oyucu, Halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.

  [​IMG]

  [​IMG]  PELİN ÖZTEKİN

  1987 yılında İzmitte doğdu.Pera Güzel Sanatlar lisesinde tiyatro eğitimi, bir dönemde Fransa da Ecole des Roches da dil eğitimi aldı.Lisenin bitimiyle birlikte 2005 yılında Hayat Bilgisi dizisinde ilk televizyon projesine başladı.2006 yılında BKM Mutfak atölye oyuncularına katıldı.2007 de Haldun Dormen'in yazıp yönettiği Hisseli Harikalar Kumpanyasında rol aldı. Halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.

  [​IMG]

  [​IMG]  NAZMİ KARAMAN


  1978 Hakkari’de doğdu. Pera Güzel Sanatlar Akademisi'nden 2007 yılında mezun oldu. Tiyatro Pera da Yanlışlıklar Komedyası ve Venedik Tacirin de rol aldı. Bir Demet Tiyatro, Hatırla Sevgili dizilerinin yanı sıra Vizontele Tuuba, Fırtına sinema filmlerin de oynadı. Sürgün Yaşamlar, Öğretmen kısa filmlerini yazıp yöneten Nazmi Karaman halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.

  [​IMG]


  METİN YILDIZ


  Metin Yıldız, 20 ağustos 1974 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Fatsalıdır. Memur bir ailenin ortanca çocuğudur. Lise mezunudur.

  1996 yılında profosyonel tiyatro hayatına başladı. Birçok tiyatro oyunu ve dizide rol aldıktan sonra “Vizontele Tuba” (2003) ile birlikte Bkm serüveni başladı. Halen BKM Mutfat'ta oyunculuk ve yazarlık yapmaktadır.


  [​IMG]

  [​IMG]  OĞUZHAN KOÇ

  13.05.1985’te Erzincan’da doğdu.8 yaşında Bursa Devlet konservatuarı hocalarıdan müzik eğitimi almaya başladı.Orta ul ve lisede amatör olarak tiyatro ile ilgilendi.Bir yandan müzik çalışmalarına devam eden Oğuzhan 2007 yılında Bkm Atölye Oyuncularına katıldı.Halen İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümünde öğrenimine devam etmektedir.Şu anda Çok Güzel Hareketler Bunlar komedi programında onu görmektesiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]  EMRE CANPOLAT


  1981 yılında İstanbulda doğdu. Bkm Atölye çıraklarından. 1996'da Mersin Halkevi Tiyatrosu'nda tiyatroya başladı. Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde okurken Isparta Belediye Tiyatrosu'nun Kurulum çalışmalarında yer aldı (2001). Isparta Belediye Tiyatrosu'nun çeşitli oyunlarda rol aldı ve sahne amirliği yaptı. 2005 yılında BASAD tiyatro topluluğuna katıldı çeşitli oyunlarında rol aldı ve sahne amirliği yaptı. 2006'da Bkm Atölye çıraklarına katıldı.


  [​IMG]


  GÜLHAN TEKİN


  İzmir'de doğan Gülhan Tekin D.E.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık bölümünden mezun oldu. Senaristlik dışında kamera arkasında reji asistanlığı, sanat yönetmenliği, ajanslarda reklam metni yazarlığı gibi işler de yaptı. Fırtına, Bebeğim, Bir Demet Tiyatro, Avrupa Yakası dizi filmlerde rol alan Gülhan Tekin halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.

  [​IMG]  AYŞEGÜL AKDEMİR

  Ayşegül Akdemir,İstanbul doğumlu.Bir sure Mimar Sinan Üniv.Dev.Kons.bale bölümünde okuduktan sonra,baleye devam etmiş fakat bunun yanında Ist.Akad.sanat merk. dekor-kostüm eğitimi aldı.Tiyatroya MSM Aktör Stüdyo'da başladı ve Ayla Algan ile tiyatro beden dili ve plastik makyaj eğitimi aldı..Mezuniyetten sonra Bkm nin açtığı sınavla atolye oyuncuları arasına katıldı.Çeşitli tv dizi,reklam ve tiyatro oyunlarında oynadı.

  [​IMG]  AYDAN TAŞ

  1982 de İstanbul65533;da doğan Aydan Taş Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat ve Karadeniz Teknik Üniversitesi işletme bölümünden mezun oldu. Üniversitede okul tiyatrosunda yer aldı. "Eski Çarıklar" ve "Pişti" adlı oyunlarda oynadı. Organize İşler(sinema filmi) "Sizinkiler", "Dünya kaç bucak" (çocuk oyunu), "Bebeğim" ( dizi), "Bir Demet Tiyatro" ( dizi ), "Sınıf" ( dizi) projelerinde oyuncu olarak yer aldı. Halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.

  [​IMG]

  HAMDİ KAHRAMAN

  Hamdi Kahraman Hakkari 'de doğdu. 2002-2006 yılları arasında Seyr-i Mesel Sanat Atölyesi'nde Gırgır Şamata, Mesala Ne Kadar Ozağ, Deliler Cumhurriyeti,Şahmeran,Tebeşir Dairesi, Arkadaş Arıyorum oyunlarında çeşitli roller oynadı. Bir Demet Tiyatro dizisinde, Kimlik, Pandoranın Kutusu ve Neşeli Hayat filmlerinde rol aldı. Halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.

  [​IMG]


  İBRAHİM BÜYÜKAK


  20.08.1983 yılında İstanbul'da doğdu. Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Kendisiyle alakası olmayan bu bölümü neden okuduğunu kendisi de hala bilememektedir. Bursa'da Olay Gazetesi'nde köşe yazarlığı yaptı. Gırgır, Leman ve Lemanyak Dergileri'nde çeşitli yazıları yayımlandı. Otobiyografilere inanmadı, otobiyografisiz de kalmadı...


  [​IMG]


  [​IMG]


  METİN KEÇECİ


  1975 yılında Hakkari65533;de doğan Metin Keçeci 2002 yılında İstanbul65533;a yerleşti.2003 yılında yerel bir kanalda show programı sundu.2005 yılında BKM Mutfak oyuncularına katıldı."Organize İşler" "Fırtınalı Hayatlar", "Bodrum Hakimi" "Hacivat ve Karagöz neden öldürüldü""Hokkabaz" adlı sinema filmlerinde rol alan oyuncu, halen BKM Mutfak Oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.

  [​IMG]

  [​IMG]


  NEŞE SAYLES

  22.03.1986 İtalya doğumlu. Annesi Türk babası Amerikalı. 11 yaşında Hacettepe Ünversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Ana Sanat Dalı sınavlarını kazanarak buradan mezun oldu. Klasik bale eğitiminin yanı sıra 3 yıl süreyle piyano, solfej ve gitar eğitimi aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Yüksek Lisans sınavrlarını kazanarak burada eğitimine devam etti. Halen BKM Mutfak bünyesinde sahneye çıkmaya devam etmektedir.


  [​IMG]


  GİZEM TUĞRAL

  5 Temmuz 1988 doğumludur.Eyüboğlu koleji mezunudur.İstanbul Bilgi Üniversitesi son sınıf medya ve iletişim bölümü öğrencisidir.Aynı zamanda 3 senedir BKM MUTFAKta hem oyunculuk yapmakta hem de birbirinden güzel kostümleri tasarlamaktadır.  [​IMG]
  LAVİNYAM İFTİHARLA SUNAR... LABALAPLAPLAPPPP............ :hhh:   
  Minera bunu beğendi.
 2. eficixmM

  eficixmM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2010
  Mesajlar:
  320
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  isTanßLue .)
  :D paylaşim için tesekkurler
   
 3. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  rica edeim ne demek benim için zevkti:D
   
 4. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
 5. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  hadi ama katılmanızı bekliyorum seven yokmu bu hayıtaları yawww:meçhul:
   
 6. CeReN87

  CeReN87 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Ekim 2010
  Mesajlar:
  106
  Beğenilen Mesajlar:
  35
  Ödül Puanları:
  0
  ayy sevmes olurmuyuz lavısım sen kadar en az sevıos senı daha cok sevıos ama balım:D
   
 7. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  canımsın yaaa bende seni çok seviyommmmm
   
 8. ebe melek

  ebe melek Üye Üye

  Kayıt:
  14 Ekim 2009
  Mesajlar:
  168
  Beğenilen Mesajlar:
  18
  Ödül Puanları:
  18
  Şehir:
  alamanya;köln
  paylasim iicn tesekurler laviism emeyine yaglik cnm
   
 9. ASİMELEK

  ASİMELEK Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  13 Aralık 2010
  Mesajlar:
  4.422
  Beğenilen Mesajlar:
  2.168
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  yüreğimin yüreği
  ayyyyy bizde severek izliyoruzz gerçekten çok başarılılar :D:D
   
 10. GÜLKSKN

  GÜLKSKN Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Aralık 2010
  Mesajlar:
  225
  Beğenilen Mesajlar:
  31
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  aayyy lavişim bana şu emreyle oğuzhanı alsana hahaha cok tatlılar maşallahhh nese allah sahibelerine bağışlasın diek bari :D
   
 11. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya


  ne dimek ne dimek canım görevimiz:D
   
 12. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  asimm bu başlarken bide mısır patlatcan yanına süperr demi hahaha
   
 13. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  ikisini birden mi alam kızz birini bile alamam ben sana hahaha ama sen napcan elin oğullarını şiişş oğlumu aldatamazsın hıııı
   
 14. ASİMELEK

  ASİMELEK Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  13 Aralık 2010
  Mesajlar:
  4.422
  Beğenilen Mesajlar:
  2.168
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  yüreğimin yüreği


  ayyyyy lavişiiiiimmmmmm mısırsızzz :pop2: olmaz zati gıııı
   
 15. sakaryalı

  sakaryalı Üye Üye

  Kayıt:
  2 Aralık 2010
  Mesajlar:
  140
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  18
  Şehir:
  sakarya
  lavişim emeğine sağlık tatlım.ben ve esimde bağımlısıyız severek ve gülerek izliyoruz
   
BKM ciler buraya BKM FAN CLUB AÇILDIIIIII.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Birand BKM yi bastı

  Birand BKM yi bastı

  bkm birand bkm mehmet ali birand skeçleri mehmet ali geldi Sizmisiniz Mehmet Ali Birand'ı sürekli konu yapan adam dayanamadı porgrama geldi bakalım bu hafta sezon finalinde BKM de neler olacakmış...... ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR'DA ŞOK! “ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR”, BU PAZAR AKŞAMI SÜRPRİZLERLE DOLU SEZON FİNALİ BÖLÜMÜ İLE EKRANA GELİYOR. Kanal D Ana Haber’de, Çok Güzel Hareketler...
 2. BKM oyuncuları

  BKM oyuncuları

  bkm oyuncularının hayatları bkm oyuncuları oyunculari oyuncuları biyografileri aşkları BKM oyuncuları yoğun tempoda çalıştıkları için özel hayatları kalmadığı için set arkadaşlıları yakın arkadaşlığa dönüşmüştü o çiftlerden birinin nişanlandılar mı haberi...... MUTFAK OYUNCULARI NİŞANLANDI MI? BÜŞRA VE MURAT'IN YÜZÜKLERİ KAFALARI KARIŞTIRDI. Mutfak ekibinin başarılı...
 3. CimBom Fan CluB **(..~AnLaniCeLer BurAya ..~)**

  CimBom Fan CluB **(..~AnLaniCeLer BurAya ..~)**

  off offf ne olacak bu cimbomun haliii..... atsan atilmiyor satsan satilmiyor.... hadi aslanlarim görim sizi.... cimbomu tek gecerim......
 4. Bkm de aşk .

  Bkm de aşk .

  bkm ayça kaç kilo verdi ayça erturan kaç kilo verdi erturan nasıl bkm nasıl zayıfladı zayıfladı Normaldir zaten bir film çekilir ya başrol oyuncuları yada yardımcı oyuncular biribirlerine anlık aşık olurlar .. evlenir bazıları ve melekler aa bi bakarız Kadın cağız madurum der boşanır yada ayrılır. BKM ayçada böyle olmaz umarım.. Hayırlı olsun diyorum:) BKM'den gelin geliyor Levent...
 5. bkm express ile alışverişin avantajları

  bkm express ile alışverişin avantajları

  Merhaba.Ben şu tvde gösterilen netten bkm expressle alışverişin avantajları hakkında bilgi almak istiyorudum..

Sayfayı Paylaş