Böyle karakalem gördünüzmü çok şey anlatıyor

sementha

Yeni Üye
Üye
Cevap: Böyle karakalem gördünüzmü çok şey anlatıyor
biyerde daha görmüştüm ve ozanada ilginç gelmişti bana.paylaşım için teşekkürler güzel gerçektende..

Böyle Karakalem Resimler Gördünüz mü ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Musluğa bulaşan spermden hamile kalınırmı böyle birşey mümkün mü Musluğa bulaşan spermden hamile kalınırmı böyle birşey mümkün mü
tuvalette önce elime bılaşıp 10 saniye sonra tuvaletteki tahiret musluğuna bulaşan sperm benden 5 dakika sonra giren bi bayan su musluğunu açmak için önce oraya dokunup sonra cinsel organını o eliyle temizlerse ona bılaşıp hamile bırakabilirmi 20...
Soru-Cevap 4
Hamilemiyim acaba adetim neden böyle düzensiz Hamilemiyim acaba adetim neden böyle düzensiz
Merhaba cok merak ettigim birşey var ve danışmak istiyorum yardim edin lutfen 11 nisanda adet olmam gerekiyodu hic şaşmazdı adet günüm son iki aydir cok garip ocak ayında olmuştum sonra kaynanamla kavga ettik baya sinir stres oldu subatta hic...
Soru-Cevap 1
KIZLAR ACİL BAKARMISINIZ... :/ nişan böyle birşeymi KIZLAR ACİL BAKARMISINIZ... :/ nişan böyle birşeymi
Merhaba 32 haftalık hamileyim (31+2) bir kız bir erkek bebeğe hamileyim rahim ağzı uzunluğum 1 hafta önce 12mm idi. bebeklerden biri 1300 biri 1700 gr . yürümek oturmak yatmak bu aylarda işkence ikiz anneleri bilir bacak arası çok ağrır. bugnde...
Bebek Bekleyen Anneler Forumu 16
Adete 2 gün kala birlikte oldum hamile olabilir miyim böyle bi ihtimal var mı Adete 2 gün kala birlikte oldum hamile olabilir miyim böyle bi ihtimal var mı
Adetime 2gun varken eşimle birlikte oldum acaba hamile kalma ihtimali varmı ??
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 0
Böyle Karakalem Resimler Gördünüz mü ? Böyle Karakalem Resimler Gördünüz mü ?
Bu konu; muhteşem karakalem resimler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, az sonra galerimizden göreceğiniz karakalem resimler karşısında dilinizi yutacağınıza eminiz. Son derece profesyonelce, en ince ayrıntıya kadar dikkatle...
Sanatsal Resimler 0