1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  BlackBerry Messenger Music nedir BBM Music ne işe yarar


  Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda "BBM Music nedir?" diye soru soran misafirimizin sorusuna yanıt veriyor ve BBM Music ne işe yarar diyenler için de bilgileri paylaşıma sunuyoruz :)


  [​IMG]


  BBM Music, bulut üzerinden çalışan, müzik keşfetme ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sağlayan ve sürekli gelişebilen bir müzik arşivi oluşturan bir sosyal müzik hizmetidir.

  En sevdiğiniz 50 şarkıdan oluşan kişisel bir müzik profili oluşturabilirsiniz. Her ay 25 adete varan şarkınızı değiştirerek profilinizi güncelleyebilirsiniz.
  BBM arkadaşlarınızı BBM Music’e kaydolmaları için davet ederek BBM müzik topluluğunuza katılmalarını sağlayabilirsiniz.
  BBM Music’e eklenen her arkadaşınızla birlikte müzik koleksiyonunuz genişliyor çünkü BBM Music arkadaşınızın profilinde bulunan şarkılara istediğiniz her an erişebiliyorsunuz.
  Kişisel profilinizde bulunan 50 şarkıyı BBM Müzik Topluluğu’nuzla paylaşabiliyorsunuz. Topluluğunuzda bulunan her arkadaşınız ise profillerinde bulunan 50 şarkıyı sizlerle paylaşabiliyor.
  Tamamıyla sosyal olan topluluğa dayalı müzik deneyiminin keyfini çıkarın – topluluğunuza ne kadar fazla arkadaşınız katılırsa, o kadar fazla şarkıya erişebilirsiniz.
  BBM Music ile arkadaşlarınızın dinlediği şarkıları kolayca keşfedebiliyor ve arkadaşlarınızın şarkılarına ve şarkı listelerine yorum yapabiliyorsunuz.
  Kendi profilinizde ve arkadaşlarınızın profillerinde bulunan şarkılarla birden fazla müzik listesi oluşturabilirsiniz ve sadece bir tıkla BBM Music Topluluğunuz içinde bulunan tüm arşivinizi karışık sırayla dinleyebilirsiniz. Şarkının çaldığı sırada, şarkının aslında hangi arkadaşınızın profilinde olduğunu dahi görebilirsiniz.
  BBM Music uygulamasında topluluğunuzda bulunan her kullanıcının son güncellemelerini de gösteren görsel bir zaman çizelgesi bulunuyor. Bu zaman çizelgesi ile topluluğunuzda kimin yeni arkadaş eklediği, hangi şarkıların eklendiği veya çıkarıldığı, hangi müzik listelerinin oluşturulduğu ve hangi BBM Music arkadaşlarınızın hangi yorumları yaptığı dâhil olmak üzere, güncellemelerin tümünü kronolojik sırada görüntüleyebilirsiniz.

  Şarkıların tamamını dinleyin – BBM Music aboneleri arkadaşlarının profillerindeki şarkıları yalnızca önizleme olarak değil tamamını dinleme olanağına sahip.
  Çevrimdışıyken Dinleme – Kablosuz bağlantı kullanmıyorken de kullanıcıların şarkılarına erişebilmeleri için müzikler akıllı telefona kaydedilebiliyor.
  Top Liste oluşturmak – Parçalarınızı kaç arkadaşınızın dinlediğini takip edebilirsiniz.
   
BlackBerry Messenger Music nedir ne işe yarar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Nts Nedir, Ne İşe Yarar ?

  Nts Nedir, Ne İşe Yarar ?

  nts nedir nts , ne demektir, ne işe yarar, nts nasıl yapılır, bebek kalp ölçümü, hakkında bilgi, ne demektir cevabı burada bulabilirsiniz NST bebeğin iyilik halinin değerlendirilmesinde en sık uygulanan testtir meleklerim. Rahim kasılmalarının olmadığı bir dönemde yapıldığı için üzerinde herhangi bir stres olmayan bebeğin durumu değerlendirilir.Nonstres test olarak adlandırılması bu...
 2. BBM Music nedir

  BBM Music nedir

  BBM Music nedir ne işe yarar selam millet BBM Music nedir bilen var mı bilgi verirseniz sevinirim. BBM Music ne işe yarar
 3. Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

  Msn Messenger Plus Ne İşe Yarar

  Messenger Plus Messenger Plus Ne İşe Yarar Merhaba Sevgili Melek'ler ve Msn messenger plus ne işe yarar nasıl kullanılır diyen tüm misafirler, bu yazımızda sizlere Msn messenger plus hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri katarıyoruz. Msn messenger plus ek özellikleri ile msn kullanımımızı kolaylaştırıyor.Msn kullanırken mutlaka kullanmanız gereken bir programdır.Messenger Plus Windows...
 4. Pepino Nedir ? Ne İşe Yarar ?

  Pepino Nedir ? Ne İşe Yarar ?

  Pepino nedir pepinonun faydaları pepino meyvesi nedir Ülkemizde pek duyulmamış pepino meyvesi hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Pepinonun içerdiği A ve C vitaminleri sayesinde idrar yolları, solunum yolları enfeksiyonlarında vücudun direncini arttırır. Ayrıca yara ve diş iltihaplarına karşı etkilidir. Kan damarlarının kuvvetli olmasını sağlar. Bazı insanlar...
 5. trisequens ne işe yarar

  trisequens ne işe yarar

  trisequens kullananlar lütfen bana söyleeyebilir mi adet olamıyorum doktorum verdi bunu bana nasıl kullanacam kilo aldırır diyorlar doğru mu bilgi verirseniz sevinirim lütfeeeen.

Sayfayı Paylaş