1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Boğa burcu 2009 Şubat ayı Yorumu

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  şubat ayı hangi burç 19 şubat hangi burca girer ayı burca girer Aşk ve İlişkiler
  Sevgili Boğalar Şubat ayı aşk hayatınızla alakalı konularda etkili olması muhtemel ilk enerjiniz aşk evinizin yöneticisi Merkür gezegeninin 14 Şubat tarihine kadar Oğlak, bu tarihten sonra ise Kova burcunda devam edecek seyridir. Şubat ayına girdiğimiz şu günlerde her ne kadar geri hareket bitmiş olsa da gölgeli günleri(geri hareketin bitim tarihinden sonraki bir hafta yani 7 Şubata kadar) devam ettiğinden dikkatli olmayı sürdürmek lazımdır. Merkür siz bu satırları okuduğunuzda Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürüyor olacak. Bu enerjinin aşk hayatınıza olan etkisi tabi ki öncelikle ciddi bir bakış açısı altında yaşadığınız ilişkiyi değerlendirmeniz anlamına geliyor. Bildiğiniz gibi aşk kurallara, yasaklara gelemeyecek kadar delice bir arzudur. İnsan bir kez sevmeye görsün, sevdiği kişi dünyanın en çirkini bile olsa onun gözünde güzel, en hatalı insanı bile olsa onun hayatında özeldir. Oğlak gibi herşeyi çerçeve içine alan bir burçta ilerleyen Merkür, aşk konusunda zihinsel açıdan disiplin anlamına gelmektedir. Bir boğa için bu olgu kesinlikle rahatsız edici değildir. Çünkü o, aşk konusunda ne kadar kendinden geçse de daima sağlam adımlar atmaya ve yaşadığı beraberliğin ne kadar güvenli olduğunu sorgulamaya devam edecektir. Bu nedenle 14 Şubat tarihine kadar, aşk hayatınızla ilgili konularda sağduyulu davranmanız mümkündür. Kuralcı düşünebilir, karşınıza çıkan bir kişi veya süregelen ilişkinizde tutucu davranışlar sergileyebilirsiniz. onun hakkındaki herşeyi bilmek arzunuz yoğundur. Kiminle berabersinizdir, ilişkiye ne kadar değer vermektedir, doğru mu konuşmaktadır. Bütün bunlar sizin için öylesine önemlidir ki, bir tekinden bile taviz vermek niyetinde değilsinizdir.
  İlişkiniz açısından durum böyledir. Sevdiğiniz kişinin içinde bulunduğu durum, ne hissettiği, size verdiği önem, beraberliğine gösterdiği özenin sürekliliği için elinizden geleni yapmaya hazırsınızdır. Bu arada geri hareket esnasında bazı Boğaların, geçmişte yaşanan bir ilişki nedeniyle kafaları karışmış olabilir. Fakat geri hareketin bitimi sizler için artık önünüze bakmanın zamanı olduğundan kimileriniz belki de o ilişkiyi bir daha hatırlamamak üzere yüreğinize gömmüş olabilirsiniz. Kimileriniz ise geri hareket öncesi oluşan sorunlarınızı geri hareket esnasında çözüme kavuşturmuş ve yeniden devam kararı almışsınızdır. Her iki durum açısından da ben geri hareketin yaralarınızı sarıcı olduğunu düşünüyorum. Gelelim geri harekette karşınıza çıkan bir kişiyle ilişkiye girdiyseniz ne olacağına, tabi ki bunu önermiyoruz ama diyelim ki böyle bir durum oluştu. Geri hareket sonrası şimdilerde bu kişi hakkında gerçekçi bir gözlemde bulunma zamanınızdır diyebiliriz. İşte Merkür Oğlak burcu seyrinin önemi bu türden konularda etkilidir. Çünkü zihinsel açıdan öylesine kesin ve net ayrıca gerçekçi düşündüğünüz için eminim en doğru kararı verebilecek durumdasınız. Tabi ki bu karar 14 Şubata kadar kesinleşebilir. Devam mı yoksa bitecek mi? eğer karşınızda kişi sizin kriterlerinize göre doğru kişiyse büyük bir olasılıkla sonuç olumludur. Fakat gözünüzü boyamışsa ve geri harekette kendini gerçek yüzüyle göstermediyse büyük bir olasılıkla bu ilişki bitmeye mahkumdur diyebiliriz.
  Gelelim Merkür gezegeninin 14 Şubat sonrası Kova burcu seyrinin yansımasına. Kova burcundaki Merkür, aşk hayatınızla alakalı konularda sizler için, geleneksel düşüncenin dışına çıkarak daha özgür düşünmenizi gerektiricidir. Yani bir önceki Oğlak burcundaki ciddiyet gerilerde kalmaya başlayabilir. Bu bir Boğa için oldukça ilginçtir. Çünkü esen rüzgarlar ona ne kadar rahat davranmasını söylese de, bir boğa elinde olmadan çelişki içinde kalabilir. Gerek ilişkisinde ve gerekse yeni tanışacağı kişi üzerinde düşünürken rahat mı davransın yoksa kritik mi etsin bilemeyebilir. Tabi ki insan doğası gereği kendi bakış açısıyla durumları değerlendirecektir. Peki aşk evinizin yöneticisi olan Merkürün Kova burcundaki seyrinin sizlere olan yansıması ne olabilir? Her Boğa burcu aynı olayları ve durumları yaşamayacağına göre bu enerjiyi olasılıklar dahilinde birlikte gözden geçirelim.
  Kimileriniz için aynı iş yerinde veya iş amaçlı bir araya geldiğiniz topluluk içindeki bir kişinin dikkatinizi çekmesi anlamında olabilir. Bu kişi oldukça sıradışı, özgür düşünce yapısında bir insan olabilir. Bu bir Boğa için oldukça ilginçtir. Bu kişi çalışmalarıyla, bilgisiyle, işine olan düşkünlüğü ve çevresindeki saygınlığıyla dikkatinizi çekebilir. Böyle bir durumla karşılaşan Boğaların yapması gereken sabırsız davranmamak, öncelikle bu kişiyi iyi gözlemlemek ve ilişkiyi çerçeve içine almadan öncelikle arkadaşlığı ve paylaşımı ön planda tutmaktır. Yani tutucu davranmamak esastır. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı ailenizin evlilik konusunda üzerinizde yaratacağı baskı olabilir. Yani artık yaşınız gelmiştir, düzgün bir hayatınız olmalı çoluk çocuğa karışmalısınızdır. İşte bu durum bir boğa için kimi anlarda oldukça sıkıcı olabilir. Hatta bazı aileler bu süreçte size taliplerinizi bile gösterebilirler. Bazılarınız için anlamı çok daha değişiktir. Siz kararınızı çoktan vermişsinizdir, ilişkinizi ailenize açarak onların fikirlerini almak istersiniz fakat onlar bu beraberlik konusunda size karşı çıkabilir ve üzerinizde baskı kurmaya kalkabilirler. Bu dönemde ve böyle bir enerji altında özellikle flört türü ilişkilerde dikkat edilecek husus, açık fikirli ve tarafsız bir şekilde düşünmeye çalışmanız, hoşgörülü yani karşınızdaki kişinin bakış açısına tahammül göstermenizdir. Beraberliğinizdeki sorunları sen-ben kavgasına dönüştürerek çözmeye çalışmanın özellikle bu enerji altında hiçbir yararı olmadığını biliniz.
  Evet sıra geldi, ciddi ilişkisi yani uzun süredir birlikte olan çiftler veya evliler açısından durumu incelemeye. Bu konuda etkili olan Mars gezegeninin seyridir. İşin ilginci kısa süreli beraberlikler konusunda etkili olan Merkür gibi Mars gezegeni de Şubat ayında Kova burcunda ilerleyeceği için her iki tür ilişki yaşayanlarda da aynı yansımalar içermekte diyebiliriz. Mars gezegeni 4 Şubat-15 Mart Merkür ise 14 Şubat-8 Mart tarihleri arasında geçerli olduğundan hemen hemen yan yana ilerleyecekler. Bunun anlamı ilişkiler açısından Şubat ayı, gerek zihinsel gerekse aktivite olarak özgür düşünmek ve hareket etmek gerektiğinin göstergesi. Bu iki enerji de burcunuzla zorlu görünüm yaptığı için bu tarihler arasında siz Kovalar ister istemez değişime ayak uydurmak durumunda kalabilirsiniz. Her zamanki bakış açınızla yani sabit ve geleneksel anlamda düşünüp aşırı ciddiyet içinde olayları ele alırsanız doğal olarak sıkıntı yaşamanız mümkündür. İlişkinizi ilgilendiren konularda partnerinizle sevgiliden ziyade arkadaş gibi olmayı, onunla paylaşımlarda bulunmayı, duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeyi muhakkak başarmalısınız. Bu enerjinin şöyle bir olumlu tarafı var. En azından gerginlikler oluşsa bile çabuk yatışabilirsiniz. Her ikinizin de kızması veya birbirinizi küçümsemesi gibi durumlar oluşmayabilir. Eğer iz bırakmak ve ilişkinizi huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorsanız ne olursa olsun bu tarihler arasında birbirinizi dinlemeyi ve cinsel yaşamınızı düzenlemeyi unutmayınız. İlginç ve değişik tarzda birbirinize yaklaşmaya özen gösteriniz. Sıradışı ortamlar hazırlamayı ihmal etmeyiniz. Fiziksel açıdan kendinizde yeni değişimler uygulayınız. İster saç şeklinizi değiştirin isterseniz giyim tarzınız hiç farketmez. Yeter ki ilişkinize belli bir canlılık ve aktivite katmayı başarın. Unutmadan şunu da ekleyeyim. Birbirinizle konuşmayı asla ihmal etmeyin. Eğer bu ilişki sizin için önemliyse o zaman sıkıntılarınızı birbirinize açmayı unutmayın. Üçüncü kişilerden akıl alacağınıza birbirinizle konuşmak çok daha faydalıdır. Böylece direkt olarak öğrenmiş olursunuz.
  Şimdi gelelim aşk hayatınızla ilgili konularda etkili bir başka enerjiye. Bu enerji, şu ana kadar yazdıklarımızdan oldukça farklı ve dikkatli olmayı gerektiriyor. 3 Şubat tarihinde Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Venüs gezegeni bir üst paragraflardaki Merkür ve Mars gezegenlerinin Kova burcu seyirlerine göre çok daha ilginç. Nedeni şudur. Venüs Koç burcunda bencil isteklerin ön planda olması demektir. Durum böyle olunca üst paragrafta izah etmeye çalıştığım paylaşımcılık olgusu kimi zaman dürtüsel ve bencilce hareket etmenize neden olabilir. İlişkilerde gerek iletişimsel ve gerekse aktif olarak birlikte hareket etmeye çalışırken, Venüs Koç burcu seyri kimi zaman içsel dürtülerin yoğunlaşarak ben haklıyım tarzı davranışlarda bulunmaya sebep olabilir. Ayrıca bu seyir altında, güçlü bir erotizm duygusu ön plandadır. Yani arzular yoğunlaşır, ilk bakışta aşk devreye girebilir, sevdiğiniz kişiyle tensel olarak alışverişiniz çok daha fazlalaşır. Sorunları çözme biçiminiz veya ilişkinizi sağlam bir temele alma arzunuzda cinsellik baş rol oynar. Bu enerji Boğa gibi cinsellik konusunda gayet güçlü bir burcun, ilişkideki sorunları bu dürtü çerçevesinde değerlendirmeye almasını sağlayabilir. Şubat ayını şöyle bir özetlersek görüyoruz ki, beraberliklerde paylaşım ve tutku önemli bir yer işgal ediyor.
  İş ve Kariyer

  Şubat ayı iş hayatınızla ilgili konularda oldukça yoğun bir aktiviteye işaret ediyor. Özellikle toplumsal ilişkileriniz, mesleki kariyerinizi yakından ilgilendiren bu enerjiler sırasıyla, 20 Ocak-18 Şubat Güneş
  4 Şubat-15 Mart Mars ve
  14 Şubat-8 Mart Merkür gezegenlerinin seyirleridir.
  Şimdi bu enerjilerin yansımalarını ve ne gibi etkiler altında olduğunuzu ve enerjilerin doğru kullanımı için nelere dikkat edilmesi gerektiğini birlikte inceleyelim. 20 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş gezegeni astrolojik ifadesi olarak benliğimizin ve irade gücümüzün kullanılış şeklini simgelemektedir. Yaşamın bizlere sunduğu fırsatları değerlendirmemizde kullandığımız bu enerjiden en olumlu anlamda yararlanmak için enerjinin neyi ifade edeceğini iyi bilmek lazım. Güneş bu süreçte Kova burcunda ilerlemekte. Demek oluyor ki, mesleki konularda geniş fikirli düşünmeye, yeniliklerden yana kararlar almaya, özgürlük, eşitlik ilkesi içinde hareket etmeye çalışmalısınız. Bir boğa için bu durum tabi ki zorlayıcı olabilir. Çünkü o, kendi inandığı doğrular üzerinde hareket etmekten, belli kurallarla yaşamını çizmekten yanadır. Durum böyle olunca bu tarihler arasında belli bir miktar zorlanması mümkündür. Toprak grubunun üyesi olarak elindekileri korumaktan yana düşünmek isterken, Güneşin Kova burcu seyri altında ise tam tersine ilerlemek için yeniliklere açık olmak gerekiyor. Yani yeri geldiğinde özgür kararlar vermeniz, tek başına hareket etmekten ziyade, ekip halinde çalışmayı kabullenmeniz lazım. Ayrıca bu etki altında, bulunduğunuz konumda eskinin ağırlaştırıcı veya gelişimi yavaşlatıcı noktaları tespit ederek düzenlemeniz gerekiyor. Yani daha aktif hareket etmeyi, içinde bulunduğunuz iş şartlarını, çalışma hayatınızı tarafsız bir bakış açısıyla gözlemleyerek düzenlenmeniz şart. Dikkatli değerlendirmelerden sonra bilinçli bir şekilde karar almalı, konumunuzu, alışkanlıklarınıza göre değil, bu dönemin gelişmelerine göre yeniden ayarlamayı bilmelisiniz. Yani değişim ve gelişim için kendinizi ve amaçlarınızı yeni bir bakış açısı altında değerlendirmek son derece önemli.
  Güneş gezegeninin Kova burcu seyri devam ettiği sıralarda mücadele ve istek gücünün astrolojik temsilcisi Mars gezegeni 4 Şubat-15 Mart tarihleri arasında seyrini sürdüreceği Kova burcuna girmiş olacak. Mars doğası gereği eylem ve inisiyatif almak demektir. Sizi risk almaya, kazanmak ve öne çıkmak adına iteklemeye çalışır. Siz Boğalar Mars gezegeninin Kova burcu seyir süresi içinde, ilgilendiğiniz konularda, keşifçi olmalı, teknolojik gelişmelerden yararlanmalı, başka insanlarla birlikte çalışarak olayları çözmeli, yapıcı ve demokratik bir biçimde ilerlemelisiniz. Aynı amacı ve duyguyu paylaşan insanlarla takım çalışması yapmalısınız. İnsanlar üzerinde hakimiyet ve otorite kurmadan, dengeli ve istikrarlı bir şekilde ilerlemeyi kabul etmelisiniz. Teorik ve soyut düşündüğünüz zaman belki eksantrik biriymiş gibi durabilirsiniz ama yeniliklere açık halinizle kendi devriminizi gerçekleştirmiş ve zirveye bayrağınızı dikmiş olursunuz. Bir boğa için bütün bunlar zor olsa da, bu süreçteki enerjileri olumlu anlamda kullanmanız için bu bakış açısı son derece önemli. Yeni ve bilinmedik yollardan sonuca gitmek için artık yeni adımları atmaya gönüllü olmanız lazım. Yoksa çevrenizdeki değişimlere ayak uyduramaz ve geri kalabilirsiniz. Zaten bu dönemde içinde yer aldığınız sektör veya özel durumunuz, gelişmeniz yönünde size baskıda bulunacağından ister istemez değişimleri uygulamak durumunda kalabilirsiniz. Bu yüzden öncelikle bunlara hazırlıklı olursanız, değişim kapınızı çaldığında şaşırmamış, apansız yakalanmamış olursunuz.
  Merkür gezegeni bildiğiniz gibi iletişim kabiliyetinizi ve zihinsel olarak yoğunlaştığınız alanları, diğer insanlarla olan bağlantınızı göstermekte. Hatırlarsanız günlük yorumlarda da size bildirmiştim. Merkür gezegeninin 31 Ocak tarihinde geri hareketi sona erdi ve düz olarak seyrine Oğlak burcunda devam ediyor. Bu düz seyir 14 Şubata kadar devam edeceğinden, iş hayatınızla ilgili konularda ciddi ve disiplinli bir şekilde neler yapmak istediğinizi gerçekçi ve disiplinli hareket ederek belirlemeniz gerekiyor. Aklı başında ve mantıklı kararlar aldığınız zaman, hem geleceğiniz adına güçlü bir adım atabilir hem de arzuladığınız konuma gelebilmek için mücadelenizi sürdürebilirsiniz. Böylece Güneş ve Mars Kova burcu enerjisi altında mesleki konularda yenilikler yapmak üzere kendinizi hazırlarken, zihinsel açıdan da neler yapmak istediğinizi belirleyerek yol alabilirsiniz. Merkür Oğlak burcunda detayları göz ardı etmemeniz anlamına geliyor. Problemlerinize akılcı bir şekilde eğilerek, hangi konularda ne gibi strateji uygulamak gerektiğini ve kimlerle temasa geçmeniz lazım geldiğini kolaylıkla tespit edebilirsiniz. İşsizlik sorunu olanlar, Güneş ve Mars Kova burcu seyriyle yeni iş imkanları araştırırken, Merkür Oğlak burcu enerjisi sayesinde yetkili kişi veya kuruluşlarla temasa geçerek kendilerini güçlü bir şekilde ifade edebilirler. İş yaşamında sorun olanlar da aynı şekilde, problemlerini belirleyerek bunları uygun bir platformda dile getirebilirler. Yenilik anlamında düşündüğünüz konular varsa, Güneş Kova burcu enerjisi altında hangi alanlarda ilerlemek istiyorsunuz bunları belirler, Merkür Oğlak burcu enerjisi altında 14 Şubata kadar kafanızın içinde belli bir plan oluşturabilirsiniz. 14 Şubat tarihinde Merkür Kova burcunda ilerlemeye başladığında ise, yapacaklarınızı artık tam olarak belirlemiş bir şekilde harekete geçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz husus, eskimiş ve artık geçerliliği olmayan durumları geride bırakarak yeniliklere açık olmanızdır. Bilirsiniz Boğalar alışkanlıklarına düşkündürler ve risk alırım korkusu nedeniyle yeniliklerde bulunmaktan çekinirler. Fakat gelişiminiz için gerekiyorsa o zaman önce, önünüzdeki gerçeğe bakmak lazım. Yaratıcı düşünmeniz gerekiyor. Hedeflerinizi bilimsel, teknolojik gelişmeler ışığında değerlendirme altına alarak hareket etmeniz lazım.
  14 Şubat itibariyle Merkür gezegeninin iletişimsel konularda ve zihinsel açıdan sizi yeniliklere çağıran sesi devam ederken Güneş gezegeninin 18 Şubat-20 Mart tarihleri arasında, ileriye yönelik hedefler evinizde yapacağı seyir son derece önemli. Neden bu kadar önemli bunu açıklayayım. Şu ana kadar yazdıklarımı tekrar bir gözden geçirirseniz size genel anlamda yeniliklere açık olmanız ve değişimin sesine kulak vermeniz gerektiğini belirtmiştim. Güneş Balık burcu seyri başladığında ise, dikkat edeceğiniz en önemli husus, beklentileriniz, idealleriniz için uygun ortam ve uygun insanlarla bir arada olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çünkü Balık burcu seyir zamanlarında hayalci yaklaşımlar ve ütopik fikirler ön plandadır. Burada durup mutlaka mantıklı bir şekilde düşünmeniz lazım. Amaçlarınız konusunda ne kadar kararlısınız. Yani gerçekten değişimden yana mısınız yoksa birilerinin gelip sizi kurtarmasını mı bekliyorsunuz? Bu çok önemli. Yani yukarıdaki paragraflarda bahsettiğimiz gerçekçi tespitlerden sonra, 18 Şubat tarihi geldiğinde siz kararsızlık çekmeye başladığınızda hiçbir şeyin anlamı kalmaz. Kolayca dağılır, hedefinizden uzaklaşırsınız. Oysaki bu tarihte dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kararlı olmak ve ben bu yolda şu şekilde ilerlemeye söz verdim diyebilmektir. Böylece Güneşin enerjisini doğru manada kullanmış olursunuz. Hangi yönde ilerlediğinizi, kimlerle çalıştığınızı, ne gibi değişimler uygulamak istediğinizi kafanızın içinde, çok iyi belirlemek gerekiyor. Bunu yaptığınız zaman ona göre bilinçli hareket edebilir, hayal kırıklığı yaşamadan yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Kısaca sahte hedeflerden ve yaldızlı projelerden ziyade, ham gerçeklerle ilerlemelisiniz.
  Parasal Durumunuz
  Finansal konularda Şubat ayında Merkür gezegeninin 31 Ocak tarihinde biten geri hareketi sonrası artık daha bir rahatlamak mümkün diyebiliriz. Geri hareket Oğlak burcunda sona ereceği için, parasal mevzularda hala disiplinli hareket etmek gerekliliği ön planda. İyi bir konsantrasyonla bu konuya odaklandığınız zaman, uygulanabilir işler aracılığıyla para kazanmak mümkün olabilir. Tabi ki geri hareket doğal olarak yavaşlamalara neden olmakta. Fakat maddi anlamda kendinizi gözden geçirmenizde de son derece yararlı. Kimileriniz için otorite konumunda bulunan kişilerle görüşmeler özellikle işinizle alakalı olarak 14 Şubat tarihine kadar devam edebilir. Durumunuzu tam anlamıyla öğrenmek, aynı zamanda bütçenizle ilgili yeni düzenlemelerde bulunmak için bu tarihe kadar gerçekçi bir şekilde hareket ediniz. Elinizdekini korumaya çalışın ve gereksiz harcamalarda bulunmayın. Bu süreç içinde finansal konularda güvencenizi sağlayabileceğiniz alanlara ağırlık vermeye çalışın. Radikal kararlar almak yerine, akışa ayak uydurun ve sakinliğinizi koruyun. Yani acele etmemeniz ve içinde bulunduğunuz şartlar çerçevesinde düşünmeniz lazım. Merkür Oğlak burcunda otoritenin önemini gösterdiğinden, para konusunda kendinizi ister istemez kısıtlanmış gibi hissetseniz de, 14 Şubat sonrası Merkür Kova burcunda ilerlemeye başladığında ise, parasal konularda görüşmeler ön plana gelmeye başlar. İster kendi işinizi yapın isterseniz bir yerde çalışıyor olun veya çalışmayı düşünün farketmez. Bu tarih itibariyle maddi konularda yeni bir dönem başlamış diyebiliriz. Kimileriniz için maaş artışı, bazılarınız için yeni işe başlama ve ücret belirlenmesi, çoğunluğunuz için yeni bir bütçe düzenlenmesi söz konusudur. Elinize geçecek para miktarı bu tarih itibariyle iyice belirlenmeye başlayabilir. Otoritelerle görüşmeler bu tarih itibariyle yoğunlaşır, toplu iş görüşmeleri gündeme gelebilir. Devlet düzenlemelerde bulunabilir, emekli ve çalışanlara uygulanan zamlar yürürlüğe girmeye başlar. Kısaca parasal mevzularda yeni düzenlemeler yürürlüğe girer.
  Pozitif Enerjili Günler : 2-3-6-7-10-11-19-20-21-24-25-26
  Zayıf Enerjili Günler : 8-9-14-15-16-22-23
  Aşkta En Şanslı Günler : 10-11
  Yeniay :2-3
  (Ay gezegeninin Boğa burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :14-15-16
  (Ay gezegeninin Akrep burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Şubat ayı geçirmeniz dileğimle,
  iremSU
  Mynet Astroloji Danışmanı   
 2. güneş2

  güneş2 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Ekim 2008
  Mesajlar:
  25
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Boğa burcu 2009 Şubat ayı Yorumu
  Teşekkürler
   
Boğa burcu 2009 Şubat ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  Boğa burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Boğalar yavaş yavaş kış mevsiminin sonlarına yaklaşmakta olduğumuz Mart ayına adım atmış bulunmaktayız. Öncelikle bu ayda arzuladığınız tüm güzelliklerin gerçekleşmesini dileyerek yorumunuza başlıyorum. Şimdi sırasıyla bu ay içinde hissedilebilecek enerjileri tarih sırasına göre birlikte inceleyelim. 4 Şubat - 14 Mart tarihleri arasında devam edecek Mars...
 2. Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  boğa burcu nisan ayı yorumu boğa burcu nisan ayı Boğa Burcu Aylık Yorumu Baharın coşkusunu yavaş yavaş tenimizde hissetmeye başladığımız Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Toprak grubunun bir üyesi olarak, canlanmaya ve filizlenlemeye başlayan tabiat, sizin gibi üretken insanlar için genel olarak verimli bir zaman dilimi anlamına gelebilir. Bir çoğunuz 20 Nisan sonrası yeni bir yaşa...
 3. Boğa Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Boğa Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  boğa burcu 2009 eylül boğa burcu eylül 2009 ayı yorumu Aşk ve İlişkiler Sevgili Boğalar, Venüs gezegeninin 27 Temmuz tarihinde gerilemeye başlaması ile sizler de, birebir ilişki konusunda geçmiş sorunlarla uğraşmaya başlamış olmalısınız. Bu transit 8 Eylül tarihine kadar süreceği için, ilişkinizle ilgili bu eski durumlar gözden geçirilmeli, karşılıklı olarak konuşulmalı ve bir karara...
 4. Boğa Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Boğa Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Sevgili Boğa Burcu melekleri bakalım Ekim ayında sizi bekleyen gelişmeler neler:tik: Ekim ayına girdiğiniz şu günlerde gerek iş hayatında olanlar gerekse eğitim hayatında faaliyet gösterenler için yoğunluk söz konusu. Doğal olarak her birey sorumluluklarını yerine getirmek ve hayat mücadelesinde başarılı olmak isterken, hayatın keyifli ve güzel yanlarını da yaşamak ve hissetmek istiyor. Bu...
 5. Boğa Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  Boğa Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  Sevgili Boğa Burcu melekleri bakalım Kasım ayında sizi bekleyen gelişmeler neler:tik: Aşk ve İlişkiler Geçtiğimiz 4 Ekim tarihinde ciddi ilişkiler, evlilik evinizin yöneticisi olan ve karşıt burcunuz Akrepte ilerlemeye başlayan Mars gezegeninin seyri, partnerinizle aranızdaki uzlaşmazlıkların göstergesi olarak dikkat çekiciydi. Bu enerjinin olabilecek yansımaları hakkında size geniş...

Sayfayı Paylaş