1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  BlackBerry Messenger Music nedir BBM Music ne işe yarar

  Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda "BBM Music nedir?" diye soru soran misafirimizin sorusuna yanıt veriyor ve BBM Music ne işe yarar diyenler için de bilgileri paylaşıma sunuyoruz :)


  [​IMG]


  BBM Music, bulut üzerinden çalışan, müzik keşfetme ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sağlayan ve sürekli gelişebilen bir müzik arşivi oluşturan bir sosyal müzik hizmetidir.

  En sevdiğiniz 50 şarkıdan oluşan kişisel bir müzik profili oluşturabilirsiniz. Her ay 25 adete varan şarkınızı değiştirerek profilinizi güncelleyebilirsiniz.
  BBM arkadaşlarınızı BBM Music’e kaydolmaları için davet ederek BBM müzik topluluğunuza katılmalarını sağlayabilirsiniz.
  BBM Music’e eklenen her arkadaşınızla birlikte müzik koleksiyonunuz genişliyor çünkü BBM Music arkadaşınızın profilinde bulunan şarkılara istediğiniz her an erişebiliyorsunuz.
  Kişisel profilinizde bulunan 50 şarkıyı BBM Müzik Topluluğu’nuzla paylaşabiliyorsunuz. Topluluğunuzda bulunan her arkadaşınız ise profillerinde bulunan 50 şarkıyı sizlerle paylaşabiliyor.
  Tamamıyla sosyal olan topluluğa dayalı müzik deneyiminin keyfini çıkarın – topluluğunuza ne kadar fazla arkadaşınız katılırsa, o kadar fazla şarkıya erişebilirsiniz.
  BBM Music ile arkadaşlarınızın dinlediği şarkıları kolayca keşfedebiliyor ve arkadaşlarınızın şarkılarına ve şarkı listelerine yorum yapabiliyorsunuz.
  Kendi profilinizde ve arkadaşlarınızın profillerinde bulunan şarkılarla birden fazla müzik listesi oluşturabilirsiniz ve sadece bir tıkla BBM Music Topluluğunuz içinde bulunan tüm arşivinizi karışık sırayla dinleyebilirsiniz. Şarkının çaldığı sırada, şarkının aslında hangi arkadaşınızın profilinde olduğunu dahi görebilirsiniz.
  BBM Music uygulamasında topluluğunuzda bulunan her kullanıcının son güncellemelerini de gösteren görsel bir zaman çizelgesi bulunuyor. Bu zaman çizelgesi ile topluluğunuzda kimin yeni arkadaş eklediği, hangi şarkıların eklendiği veya çıkarıldığı, hangi müzik listelerinin oluşturulduğu ve hangi BBM Music arkadaşlarınızın hangi yorumları yaptığı dâhil olmak üzere, güncellemelerin tümünü kronolojik sırada görüntüleyebilirsiniz.

  Şarkıların tamamını dinleyin – BBM Music aboneleri arkadaşlarının profillerindeki şarkıları yalnızca önizleme olarak değil tamamını dinleme olanağına sahip.
  Çevrimdışıyken Dinleme – Kablosuz bağlantı kullanmıyorken de kullanıcıların şarkılarına erişebilmeleri için müzikler akıllı telefona kaydedilebiliyor.
  Top Liste oluşturmak – Parçalarınızı kaç arkadaşınızın dinlediğini takip edebilirsiniz.

   
BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dişler ne işe yarar?

  dişler ne işe yarar?

  dişler ne işe yarar diş ne işe yarar diş nedir Dişler sindirim sisteminin başında besinlerin ufalanıp parçalanmasına, koparılmasına yardım eder. kendini çevreleyen destek dokuları korur ve gelişmelerini sağlar. konuşmayı ve seslerin doğru bir şekilde çıkmasını sağlarlar. estetik olarak yüzle bir bütünlük içindedir.
 2. Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

  Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

  Messenger Plus Messenger Plus Ne İşe Yarar Merhaba Sevgili Melek'ler ve Msn messenger plus ne işe yarar nasıl kullanılır diyen tüm misafirler, bu yazımızda sizlere Msn messenger plus hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri katarıyoruz. Msn messenger plus ek özellikleri ile msn kullanımımızı kolaylaştırıyor.Msn kullanırken mutlaka kullanmanız gereken bir programdır.Messenger Plus Windows...
 3. Glucosamine Ne İşe Yarar

  Glucosamine Ne İşe Yarar

  Glukosamin, yine kıkırdakta bulunan chondroitin ve doğal bir hormon olan pregnenolone adlı iki tamamlayıcıyla birlikte daha iyi çalışır. Bu üç tamamlayıcının birlikte alınması,sadece artrit ağrısı gidermekle kalmaz, yeni kıkırdak üretimini uyarır.Glukosamin sülfat (GS) formu osteoartrit (kireçlenme) (OA) için üzerinde en çok klinik araştırma yapılan ve OA için faydalı etkisi kanıtlanan tek...
 4. trisequens ne işe yarar

  trisequens ne işe yarar

  trisequens kullananlar lütfen bana söyleeyebilir mi adet olamıyorum doktorum verdi bunu bana nasıl kullanacam kilo aldırır diyorlar doğru mu bilgi verirseniz sevinirim lütfeeeen.
 5. Kızılcık ne işe yarar ?

  Kızılcık ne işe yarar ?

  Kızılcık, zengin bir melatonin kaynağıdır; beynimizde bulunan epifiz bezi, hava karardıktan sonra melatonin adı verilen bir hormon salgılar. Yaşam ritmimizi ve uykumuzu bu hormona borçluyuz. Uyku beyni dinlendirir, güçlendirir, hücre yenilenmesini sağlar bağışıklık sistemini, oksidasyonu onarır ve tüm yaşam kalitesini yükseltir. Faydaları saymakla bitmiyor Öte yandan önemli hormonların...

Sayfayı Paylaş