Boğa Burcu 2010 Ocak Yorumu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Boğa Burcu 2010 Ocak Yorumu
Yeni yılın ilk ayı burç yorumlarını okumak isteyen Boğa burcu melekleri buyrun :tik:

Ocak ayı boyunca yurt dışı bağlantılı işleriniz, seyahatleriniz, eğitim ve hukukla ilgili işleriniz, iletişim ve yakın çevrenizle bağlantılı konular önem kazanacak. 15 Ocak’a kadar geri gidecek olan Merkür bu süre içinde dokuzuncu evinizi etkileyecek.
Seyahatler, eğitim, hukuk ve yurt dışı bağlantılı işlerinizde meydana gelebilecek aksamalardan korunmak için işlerinizi 15 Ocak sonrasına ertelemek daha iyi olabilir. Bu dönemde eski projelerinizi harekete geçirebilir ve önceden başlamış olan işlerinizi tamamlamaya çalışabilirsiniz.
15 Ocak’ta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması tekrar dokuzuncu ev konularını harekete geçirecek. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde, eğitim, hukuk ve seyahatlerinizde önemli değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenip hayat görüşünüzü geliştirebilirsiniz.
18 Ocak’tan sonra kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda artan beklentileriniz ev ve iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Özellikle otorite konumunda bulunan kişilerle gerilim yaşayabilirsiniz. Aslında iş çevrenizle iyi geçinmeye özen göstermelisiniz.
18 Ocak tarihinde Balık burcuna geçecek olan Jüpiter gezegeni ise on birinci evinizde hareket edecek. Gelecekle ilgili beklentilerinizi ve sosyal hayatınızı olumlu etkileyecek olan Jüpiter size bu konularda türlü fırsatlar sunacak. Sosyal çevrenizde meydana gelen büyüme ve yeni tanışacağınız kişilerin size sunacağı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Bu önemde büyük organizasyonlara katılabilir ve değerli kişilerle tanışabilirsiniz.
Bunlar vasıtasıyla elde edeceğiniz fırsatlar gelecek hedeflerinize ulaşmanız için size fayda sağlayacaktır. Ocak ayında bu etkiyi en fazla burcun ilk on günlük döneminde doğan Boğalar hissedecekler.
25 Ocak’tan sonra aile ile olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Gerginlikler ve sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde evle ilgili masraflar yüzünden harcamalarınız artabilir. Dikkatli olun.

Geri