gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Boğa burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  boğa burcu haziran ayı boğa burcu haziran ayı yorumu 1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında Mars ve
  13 Haziran tarihine kadar devam edecek Merkür gezegenlerinin burcunuzda seyirleri aşk hayatınız ve ilişkileriniz konusunda son derece etkili ve olumlu enerjiler olup, tüm ay boyunca sizleri güçlü yansımalarıyla ışıklandırabilirler. Normalde Merkür gezegeni Boğa burcunda oldukça sabit bir düşünme ve dediğim dedik şekilde iletişimde bulunmanıza neden olması açısından size tavsiyem ne kadar burcunuzda ilerliyor olsa da, aşkta esnek düşünmeye çalışmanızdır. Şimdi olabilecek yansımaları daha detaylı bir şekilde ele alalım. Bu enerjiler altında, bir Boğa karşısındaki kişiye ne kadar ilgi duysa da, bunu belli etmesi uzun bir zaman alabilir. Çünkü Boğalar oldukça sabırlı kişilerdir ve gerektiğinde beklemesini gayet iyi bilirler. Öncelikle onunla olabilmek için bu tarihlerde sakin olmanın faydası büyüktür. Ayrıca insiyatifi ele alacak kadar güçlü biri Boğayı oldukça etkileyebilir.
  Bu dönemde yeni bir ilişkinin başlaması için karşınızdaki insanın mutlaka sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ve zevk alacağını ifade etmesini bekleyebilirsiniz. Örneğin güzel bir ortamda yenecek bir akşam yemeğinin organize edilmesi ve bunu yapacak kişinin sizde güven hissi uyandırması çok önemlidir. Olur olmaz aşkların peşinde koşmayan Boğalar için kendinden emin bir duruşa sahip, ekmeğini kazanan insanlar, ciddi ve tutarlı olanlar en başından kazanmaya adaydırlar. Tabi yine de bazı elemelerden geçecekleri kesindir. Örneğin romantik yaklaşımlar, çiçekler, mum ışığında buluşmalar, tutarlı konuşmalar, ne istediğini bilen sizler için karşınızdakinin dikkate alınmasını sağlayabilir. Bu enerjilerden özellikle Mars neredeyse iki yıl sonra burcunuzda ilerlemeye başladığından tabi ki son derece değerlidir. Uzun süreli bir beraberlik için ikna edilmeniz kadar sizin de istekleriniz konusunda aktif olmanız, sabit fikirli davranmamanız şarttır. Hani derler ya fazla naz aşık usandırır diye. Aynen öyle. Bu dönemde sizin tüm arzunuz bağlılığından ve sadakatinden şüphe duymayacağınız bir kişiyle beraber olmaktır. Birlikte olduğunuz insanı her an her yerde düşünebilmeniz için, öncelikle ilişkinin gerek maddi ve gerekse manevi açıdan tatminkar olması şarttır. Aşk ve ciddi ilişkiler evinizin, sahiplenme evinizdeki seyirleri gösteriyor ki, güvence konusu bu zaman diliminde son derece önemli bir kriter. Demek ki partnerinizin gücü de, seçimlerinizde etkili olabilecek. Ki bu bir Boğa için gayet doğal. Çünkü o, yaş tahtaya ayak basmaktan asla hoşlanmaz. Ayrıca bir Boğayla olmak kesinlikle güvenlik anlamına gelir. O eğer doğru bir kişiye rastladıysa kesinlikle bağlılığından şüphe duyulmayacak kadar düzgün biridir. O zaman Boğalarla olmayı düşünenlere ve şu an bu satırları okuyan tüm Boğa hayranlarına en önemli mesajım yılmadan sabırla ve nezaketli bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz ve onun gönlünü kazanmanızdır. Ayrıca bu süreçte sizin için itimat duygusu çok önemlidir. Eğer karşınıza çıkan kişi, güven duygusu vermiyorsa, en başından �Hayır yanıtı vermeniz mümkündür.
  İlişkisi düzgün bir biçimde sürmekte olanlar açısından bu enerjileri değerlendirirsek öncelikle, değerlerinize her zaman olduğu gibi sahip çıkmaya devam edeceğinizi ve güvenilirliği çoktan kanıtlanmış beraberliğinizde ortaklaşa hareket etmekten hoşlanacağınızı söyleyebiliriz. Zaten bildiğiniz gibi bir Boğanın sadakatinden asla şüphe edilmez. Onun için sizler bu süreçte eşinize sevgilinize karşı gayet ilgi dolu davranabilirsiniz. Belki sözel açıdan pek konuşkan değilsinizdir ama şu bir gerçek ki, ilişkinize oldukça değer verirsiniz. Paylaşımlarda bulunmak, elinizdekini onunla bölüşmek ve aynı şekilde ondan da karşılık bekleyebilirsiniz. Cinsellik konusunda fazlasıyla tutkulu olacağınız bu süreçte eşinizle erotizm duygusunun üst sınırlarına ulaşmak mümkündür. Dış görünüşünüzden pek anlaşılmasa da, öylesine ihtiraslı ve öylesine hızlı bir cinselliğe sahipsinizdir ki, sanki tüm bir yıl, bu bir aya sığdırılmış gibi birlikte olmayı istersiniz. Belki bu kimileriniz 14 Haziran sonrası birlikte çıkılacak bir yolculuğun simgesi olabilir. Hatta en azından iki hafta sürmesi mümkündür. Bu seyahat aşkınızın tadına varmanız adına gayet olumlu olabilir. Bu dönemde direnciniz oldukça yüksektir. Kısaca bu sürecin ilişkisi güçlü olanlar açısından, zevkli ve oldukça güvenli bir şekilde aşkı yaşadığınız, teninizde hissedeceğiniz, bölüşümlerde bulunacağınız bir zaman dilimi olacağını söyleyebiliriz. Mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum.
  İlişkisinde sorun olan çiftler açısından bu dönemin çözüm yollarının keşfedilmesi açısından etkili olacağını düşünmekteyim. Dikkat edilmesi gereken noktaların başında, inatçılıktan uzak durulması, her iki tarafın da, birlikte olmanın bilinci içinde hareket etmeleridir. Yani problemler için, ortak çıkarlarınızın farkında olmak gayet önemlidir. Ben ve sen demek yerine biz demenin zamanıdır. Ayrıca beraber olmanın size kazandıracaklarını düşünmeniz yararlıdır. Eğer aranızdaki sorunlar partnerinizin sizi değişime zorlaması nedeniyle oluşuyorsa, durum güçleşebilir. Çünkü siz kendiniz istemedikçe buna pek yanaşmazsınız. Fakat enerjiler gösteriyor ki, burada iki durum söz konusu. Eğer ilişkiniz uzun yıllardır sürüyorsa sadece şu aralar problem yaşanıyorsa, geri adımı atması gereken sizsiniz. Eğer yeni başlamış ise, ipler sizin elinizde demektir. Kısaca aşk ve flört ilişkilerinde siz ne derseniz o olabilir, fakat evliyseniz, ciddi bir beraberliğiniz varsa, ne olursa olsun eşinizin istekleri konusunda duyarlı davranmak durumundasınız. Çünkü bunun tam tersi hareket beraberliğiniz açısından riskli olabilir. Bir de şöyle bir durum var. Eğer hayal kırıklığına uğramış bir Boğa iseniz, yani ilişkinizdeki sorun bu nedenle kaynaklanıyorsa, bu süreçte tamamen kendinize dönük düşüneceğiniz açıktır. Hani bir söz vardır. Kısasa kısas diye. Madem partneriniz sizi üzmüştür o zaman bu dönemde cezasını çekmeli diye düşünür, geri adım atabilirsiniz. Eğer gerçek anlamda haklıysanız partnerinizin çok dil dökmesi ve tekrar güveninizi kazanması gerekecektir. İşi zor diyebilirim. Çünkü enerjiler sizden yana ve ağzıyla kuş tutsa yaranması zaman alabilir. Fakat şu da bir gerçek ki bu sizi içten içe mutlu edebilir. Yani onun sizinle olmak için verdiği mücadele, gururunuzu okşayabilir. Haksız olan taraf sizseniz, o zaman bu güçlü enerjiler altında, onun kadar yorulmanıza gerek yok. Bir sözünüzle onu size yöneltebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, güzel bir dönem ve oldukça etkileyici.
  İş ve Kariyer
  6 Haziran- 5 Temmuz tarihleri arasında, çalışma eviniz ve yöneticiniz olan Venüs ve
  1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında aktiviteden sorumlu Mars gezegenlerinin burcunuzdaki seyirleri, gerek birlikte çalıştığınız insanlarla olan ilişkiniz ve gerekse dış dünyadaki güvenilir ve rahatlıkla anlaşma sağlanacak bir kişi profili çizmeniz dolayısıyla son derece olumlu gözükmekte. Zaten bir Boğa daima güvenilir ve sadık yapısı gereği, inandığı bir yoldan asla ayrılmadığı gibi, önüne çıkabilecek engellerden de yılmayan bir kişiliktir. Ona bu gücü veren en önemli olgu, varoloşundaki toprak etkinliği ve pratik yapısıdır. O yüzden ayakları sağlam olarak yere basar ve iş hayatında, doğum haritasında zorlu görünümler olmadığı sürece çok az hata yapabilir. Bu süreçte, çalışma hayatınız içinde tek bir noktaya, ki bu gayet önemlidir. Atak davranmamak, bağımlılıklarınızın esiri olmak, inatçı davranmak gibi durumlardan uzak durduğunuz sürece dönemi gayet verimli bir şekilde geçirmeniz mümkündür. Eğer önünüze gerçekten olumlu fırsatlar çıkıyorsa veya siz kendi yaşamınızla ilgili fırsatları girişimde bulunarak kendiniz adına yaratabiliyorsanız ne ala. İşte o zaman doğru yoldasınız, aktif bir şekilde hareket edeceksiniz demektir. Tabi ki bunun sonucunda, meyveleri toplamak mümkün.
  Başlangıç yapmayı düşündüğünüz konularda, dış veya iç nedenlerle kendinize set koyduğunuzu farkettiğiniz anda, bu durumu moral motivasyon gücünüzü ayakta tutarak aşabilirsiniz. Sonra tekrar amacınız için atak olmayı sürdürürsünüz. Belli bir işiniz olsa dahi, çevrenizle sıkı bağlar kurmayı ihmal etmeyiniz. Günün birinde insanın karşısına nasıl bir fırsat çıkacağını kimse bilemez. Toplum içine karışmaktan uzak durmayınız. Amacınıza kitlendiğiniz zaman, her işin üstesinden gelebilecek gücünüz olduğunu biliyorsunuz. İstikrarlı ve ne yapacağını, tepkilerini rahatlıkla bilen bir kişi olarak her türlü yeniliğe açık olunuz. O zaman alışmanız da o kadar kolaylaşacaktır. Örneğin teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmaya çalışın, sosyal trendleri takip edin. İşiniz gereği fırsat buldukça seyahat edin. Tatil yapma fırsatınız varsa veya yıllık izniniz bu döneme rastlıyorsa, bol bol düşünün. Ayrı bir iş kurmayı veya ortaklık yapmayı düşünüyorsanız, durumları iyice analiz edin. Eğer aklınıza yatıyorsa, sırf risk almayayım diye vazgeçmeye kalkmayın. İş hayatında balıklama girişimlerde bulunmak ne kadar yanlışsa durup beklemek de bir o kadar sakıncalıdır. Çünkü fırsatlar insanın karşına her zaman çıkmıyor.
  Bu tarihler arasında, çalıştığınız mekana özel önem verin. Hatta işlerinizi evden yapıyorsanız, oturduğunuz mekandaki estetiğe özel önem verin. Salonunuzun bir bölümünü sanki bir ofismiş gibi güzel bir şekilde ayırın. Böylece işlerinizi çok daha ciddiyetle yerine getirmeniz kolay olabilir. Özellikle bu dönemde bankacılık, parayla alakalı meslekler, güzel sanatlar, değerli sanat eserleri, güzellik ve bakım, moda, her türlü takı gibi faaliyetlerde liderliğinizi gösterebilir, müşteri portföyünüzü geliştirebilir, bereketli bir dönem geçirebilirsiniz. İş hayatınızda genel olarak güvenli biri olduğunuzdan söz etmiştik. Bu itibarınız açısından önemli olduğu gibi, diğer kişiler tarafından tercih edilmenizde de çok önemli bir kriter. Güçlü yönleriniz arasında yer alan çalışkanlık, işinize bağlılık ve iş yapma kapasiteniz zaten sizi, diğer kişilerden ayıran en önemli özelliklerinizdir. Bütün bunlara, bir de bu dönemde enerjilerin sizden yana olduğunu düşünürsek, ben sürecin sorumluluklar konusunda sizi itekleyici ve her türlü güçlüğü yenebilmenizde destekleyici ve maddi açıdan da verimli geçeceğini düşünmekteyim.

  Para Konuları 21 Mayıs � 21 Haziran Güneş ve
  14 Haziran � 3 Temmuz Merkür gezegenlerinin İkizler burcunda ve finans evinizde yapacağı görünümler, maddi konularda aktif bir dönemin göstergesi. Bu aktiflikte, maddi anlamda kazanç sağlayacak aktiviteler söz konusu olduğu gibi, direkt olarak cesaretle öne atılmanız da mümkündür. Parasal konularda yapılacak görüşmelerde iletişim yanınız son derece güçleneceği için, doğal yapınızın aksine uzun uzun düşünmek yerine hızlıca durumlara sahip olur, değişen gelir durumunuzla ilgili herşeye kolayca adapte olabilirsiniz. Bunları yazarken, böyle yapmaktan çekinmemeniz gerektiğini de söylemeye çalıştığımı biliniz. Madem astroloji ilminden yararlanmak istiyoruz o zaman bizim de dönemin enerjileriyle doğru şekilde çalışmamız lazım. Yoksa zaman akıp gider ve hiçbir işe yaramaz. Demek ki ne yapmalıymışız, parasal mevzularda hakkımız olanı almaktan, istemekten, girişimde bulunmaktan, yeni gelir kaynakları yaratmaktan çekinmemiz gerekiyor. Çünkü enerjiler sizden yana ve bu dönemi olabildiğince uyanık bir şekilde geçirmek en doğrusu.
  Unutmayalım ki, para hayatta her zaman gerekiyor. Siz zaten bunu en iyi bilen burç mensubusunuz. O zaman var gücünüzle ve maddiyatın öneminin farkında olarak, emniyetinizi sağlamanız lazım. Değişen hayat koşullarınızın veya üzerinizdeki sorumlulukların üstesinden gelebilmenin en önemli şartı, bütçenizi yeniden düzenlemek. Çünkü bu dönemde bazı önemli gelişmeler neticesi, yeni gelirler elde etmeniz ve kısa süreli de olsa rahatlamanız mümkün. Uzun zamandır alacağınız olan tahsilatlar gerçekleşebilir veya ek işlerden kazanç sahibi olabilirsiniz. İşte bütün bunları, ak akçe kara gün içindir diyerek belli bir miktarı ayırmak gerekiyor. Tabi söylemesi kolay diyeceksiniz. Hele sıkışık olduğunuz zamanlardan kalma borçlarınız varsa veya ihtiyaçlarınız büyüdüyse bunları temini için para bir elinizden kayıp gidebilir. Fakat benim söylemek istediğim, bunların dışında harcamalar yapma konusunda dikkatli olmanızdır. Çünkü yatırımın azı veya çoğu olmaz. Bilirsiniz bazen cebimizde hiç para olmadığında nasıl hayıflanır, dört döneriz evin içinde. İşte bunun için hesabı bilmeniz gerçekten faydalı olabilir.
  Astrolojik olarak Güneş, ifade gücümüzü, benliğimizin odaklandığı alanı gösterirken, Merkür iletişim gücümüzün simgesidir. Bildiğiniz gibi Merkür uzun bir süre geri hareketteydi. O dönem boyunca zorlandığınızı düşünüyorum. İşte şimdi o günleri düşünürsek, o zaman yaptığınız işlerin ücretlerini bu enerjiler altında kolaylıkla elde edebilir veya o dönemde karşınıza çıkan fakat bir türlü gerçekleşmeyen çalışmalarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Ticaretle uğraşanların da aynı şekilde girişimde bulunma fırsatı yakalayacağı bugün, ileriye dönük planlamaları ve bu doğrultudaki stratejinizi belirlemeniz son derece yararlıdır. Hatta bu enerjiler sayesinde Haziran ayı boyunca farklı yollar aracılığıyla önünüze gelecek tekliflerin değerlendirilmesi halinde size uzun bir zaman yetecek gelir elde etmeniz de mümkündür. Yeter ki, yeniliklere açık olun ve her türlü değişimi günümüze uygun şekilde restore etmeye çalışın. Gerisi inanın çok kolay.

  Pozitif Enerjili Günler : 1-9-10-14-15-19-20-23-24-27-28
  Zayıf Enerjili Günler :4-5-11-12-13-25-26
  Aşkta En Şanslı Günler :1-27-28
  Yeniay :19-20
  (Ay gezegeninin Boğa burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :4-5
  (Ay gezegeninin Akrep burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu, sağlıklı ve bereket dolu bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,
  iremSU
  Mynet Astroloji Danışmanı


   
Boğa burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  boğa burcu nisan ayı yorumu boğa burcu nisan ayı Boğa Burcu Aylık Yorumu Baharın coşkusunu yavaş yavaş tenimizde hissetmeye başladığımız Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Toprak grubunun bir üyesi olarak, canlanmaya ve filizlenlemeye başlayan tabiat, sizin gibi üretken insanlar için genel olarak verimli bir zaman dilimi anlamına gelebilir. Bir çoğunuz 20 Nisan sonrası yeni bir yaşa...
 2. Boğa Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Boğa Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  boğa burcu 2009 eylül boğa burcu eylül 2009 ayı yorumu Aşk ve İlişkiler Sevgili Boğalar, Venüs gezegeninin 27 Temmuz tarihinde gerilemeye başlaması ile sizler de, birebir ilişki konusunda geçmiş sorunlarla uğraşmaya başlamış olmalısınız. Bu transit 8 Eylül tarihine kadar süreceği için, ilişkinizle ilgili bu eski durumlar gözden geçirilmeli, karşılıklı olarak konuşulmalı ve bir karara...
 3. Boğa Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Boğa Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  boğa burcu haziran ayı boğa burcu haziran 2011 Sevgili Boğa Burcu melekleri bakalım Haziran ayında sizi bekleyen gelişmeler neler:tik: Sizin hayata bakış açınız ile yaşadığınız ilişkinin örtüşmemesi sonucu gerilimli durumlar görülebilir. Bir yandan toplum hayatının gerekleri, diğer yandan beraberliğinizin toplum içindeki önemi kafanızı karıştırabilir. Sizin bir ilişkide sunduklarınız ile,...
 4. Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize....

  Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize....

  Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Boğa Burcu 2012 Burç Yorumları Boğa Burcu Meleklerimiz sizi haziran ayında neler bekliyor öğrenmek istemezmisiniz? Aşk para sağlık başarı neler bekliyor sizleri sizler için paylaşıyorum.... Uzun zamandır burcunuzda gezen şans yıldızı Jüpiter size şansları dağıtarak burcunuzun son derecelerine yaklaştı ve 11 Haziranda sizden ayrılıp komşu İkizler...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Boğa Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Boğa Burcu Yorumu

  2014 boğa burcu haziran ayı, aylık burç yorumları, haziran boğa burcu yorumu Boğa burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 yılı haziran ayı boğa burcu aylık yorumları aşağıdaki gibidir... Sevgili boğa sağlığınız adına hassas bir aydasınız. Kendinizi yorgun hissettiğiniz anda dinlenmeye özen gösterin. İş hayatınız ve çalışma ilişkilerinizde ayın ilk yarısı görev ve...

Sayfayı Paylaş