1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Boğa burcu 2011 Nisan ayı yorumu

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  nisan ayı boğa burcu 2011 nisan ayı boğa burcu 2011 yorumu Boğa burcu 2011 Nisan ayı yorumu...

  Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar...


  [​IMG]

  Rezzan Kiraz Boğa Burcu Nisan 2011

  Bildiğiniz gibi aşk kurallara, yasaklara gelemeyecek kadar delice bir arzudur. İnsan bir kez sevmeye görsün, sevdiği kişi dünyanın en çirkini bile olsa onun gözünde güzel, en hatalı insanı bile olsa onun hayatında özeldir. Oğlak gibi herşeyi çerçeve içine alan bir burçta ilerleyen Merkür, aşk konusunda zihinsel açıdan disiplin anlamına gelmektedir. Bir boğa için bu olgu kesinlikle rahatsız edici değildir. Çünkü o, aşk konusunda ne kadar kendinden geçse de daima sağlam adımlar atmaya ve yaşadığı beraberliğin ne kadar güvenli olduğunu sorgulamaya devam edecektir. Bu nedenle 14 Nisan tarihine kadar, aşk hayatınızla ilgili konularda sağduyulu davranmanız mümkündür. Kuralcı düşünebilir, karşınıza çıkan bir kişi veya süregelen ilişkinizde tutucu davranışlar sergileyebilirsiniz. onun hakkındaki herşeyi bilmek arzunuz yoğundur. Kiminle berabersinizdir, ilişkiye ne kadar değer vermektedir, doğru mu konuşmaktadır. Bütün bunlar sizin için öylesine önemlidir ki, bir tekinden bile taviz vermek niyetinde değilsinizdir.

  İlişkiniz açısından durum böyledir. Sevdiğiniz kişinin içinde bulunduğu durum, ne hissettiği, size verdiği önem, beraberliğine gösterdiği özenin sürekliliği için elinizden geleni yapmaya hazırsınızdır. Bu arada geri hareket esnasında bazı Boğaların, geçmişte yaşanan bir ilişki nedeniyle kafaları karışmış olabilir. Fakat geri hareketin bitimi sizler için artık önünüze bakmanın zamanı olduğundan kimileriniz belki de o ilişkiyi bir daha hatırlamamak üzere yüreğinize gömmüş olabilirsiniz. Kimileriniz ise geri hareket öncesi oluşan sorunlarınızı geri hareket esnasında çözüme kavuşturmuş ve yeniden devam kararı almışsınızdır. Her iki durum açısından da ben geri hareketin yaralarınızı sarıcı olduğunu düşünüyorum. Gelelim geri harekette karşınıza çıkan bir kişiyle ilişkiye girdiyseniz ne olacağına, tabi ki bunu önermiyoruz ama diyelim ki böyle bir durum oluştu. Geri hareket sonrası şimdilerde bu kişi hakkında gerçekçi bir gözlemde bulunma zamanınızdır diyebiliriz. İşte Merkür Oğlak burcu seyrinin önemi bu türden konularda etkilidir. Çünkü zihinsel açıdan öylesine kesin ve net ayrıca gerçekçi düşündüğünüz için eminim en doğru kararı verebilecek durumdasınız. Tabi ki bu karar 14 Nisan 'a kadar kesinleşebilir. Devam mı yoksa bitecek mi? eğer karşınızda kişi sizin kriterlerinize göre doğru kişiyse büyük bir olasılıkla sonuç olumludur. Fakat gözünüzü boyamışsa ve geri harekette kendini gerçek yüzüyle göstermediyse büyük bir olasılıkla bu ilişki bitmeye mahkumdur diyebiliriz.
  Gelelim Merkür gezegeninin 14 Nisan sonrası Kova burcu seyrinin yansımasına. Kova burcundaki Merkür, aşk hayatınızla alakalı konularda sizler için, geleneksel düşüncenin dışına çıkarak daha özgür düşünmenizi gerektiricidir. Yani bir önceki Oğlak burcundaki ciddiyet gerilerde kalmaya başlayabilir. Bu bir Boğa için oldukça ilginçtir. Çünkü esen rüzgarlar ona ne kadar rahat davranmasını söylese de, bir boğa elinde olmadan çelişki içinde kalabilir. Gerek ilişkisinde ve gerekse yeni tanışacağı kişi üzerinde düşünürken rahat mı davransın yoksa kritik mi etsin bilemeyebilir. Tabi ki insan doğası gereği kendi bakış açısıyla durumları değerlendirecektir. Peki aşk evinizin yöneticisi olan Merkürün Kova burcundaki seyrinin sizlere olan yansıması ne olabilir? Her Boğa burcu aynı olayları ve durumları yaşamayacağına göre bu enerjiyi olasılıklar dahilinde birlikte gözden geçirelim.
  Kimileriniz için aynı iş yerinde veya iş amaçlı bir araya geldiğiniz topluluk içindeki bir kişinin dikkatinizi çekmesi anlamında olabilir. Bu kişi oldukça sıradışı, özgür düşünce yapısında bir insan olabilir. Bu bir Boğa için oldukça ilginçtir. Bu kişi çalışmalarıyla, bilgisiyle, işine olan düşkünlüğü ve çevresindeki saygınlığıyla dikkatinizi çekebilir. Böyle bir durumla karşılaşan Boğaların yapması gereken sabırsız davranmamak, öncelikle bu kişiyi iyi gözlemlemek ve ilişkiyi çerçeve içine almadan öncelikle arkadaşlığı ve paylaşımı ön planda tutmaktır. Yani tutucu davranmamak esastır. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı ailenizin evlilik konusunda üzerinizde yaratacağı baskı olabilir. Yani artık yaşınız gelmiştir, düzgün bir hayatınız olmalı çoluk çocuğa karışmalısınızdır. İşte bu durum bir boğa için kimi anlarda oldukça sıkıcı olabilir. Hatta bazı aileler bu süreçte size taliplerinizi bile gösterebilirler. Bazılarınız için anlamı çok daha değişiktir. Siz kararınızı çoktan vermişsinizdir, ilişkinizi ailenize açarak onların fikirlerini almak istersiniz fakat onlar bu beraberlik konusunda size karşı çıkabilir ve üzerinizde baskı kurmaya kalkabilirler. Bu dönemde ve böyle bir enerji altında özellikle flört türü ilişkilerde dikkat edilecek husus, açık fikirli ve tarafsız bir şekilde düşünmeye çalışmanız, hoşgörülü yani karşınızdaki kişinin bakış açısına tahammül göstermenizdir. Beraberliğinizdeki sorunları sen-ben kavgasına dönüştürerek çözmeye çalışmanın özellikle bu enerji altında hiçbir yararı olmadığını biliniz.
  Evet sıra geldi, ciddi ilişkisi yani uzun süredir birlikte olan çiftler veya evliler açısından durumu incelemeye. Bu konuda etkili olan Mars gezegeninin seyridir. İşin ilginci kısa süreli beraberlikler konusunda etkili olan Merkür gibi Mars gezegeni de Nisan ayında Kova burcunda ilerleyeceği için her iki tür ilişki yaşayanlarda da aynı yansımalar içermekte diyebiliriz. Mars gezegeni 4 Nisan - 15 Mayıs, Merkür ise 14 Nisan - 8 Mayıs tarihleri arasında geçerli olduğundan hemen hemen yan yana ilerleyecekler. Bunun anlamı ilişkiler açısından Nisan ayı, gerek zihinsel gerekse aktivite olarak özgür düşünmek ve hareket etmek gerektiğinin göstergesi. Bu iki enerji de burcunuzla zorlu görünüm yaptığı için bu tarihler arasında siz Kovalar ister istemez değişime ayak uydurmak durumunda kalabilirsiniz. Her zamanki bakış açınızla yani sabit ve geleneksel anlamda düşünüp aşırı ciddiyet içinde olayları ele alırsanız doğal olarak sıkıntı yaşamanız mümkündür. İlişkinizi ilgilendiren konularda partnerinizle sevgiliden ziyade arkadaş gibi olmayı, onunla paylaşımlarda bulunmayı, duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeyi muhakkak başarmalısınız. Bu enerjinin şöyle bir olumlu tarafı var. En azından gerginlikler oluşsa bile çabuk yatışabilirsiniz. Her ikinizin de kızması veya birbirinizi küçümsemesi gibi durumlar oluşmayabilir. Eğer iz bırakmak ve ilişkinizi huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorsanız ne olursa olsun bu tarihler arasında birbirinizi dinlemeyi ve cinsel yaşamınızı düzenlemeyi unutmayınız. İlginç ve değişik tarzda birbirinize yaklaşmaya özen gösteriniz. Sıradışı ortamlar hazırlamayı ihmal etmeyiniz. Fiziksel açıdan kendinizde yeni değişimler uygulayınız. İster saç şeklinizi değiştirin isterseniz giyim tarzınız hiç farketmez. Yeter ki ilişkinize belli bir canlılık ve aktivite katmayı başarın. Unutmadan şunu da ekleyeyim. Birbirinizle konuşmayı asla ihmal etmeyin. Eğer bu ilişki sizin için önemliyse o zaman sıkıntılarınızı birbirinize açmayı unutmayın. Üçüncü kişilerden akıl alacağınıza birbirinizle konuşmak çok daha faydalıdır. Böylece direkt olarak öğrenmiş olursunuz.
  Şimdi gelelim aşk hayatınızla ilgili konularda etkili bir başka enerjiye. Bu enerji, şu ana kadar yazdıklarımızdan oldukça farklı ve dikkatli olmayı gerektiriyor. 3 Nisan tarihinde Koç burcunda ilerlemeye başlayacak Venüs gezegeni bir üst paragraflardaki Merkür ve Mars gezegenlerinin Kova burcu seyirlerine göre çok daha ilginç. Nedeni şudur. Venüs Koç burcunda bencil isteklerin ön planda olması demektir. Durum böyle olunca üst paragrafta izah etmeye çalıştığım paylaşımcılık olgusu kimi zaman dürtüsel ve bencilce hareket etmenize neden olabilir. İlişkilerde gerek iletişimsel ve gerekse aktif olarak birlikte hareket etmeye çalışırken, Venüs Koç burcu seyri kimi zaman içsel dürtülerin yoğunlaşarak ben haklıyım tarzı davranışlarda bulunmaya sebep olabilir. Ayrıca bu seyir altında, güçlü bir erotizm duygusu ön plandadır. Yani arzular yoğunlaşır, ilk bakışta aşk devreye girebilir, sevdiğiniz kişiyle tensel olarak alışverişiniz çok daha fazlalaşır. Sorunları çözme biçiminiz veya ilişkinizi sağlam bir temele alma arzunuzda cinsellik baş rol oynar. Bu enerji Boğa gibi cinsellik konusunda gayet güçlü bir burcun, ilişkideki sorunları bu dürtü çerçevesinde değerlendirmeye almasını sağlayabilir. Nisan ayını şöyle bir özetlersek görüyoruz ki, beraberliklerde paylaşım ve tutku önemli bir yer işgal ediyor.
   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Susan Miller Nisan 2011 Boğa Burcu Yorumu
  Bu ay Boğa burcunda bulunan gezegenlerin etkisiyle iletişim ve ilişkiler konusuna daha fazla önem vereceksiniz Kendinizi ilişkileriniz ve iletişim becerilerinizle ortaya koymak isteyeceksiniz ilişkilerinizde hislerinizin yoğunluğu ve bekletilerinizin çok fazla olması nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz Gereksiz harcamalarınızın yoğun olduğu bir ay olabilir Gerek iş ortamında gerekse sosyal çevrenizde yaşadığınız gerginlikler, ilişkilerinizde verdiğiniz sınav, hayata bakış açınızda ciddi değişimlere sebep olacak

  Ev ve aile konularında duygusal iniş çıkışlar yaşadığınız bir ay, gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var 14 Nisan’daki Koç burcunda meydana gelen yeni ay duygularınızda yeni umutlar uyandıracak Kariyerinize yönelik yeni hayaller oluşacak Bu hayalleri hayata geçirecek olan enerjiyi içinizde hissedeceksiniz
  18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile biraz daha içinize dönecek ve neyi neden yaptığınıza dair sorgulama dönemi başlayacak Kendinizi ifade ederken yanlış anlatımlar da söz konusu olabilir Yapacağınız anlaşmalarda biraz daha dikkatli olmalısınız 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte parasal konularında yeni anlaşmalar yapma şansı ve yeni bağlantılar kurma ihtimaliniz artıyor Ailenizden yeni destekler de gelebilir Yine de Merkür’un geri gittiğini unutmamak gerekir fırsatları değerlendirirken 23 Nisan itibariyle tam opozisyon yapacak olan Saturn ve Uranus aşk ve umutlarınız konularında sizi birkez daha test edip zorlayacak Kendinizi akışa bırakmanızda fayda var
   
Boğa burcu 2011 Nisan ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  Boğa burcu 2009 Nisan ayı Yorumu

  boğa burcu nisan ayı yorumu boğa burcu nisan ayı Boğa Burcu Aylık Yorumu Baharın coşkusunu yavaş yavaş tenimizde hissetmeye başladığımız Nisan ayına adım atmış bulunmaktayız. Toprak grubunun bir üyesi olarak, canlanmaya ve filizlenlemeye başlayan tabiat, sizin gibi üretken insanlar için genel olarak verimli bir zaman dilimi anlamına gelebilir. Bir çoğunuz 20 Nisan sonrası yeni bir yaşa...
 2. Boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu

  2011 ocak ayı boğa burcu boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu yorumu Mutlu yıllar ve ilk ayımızın yorumlarıyla baslıyorum (: Boğa Burcu ( 20 Nisan-20 Mayıs ) Bu ay Marsın Oğlaktan size destek vermesi devam etmekte. Hareket ve enerji içinize dolmaya devam ediyor. Ancak Marsın Satürn’le aldığı sert pozisyon size bazı aksilikler getirecek gibi. En başta yeni yılda yollarla, iletişimle ilgili...
 3. Boğa burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Boğa burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 boğa burcu yorumu 2011 eylül ayı boğa burcu yorumu burçlar boğa burcu 2011 yorumu boğa burcu yorumları boğa burcu özellikleri eylül ayı boğa burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Boğa Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Boğa Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz... Sevgili...
 4. Boğa Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

  Boğa Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

  aylık burç yorumları boğa burcu yorumları 2011 boğa burcu kasım ayı yorumu burada Melekler. Kasım ayında boğa burçlarını bakalım neler bekliyormuş.Yükselen burcunuz Boğa ise,sizlere de biraz boğa burcundan etki geçebilir.Bu yüzden okuyup bilgilenmenizi öneririm.Boğa burcu kasım ayı yorumu benimde kendimce yorumumla burada.Boğaları bu ay neler bekliyormuş,boğa melekleri kasım ayında neler...
 5. 2014 Yılı Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumu

  2014 Yılı Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumu

  2014 aylık burç yorumları, boğa burcu nisan ayı burç yorumu, nisan ayı boğa burcu yorumu Sevgili Boğa'lar, Nisan ayı sizlere neler getirecek, sizden neler götürecek, Hande Kazanova'nın öngörüleriyle 2014 nisan ayı boğa burcu yorumları sizlerle... Sevgili Boğalar yaşam bazen özellikle de pek çok yöne itildiğinizde bunaltıcı olabilir. Nisan öyle zamanlardan biri. Sakinliğin yerini...

Sayfayı Paylaş