1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Boğa Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Boğa burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:
  < Konu Resmi..>


  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ortaklaşa para, borç, alacak, miras, yeniden yapılanma gibi konularla ilgili sekizinci evden etkilemeye devam edecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız etkilerle bu konular sizin için önemli hale gelecek.

  Aralık ayının ilk haftasında sekizinci evdeki yoğunluk yüzünden başkalarına çok fazla bağımlı olduğunuzu düşünebilir ve daha özgür olmak arzusuyla harekete geçebilirsiniz. Fakat yapmak istedikleriniz konusunda bağımsızca hareket etmek isteseniz de parasal konularda başkalarına bağlı olduğunuz sürece bu zor gözüküyor. Kendi gelişiminiz için yeni eğitimler almak isteyebilir, yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat harekete geçmek istediğiniz konularda sizin dışınızda meydana gelecek olan gelişmeler yüzünden zorlanacaksınız.

  Çözümlenmesini istediğiniz miras meseleleri, borç alacak gibi konular sürüncemede kalarak sizi huzursuz edebilir. Evli olan Boğalar, eşlerinden bekledikleri maddi desteği bulamayabilirler veya eşlerinin bir türlü çözümlenmeyen para konuları onları huzursuz edebilir. Bu durum biraz hayal kırıklığı yaratsa da 5 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Merkür’ün desteği moralinizi yükseltecek. Bu dönemde çocuklarınız veya yabancılarla ilgili yurt dışı bağlantılı olumlu haberler alabilir veya çok güçlü kişilerden hayata geçirmek istediğiniz projelerinizle ilgili destek görebilirsiniz.

  Zihinsel faaliyetiniz ve odaklanma yeteneğinizin artması çok fazla dikkat ve derinlik isteyen konularda çalışmanızı sağlayabilir. Veya böyle projelerde çok güçlü ve etkileyici kişilerle birlikte yer alabilirsiniz. Bu arada sezgileriniz ve olayların arkasını görebilme yeteneğiniz de çok artacağı için bir işe daha başlamadan nasıl sonuçlanacağını anlayabilirsiniz. Bu da sizin olaylara daha tedbirli yaklaşmanızı sağlayacaktır. Böylece bir süredir sizi zorlayan harcamalarınızı da düzenleyebilirsiniz. Fakat bu arada şüphelerinizi ve endişelerinizi arttıran düşüncelere de kendinizi kaptırabilirsiniz. Gereksiz yere kuruntu yapmayın.

  Bu dönemde seyahatlerde gündeme gelebilir ve şimdiye kadar hep merak ettiğiniz sizin için gizemli olabilecek yerlere gidebilir ve oralarda çok etkileyici kişilerle karşılaşabilirsiniz. Ay boyunca Mars ve Jüpiter’in etkisiyle ev ve aile konularında harcamalarınız artabilir. Veya evle ilgili konularda çok fazla çabalayabilir ve bunun sonucunda yorgun düşebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

  Bir süredir, günlük hayatınızın rutin işleri veya işyerinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla sorumlu hissediyor olabilirsiniz. Bu da sizin üstünüzdeki baskıyı arttırıyor olabilir. Satürn’ün size hissettirdiği bu baskı, aslında hayat tarzınızı ve günlük hayatınızda bazı alışkanlıklarınızı değiştirmenin zamanının geldiğini size hatırlatıyor. Özellikle de Mars’ın duraklamaya başlayacağı 11 Aralık’tan itibaren eski rahatsızlıklarınız tekrar ortaya çıkarak bu değişikliği yapmanız için size ilk uyarıları yapabilirler. Tedbirinizi alın. Özellikle yedikleriniz konusunda dikkatli olun.

  2 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelen Dolunay, sizin maddi varlıklarınız ilgilendiren ikinci evinizi etkiliyor. Dolunay astrolojide olayların doruğa ulaştığı zamanları ve bir işin tamamlanıp görünür hale geldiği zamanları anlatır. İkizler burcundaki ay ise iletişimin ve zihinsel enerjilerin hızlı bir şekilde aktığı zamanlarla ilgilidir. Bu dönemde çok hızlı kararlar alınabilir fakat alınan kararlar çok kalıcı olmayabilir.

  Algılama çok hızlı ve hareketlilik çok fazladır. Bu yüzden detaylar gözden kaçabilir ve dikkatsizlik yüzünden bazı pişmanlıklar yaşanabilir. Bu yüzden bu günlerde harcamalarınıza dikkat edin. Çünkü aslında hiç de size uygun olmayan yatırımlar yapıp sonradan pişman olabilirsiniz. Veya iletişimle ilgili konularda aksaklıklar olabilir ve sonradan gözden kaçırdığınız pek çok şey olduğunu da fark edebilirsiniz.

  16 Aralık’ta Yay burcunda meydana gelen Yeni ay en çok burcunuzun ikinci on günlük döneminde doğanları yani 1 Mayıs 10 Mayıs arasında doğanları etkileyecek. Bu dönemde doğanlar özellikle ortaklaşa gelirleri ilgilendiren konularda yeni gelişmelerle karşılaşabilirler. Özellikle başkalarından bekledikleri paralarda veya eşlerinin parasal kaynaklarında yeni durumlar ortaya çıkabilir.

  25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni sizi duygusal olarak ve maddi konularda etkileyecek. Bu arada yurtdışı seyahatleri tekrar gündeme gelebilir ve ne zamandır istediğiniz bir yolculuğa çıkma olanağı bulabilirsiniz. Bu yolculuk şimdiye kadar sizi sıkan ve yoran konulardan uzaklaşmanız için iyi bir fırsat olabilir. Yalnız bu arada duygusal olarak çok derinleşebilir ve gereksiz şeylere takılabilirsiniz.

  Hırs ve kıskançlık gibi duyguların sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Başkalarını kontrol etme alışkanlığından da vazgeçin. En iyisi kendinizi yıkıcı duygulara kaptırmayın ve eğlenmenize bakın.

  Yılın son günü Yengeç burcunda meydana gelen Ay tutulması ise en çok 27 Nisan ve 3 Mayıs arasında doğan Boğaları etkileyecek. Yakın çevre, yakın akrabalar, kardeşler, yakın arkadaşlar, iletişim, ulaşım gibi alanlarda etkili olacak tutulma, bu konularda meydana gelecek değişimler vasıtasıyla etkileneceğinizi anlatıyor. Bu değişimler size yeni bir çevre sunabileceği gibi yakın akrabaların yaşayacağı değişimleri de anlatıyor olabilir. Bu tutulmanın etkilerini önümüzdeki altı ay içinde hissedebilirsiniz.


  alıntı


   
Boğa Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 3. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. Boğa burcu 2010 aralık yorumu

  Boğa burcu 2010 aralık yorumu

  2010 aralık ayı boğa burcu 2010 aralık boğa Aralıkta sizleri neler bekliyor buyrun okuyun (: Boğa Burcu Aralık 2010 Ayı Burç Yorumu Artık Yılbaşı ruh haline geçmek istiyorsunuz ama masanızın üzerine yığılmış bir sürü iş var ve patronunuz da bugünlerde gayet huysuz. Fazla bir seçeneğiniz varmış gibi görünmüyor; ya işleri birer birer halledeceksiniz ya da gidip kendinize başka bir iş...

Sayfayı Paylaş