1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Boğa Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  28 nisanda doğanların özellikleri 11 mayısta doğanların özellikleri 14 mayısta 4 Yeni bir ay yeni umutlar yeni aya başladığımız bu gün Nisan ayında burcunuzda ne gibi gelişmeler olucağını merak ediyorsanız nisan ayı burç yorumunuz sevgili Boğa burcu melekleri :tik:

  SEVGİLİ BOĞA,
  12. evinde olacak yeni ay ile bazı gizli kalmış gerçekleri açıkça görebileceğin bir aya giriyorsun. Senden gizlenmiş, aile ve yuvada sana aktarılmamış bazı bilgiler bu ay karşına çıkabilir. Daha önce genetik olmadığını düşündüğünüz bir yakınınızın rahatsızlığının genetik olduğunu öğrenip kendinizi akrabalık bağı nedeni ile doktorda bulabilirsiniz. Zaten bu ayın 2. yarısı kendi sağlığınız ile ilgili bir check-up yaptırırsanız, beden sağlığınız ile ilgili göstereceğiniz özen size çok iyi gelecek. Bazı şeyleri netleştirebilir. Sağlığınız ile ilgili merak ettiğiniz bazı şeyleri bu ay açıklıkla öğrenme şansı elde edebilirsiniz. Bu ay birazda dinlenmek isteyebilirsiniz. Yeterince yorulduğunuzu düşünüyorsunuz. Bir nefes almak , tüm olan bitenleri yeniden değerlendirmek ve bir s vermek size iyi gelecektir. Bu ay ayrıca güzel olan bir şey var ki, tüm arkadaşlarınız ile güzel vakit ve hoş sohbetler geçirebileceksiniz. Onlardan pek çok yardım alabilir ve güzel paylaşımlara girebilirsiniz. Maddi harcamanız bu ay çok . Gezilerinizi, ufak ziyaretleri, sağlık harcamalarını iyi planlayınız. Ay sonunda geri dönüp baktığınızda faturaya şaşabilirsiniz. Ufak gibi görünen harcamalar, göl haline gelmiş sizde boğuluyor olabilirsiniz. Bu konuda özellikle sizi ayın 13 ‘ ü konusunda uyarırım. Sağlığınızda bu gün özel bir gün. Değişikliklere hazır olun. Canınızı sıkacak konulara karşı tepkilerinizde dikkatli olun. Ne incinin , ne incitin. Banka kredisi yada kredi kartı borcu olarak ödenmemiş olduğuna dair extreler elinize geçebilir. Bu nedenle sakin olun ve üzülerek kendinize de zarar verebileceğinizi unutmayın. Önemli projelere imza atabileceğiniz bu ayda , sağlıklı ve zinde olmalısınız. Tüm sorunların geçici olacağını unutmadan, neden olup bittiğine odaklanın ve tekrar etmesini engelleyecek önlemler alın. Yükünüzü hafifletmek ve daha fazla istediğiniz gibi çalışabilmek ve/veya dinlenebilmek için bir yardımcı bulma şansınız var. Bunu iyi değerlendirin. Bazı işler konusundaki güvenilir biri ile paylaşım sizi biraz rahatlatacaktır. Fakat maddi olarak ödemeyi taahhüt edeceğiniz maaş konusunda dikkatli olun. 6 Nisan ile 14 Nisan arasında beklenmedik olarak karşınıza çıkan harcamalar uzun vadeli kararlarınızdaki ödemeleri sıkıştırabilir. Acil karar vermeyin ve iyi bir plan yapın. Bu ayın iş temposu gayet iyi ve verimli. 19 Nisan biraz önce ve sonrası aniden karar vermek zorunda kalacağınız bir teklif ile karşılaşabilirsiniz. Şimdiden iş hayatında kendinizden neler beklediğiniz düşünün. Hemen aynı günlerde 20 Nisan ve civarı güzel bir tanışma hayatınızı renklendirebilir. Gelen ani ödemeler, sizi sinirlendiren unutulmuş faturalar, şişmiş bir kredi kartı borcu sonrası ne yapacağınızı düşünür iken 27 Nisanda olacak olan Yeni ay bazı konularda size cesaret verecektir. Fakat patronunuzdan maaş konusunda olumlu bir tepki almak istiyorsanız 27 Mayısta tekrar edecek olan Yeni aya kadar sabredin. O zaman daha iyi bir sonuç alacaksınız.
  27 Nisan size bazı konularda cesaret verir iken aile içi sohbetleri de hareketlendirecektir. Arkadaşlarınız ile yapacağınız özel sohbetlerde güzel fikirler alabilir ve sizde grup içindeki bazı anlaşmazlıkları giderebilirsiniz. Büyük resmi daha iyi görme kabiliyetiniz, keskin bir zeka size yol gösterecek ve detayları arasında boğulmadan kararların ve sıkıntıların, anlaşmazlıkların arasından sıyrılıp çıkacaksınız. Arkadaşlarınız gibi aile üyeleri ile kurduğunuz bu ayki ilişkilerde size ihtiyaçları olduklarını göreceksiniz. Fikirleriniz , sohbet için onlara vakit ayırmanız iyi gelecektir. Sizinde kendinize katacağınız güzel fikir ve yenilikler var , ancak bu ay onların size daha fazla ihtiyacı var. Bu ay biraz duygusal olabilirsiniz. Bu yüzden özel sohbetler hem çekici hem de ürkütücü gelecektir. Değişimden korkuyorsunuz. Bu yüzden gruplar içinde kalmak daha güven verici gelecektir. Fakat size tavsiyem, bireysel ilişkiler de size iyi gelir. Hem başkalarına ayırdığınız vakit ile kendinizi önemsenmiş görecek , teşekkürlerden büyük keyif alacaksınız. Bu iyi bir duygu, buna izin verin. Olduğunuz halde kalmak pek bir şey yapmamak konusunda kararlı ve yalnız kalmayı bu ay için tercih ediyorsanız, meditasyon için kendinize vakit ayırın. İçe dönün ve zamanın kalitesini yükseltin. Kendinize yeni bir kapı aralamış, sağlık ve paranın üzerinizde yarattığı sıkıntıyı kabul etmeye ve geçici olduğunu görmeye çalışın. Yok , artık yalnızlık canınıza tak dedi ise 3 Nisan, 4 Nisan ve 5 Nisan gündüz ve gece görüşmeleri bir ilişkiye sebebiyet verecek bir sohbeti başlatabilir. Bu günlerde bir şey olmaz ise 20 Nisan ve civarı yine size şans tanıyacak. Havalar artık keyifli bir hale geliyor, kendinizi göstermeye başlamalısınız. Partneri olan Boğa burçları 17 Nisan haftası partneri ile özel bazı kararlar alabilir. İlişkileri hakkında güzel ve rahatlatıcı sohbetler edebilir, ilişkiye artık 3 kişi devam etmenizin kararı ile yeni bir bebeğin minik elbiselerinden bahsetmeye başlayabilirsiniz. Yada nişan veya evlilik kararı da alabilirsiniz. Bunun akabinde Yeni ay ile hareketlenecek aile içi sohbetler ve özellikle anne baba ile bu konuyu konuşurken heyecanlanmayın. Anne ve babanız çocuğun bakımı ile ilgili erken telaşlanabilir, geleceği ile ilgili sizi sorgulayabilirler. Geçim derdi ile ilgili dertlenebilir, nasihatlerde bulunabilir yada olmamış bir düğüne katılacak davetlilerin kavgasını yapabilirler. Kırılmayın , dinleyin ve tartışmayın.
  Bu ay özellikle sosyal ilişkiler çok iyi görünüyor. Yönetici gezegenin Venüs ‘ ün Uranüs ile 17 Nisan civarında kavuşumu sosyal çevrende hareketlenmeye sebebiyet verecek. Önemli sürprizler yaşayabilirsiniz. İlişkileri olmayan Boğa burçları yeni bir aşk ilişkisine , 17 Nisan ve 29 Nisan arasındaki dönemde girebilir. 22 Nisan Cumartesi ilişki için çok kaliteli bir gün. Yeni başlangıçlara sebebiyet verebilir. Venüs ile Uranüs ‘ ün 11. evinizde buluşması kariyer evinizin yönetici gezegeni ile kendi yöneticinizin birbiri ile flört etmesine sebebiyet verecek. Bu da katılmış olduğunuz bir parti veya toplantıda yada yakın arkadaşlarınla çıktığın kısa bir gezide bir iş teklifi alabileceğini gösteriyor. Bu sürpriz bir teklif olacağı için seni şaşırtabilir. 14 Nisan ‘ dan sonra olayların hızla şekilleneceğini göreceksin. Yeni insanlar ile tanışabilirsin. İş arkadaşlarından birinin Neptün’ ün etkisi ile sana aşık olduğunu öğrenirsen hiç şaşma. 20 Nisan Venüs ve Jüpiter ‘ in birbirine çok olumlu bir açısı var. 20 Nisan günü ve 22 Nisan günü arasında biri ile tanışırsan, aranızda çok özel bir çekim hissedeceksiniz. 4 Mayıs ile 10 Mayıs arasında doğan Boğa burçlarımızın da bu etkiden çok daha yoğun olarak , tüm boğa burçlarımız bu dönemden etkilenecekler. Mars ‘ ın 13 Nisan ‘ da yolculuklar , sözleşmeler evinize girmesi ile beraber maddi ve ekonomik zorlanmalarınız ve aşırı harcamalarınız hızla bitmeye başladı. Yalnızca bundan önce 8 Nisan ‘ a çok önem verin. 8 Nisan ‘ da maddi olarak ciddi bir baskı görebilirsiniz. Ve daha önce söylediğim gibi ödenmemiş bir kredi kartının ekstresi ile karşılaşabilir, bankanızda para olmasına rağmen bir çekinizin karşılıksız çıktığını öğrenebilir veya laf anlatmakta zorlandığınız bir sigorta eksperi ile karşılaşabilirsiniz. 8, 9 Nisan günleri parasal konularda keyfiniz kaçacak gibi.
  13 Nisan civarında iş yaşamınızdaki önemli bir dönem bitecek. Plüton ‘ un buradaki etkisi 8 Nisan ‘ ki tüm problemleri hızla azaltacaktır. Bu dönemde bir banka kredisi alabilir veya borçlarınızı ödemek için güçlü , yakın bir dostunuzdan destek alabilir. Bir borcu rahatlıkla kapatıp bir dönemi bitirebilirsiniz. Neptün ‘ ün devrede olduğunu unutmamalısınız. Bu dönemde ofis içi gerginliklere karşı dikkatli olmalı. Birlikte çalıştığınız insanlar ile gerilmemelisiniz. Mars ‘ ın 3. evinize gelmesi ile beraber artık kısa seyahatleriniz 3 hazirana kadar artacaktır. Mars ‘ ın buradaki yoğun etkisi , sizi yoğun bir iletişim trafiği içinde bırakabilir. Telefon , fax ve mail trafiğinden çok yorulacaksınız. 27 Nisan ‘ da burcunuzdaki yeni ay bu yılın en önemli dönemlerinden birini getirecek. Bu da Mayıs ayının Nisan ayından çok daha hızlı ve olumlu gelişimlerine sebebiyet vereceğinin bir göstergesi . Yeni ayın Satürn’ e zararlı açılarda bulunması yüzünden ev ile ilgili bir problem ile karşılaşabilir, bunun yanında kardeşleriniz problemlerinden dolayı anne ve babanızın 27 Nisan civarında bazı zorluklar yaşadığını görebilirsiniz. 18 Nisan Venüs ile Uranüs ‘ ün sosyal çevrenizi, umutları , arkadaşlıkları temsil eden bölgede kavuşması , bugün ve takip eden birkaç gün boyunca, sosyal ortamlara davet edilebileceğini gösteriyor. Bu gün bir dilek tutun. Yani 18 Nisan ‘ da. Veya dua edin. Mayıs ‘ ın ilk haftası gibi , dileğiniz ile ilgili olumlu haberler alacaksınız. Bana inanın. Yalnızca siz safça kalbinizi evrene açın. 19 , 22 Nisan arasındaki dönemde karşınızdaki kişiler ile veya eşiniz ile uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu dönemde beklenmedik hamilelikler ile karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizi , her konuda desteklediğini görebilirsiniz. 28, 29 Nisan ve 30 Nisan günleri çok güzel. 29 Nisan’ da kısa bir yolculuk yapmak, çevrenizdeki insanlar ile hoş vakitler geçirmek veya önemli bir eğitim toplantısına katılmak için çok önemli bir dönem. Keyfine bak sevgili Boğa , Mayıs ayı senin ayın. Önümüzdeki ay, Nisan ayından çok daha keyifli ve huzurlu geçecek.   
Boğa Burcu 2010 Nİsan Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Boğa Burcu 2010 Şubat Yorumu

  Sevgili Boğa burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun şubat ayı burç yorumunuz :tik: Plüton uzun zamandan beri inançlarınız, hayatın anlamı ve çeşitli deneyimlerle sizi zorluyor. Yıllar sürecek olan bu etki Şubat ayında günlük hayatınız veya iş ortamınızla ilgili sorumluluklar sebebiyle kendini biraz daha hissettirecek. Yurtdışı bağlantılı işleriniz veya yabancılarla...
 2. Boğa Burcu 2010 Mart Yorumu

  Boğa Burcu 2010 Mart Yorumu

  Sevgili Boğa burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun Mart ayı burç yorumunuz :tik: Balık burcundaki gezegen dizilimi sosyal çevrenizde, arkadaş grubunuzda daha sosyal bir döneme girdiğinizi işaret etmekte. Yeni arkadaş gruplarına girebilir, çevrenizi biraz daha büyütebilirsiniz. Hatta yabancı gruplarla iletişiminiz de artabilir. Günlük hayatınızda ve iş yerinizde...
 3. Boğa burcu 2010 Mayıs Yorumu

  Boğa burcu 2010 Mayıs Yorumu

  Yepyeni bir aya girdik yeni ayın burç yorumlarını okumak isteyenler için 2010 Mayıs ayı burç yorumları :tik: Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Şartlarını oluşturmaya çalıştığınız bazı oluşumlar, bu tartışmalarla, oturtmaya uğraştığınız zeminden sapabilir. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı...
 4. Boğa burcu 2010 ekim yorumu

  Boğa burcu 2010 ekim yorumu

  Boğaları bu ay neler bekliyor :dil:Bazı Boğa burçlarımız iş yaşamlarını olduğu gibi değiştirmek zorunda kalabilirler. 7 Ekim ve civarında bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Yanınızda çalışan yada birlikte çalıştığınız bir bayan elamanın problemi ile karşılaşabilirsiniz. Bir sırrın da bu dönemde ortaya çıktığını görebilirsiniz. 7 Ekim ve civarında bir sürpriz sağlık sorunu size eşlik...
 5. Boğa burcu 2010 aralık yorumu

  Boğa burcu 2010 aralık yorumu

  2010 aralık ayı boğa burcu 2010 aralık boğa Aralıkta sizleri neler bekliyor buyrun okuyun (: Boğa Burcu Aralık 2010 Ayı Burç Yorumu Artık Yılbaşı ruh haline geçmek istiyorsunuz ama masanızın üzerine yığılmış bir sürü iş var ve patronunuz da bugünlerde gayet huysuz. Fazla bir seçeneğiniz varmış gibi görünmüyor; ya işleri birer birer halledeceksiniz ya da gidip kendinize başka bir iş...

Sayfayı Paylaş