Boğa burcu 2011 Eylül ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Boğa burcu 2011 Eylül ayı yorumu
2011 burçlar 2011 boğa burcu yorumu 2011 eylül ayı boğa burcu yorumu burçlar boğa burcu 2011 yorumu boğa burcu yorumları boğa burcu özellikleri eylül ayı boğa burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler
Daha önceki yazılarımızda Boğa Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Boğa Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz...
boga-burcu-7234.gif


Sevgili Boğalar Eylül ayına sosyal çevre ve parasal ilişkileriniz ön planda olarak başlayacaksınız .6-9 Eylül tarihleri arasında Finans hayatınız ve maddi kazanımlar açısından etkili bir zaman olacak. İşle ilgili önemli bir takım kararlar alacaksınız. Fakat bu kararları alırken çevrenizde güvendiğiniz bazı insanlara danışmanız faydalı olacaktır. Size sunacakları farklı bakış açıları daha doğru kararlar vermenizi sağlayacaktır.

Eylül ortalarına doğru enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz.Ufak sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bazı Boğalar 17-21 Eylül tarihleri boyunca iş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşabilirsiniz. Bu olayları özel hayatınıza yansıtacaksınız. Bu da sizin gerilim yaşamınızı sağlayacak. O yüzden sinirsel, yanınızı bir kenara bırakın ve sakin davranın, çok daha huzurlu olacaksınız Sizler genel olarak tutumlu kişiler olduğunuzdan bu dönemde genelde harcamalar konusunda dikkatli olun.

Ay sonu, Yine ev dekorasyon, tadilat ve taşınma, ofis değiştirme gibi işleriniz varsa bu zaman diliminde işlerinizi kolaylıkla tamamlamak uygun olacak. Bir ev satımı veya alımı varsa çok acele etmeyin. Eylül ayının son haftasını, artık vaktinizi kendinize ayırabilirsiniz. Her zaman gittiğiniz yerlerden sıkılmış olabilirsiniz, onun için yaratıcılığınızı kullanarak şehir dışında yakın bir mesafeye giderek eğlenebilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
2
Görüntüleme
1K
What ?
W
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
845
PaSikA
PaSikA
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
PaSikA
ilkimsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
ilkimsu
ilkimsu
Üst