BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar
BlackBerry Messenger Music nedir
BBM Music ne işe yararMerhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda "BBM Music nedir?" diye soru soran misafirimizin sorusuna yanıt veriyor ve BBM Music ne işe yarar diyenler için de bilgileri paylaşıma sunuyoruz :)

BBM Music, bulut üzerinden çalışan, müzik keşfetme ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sağlayan ve sürekli gelişebilen bir müzik arşivi oluşturan bir sosyal müzik hizmetidir.

En sevdiğiniz 50 şarkıdan oluşan kişisel bir müzik profili oluşturabilirsiniz. Her ay 25 adete varan şarkınızı değiştirerek profilinizi güncelleyebilirsiniz.
BBM arkadaşlarınızı BBM Music’e kaydolmaları için davet ederek BBM müzik topluluğunuza katılmalarını sağlayabilirsiniz.
BBM Music’e eklenen her arkadaşınızla birlikte müzik koleksiyonunuz genişliyor çünkü BBM Music arkadaşınızın profilinde bulunan şarkılara istediğiniz her an erişebiliyorsunuz.
Kişisel profilinizde bulunan 50 şarkıyı BBM Müzik Topluluğu’nuzla paylaşabiliyorsunuz. Topluluğunuzda bulunan her arkadaşınız ise profillerinde bulunan 50 şarkıyı sizlerle paylaşabiliyor.
Tamamıyla sosyal olan topluluğa dayalı müzik deneyiminin keyfini çıkarın – topluluğunuza ne kadar fazla arkadaşınız katılırsa, o kadar fazla şarkıya erişebilirsiniz.
BBM Music ile arkadaşlarınızın dinlediği şarkıları kolayca keşfedebiliyor ve arkadaşlarınızın şarkılarına ve şarkı listelerine yorum yapabiliyorsunuz.
Kendi profilinizde ve arkadaşlarınızın profillerinde bulunan şarkılarla birden fazla müzik listesi oluşturabilirsiniz ve sadece bir tıkla BBM Music Topluluğunuz içinde bulunan tüm arşivinizi karışık sırayla dinleyebilirsiniz. Şarkının çaldığı sırada, şarkının aslında hangi arkadaşınızın profilinde olduğunu dahi görebilirsiniz.
BBM Music uygulamasında topluluğunuzda bulunan her kullanıcının son güncellemelerini de gösteren görsel bir zaman çizelgesi bulunuyor. Bu zaman çizelgesi ile topluluğunuzda kimin yeni arkadaş eklediği, hangi şarkıların eklendiği veya çıkarıldığı, hangi müzik listelerinin oluşturulduğu ve hangi BBM Music arkadaşlarınızın hangi yorumları yaptığı dâhil olmak üzere, güncellemelerin tümünü kronolojik sırada görüntüleyebilirsiniz.

Şarkıların tamamını dinleyin – BBM Music aboneleri arkadaşlarının profillerindeki şarkıları yalnızca önizleme olarak değil tamamını dinleme olanağına sahip.
Çevrimdışıyken Dinleme – Kablosuz bağlantı kullanmıyorken de kullanıcıların şarkılarına erişebilmeleri için müzikler akıllı telefona kaydedilebiliyor.
Top Liste oluşturmak – Parçalarınızı kaç arkadaşınızın dinlediğini takip edebilirsiniz.
 
Üst