1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  Boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  2011 ocak ayı boğa burcu boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu yorumu Mutlu yıllar ve ilk ayımızın yorumlarıyla baslıyorum :)

  Boğa Burcu ( 20 Nisan-20 Mayıs )

  Bu ay Marsın Oğlaktan size destek vermesi devam etmekte. Hareket ve enerji içinize dolmaya devam ediyor. Ancak Marsın Satürn’le aldığı sert pozisyon size bazı aksilikler getirecek gibi. En başta yeni yılda yollarla, iletişimle ilgili bazı aksilikler olabilir. Eğlenmek adına gittiğiniz yerdeki organizasyondan hoşlanmayabilirsiniz. Kiminiz de bazı yakın veya uzak bir akraba ile ilgili sizi rahatsız eden bir durum yaşayabilirsiniz, öfkenizi şimdilik içinizde tutacaksınız ama tavrınızla belli edeceksiniz. Bu ara kimseyi çekecek halde değilsiniz. Enerjinizi sıkıştırmak, bir şeyleri içte tutmak pek işinize gelmeyecek. Ancak yine de zamanını beklemekte fayda vardır hissi ile büyütmeyeceksiniz olayı.

  Kiminiz de bir uzak akrabanın sağlık durumu ile ilgili bir haber alabilirsiniz. Zaten bu aralar yaşlı akrabaların sağlık haberleri eskiye oranla biraz artacak gibi.

  İşle ilgili ilginç durumlar var. Ayın ilk yarısı cesaret ve kararlılık var sizde ama sanırım zamanlama konusunda sorun olacak. Yani, siz yetkili bir kişi ile beklentiniz veya hedefiniz üzerine bir talepte bulunacaksınız, kendinizi açık ve cesur ifade edeceksiniz, olur da alacaksınız, ancak uygulama zamanı için ikinci yarıyı beklemeniz gerekecek. Ben size beklemeyin derim, istediğiniz sözü en azından resmi ağızdan alın, yoksa, sonra otoritenin işine geldiği gibi bu talebi yontması söz konusu, yani ikinci yarıda olası bir sonuç beklediğiniz gibi değil olmayabilir, epey bir yontulma, çarpıtılma söz konusu olabilir. En iyisi o kişiye isteğiniz gerçekleşene kadar hatırlatın ara ara derim. Belki verdiği sözden dolayı utanır bakarsınız.

  Kimi Boğaları ise, bir sorumluluk, bir görev bekliyor. Bu sanki beklediğiniz bir şey ama başta size biraz fazla yüklenilecek, yine de üstesinden geleceksiniz ve işleri yönetimi memnun eden bir şekilde sonuçlandırmanızla takdir toplayacaksınız. Çalıştığınız, görev aldığınız kurumun aranan kişisi olacaksınız giderek. Yapacağınız her yeni görev sizi otoriteye veya daha üst seviyedeki kişilere veya topluma daha fazla yakınlaştıracak her geçen gün.

  İş yapma tarzınız değişiyor.. Sanki “hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır” misali, adım adım ilerleme taktiğini benimseyip arzu ettiğiniz büyük hedefe ulaşma kararı veriyorsunuz. Eskiden hani direkt hedefi 12’den vurmak şeklinde bir iş yapma alışkanlığına sahipken, sanırım bu taktik gelişen yeni koşullarla beraber değişiyor anlaşılan. Emin olun bu yeni taktiğin faydasını göreceksiniz.

  Ayın ikinci yarısı Mars-Satürn açısı size beklentinize uygun sonuç verecek olsa da, ya siz sonuçtan aşırı derecede gururlanma havasına gireceksiniz, ki bu da birilerini kızdıracak veyahut tam tersi sizin hedefe ulaşmanız birinin gözüne batacak, sizinle uğraşmak isteyecek. Yine de, size dokunacak ciddi bir düşmanlık göreceğinizi tahmin etmiyorum. Çünkü ay boyunca zekanız uyanık ve sanırım istihbaratınız da kuvvetli..

  Sağlık için harekete geçmek isteyenler ilk haftadan sonra harekete geçebilirsiniz. Hatta geçmelisiniz harekete. Bir rahatsızlığınız büyümeden önce tedaviye başlamalısınız.

  Sevgili Boğalar, ya beklenmedik bir yerden bir para kaybınız var aniden ya da beklenmedik bir yerden para kazancınız var. Bu yılbaşı büyük ikramiyelerden biri bir Boğa burcuna veya Boğa yükselene çıkarsa hiç şaşmam doğrusu… Siz beni dinleyin hem yeni yılda hem Ocak ayı boyunca şansınızı denemeye devam edin.

  Ayın ikinci yarısı belirsizliğin dağıldığı ve olayların ilerlediği bir sürece giriyorsunuz. Sizi epeydir sıkan dumanlı hava böylelikle dağılıyor.

  Bazı planlarınızı aniden değiştirecek gelişmelere de hazırlayın kendinizi derim. Sizi adeta bir meslek değişimine/pozisyon değişimine de sevk edecek bir gelişme hayatınıza girecek gibi.. Bu değişimin kokusunu alacaksınız bu ay.

  Bir yol planı veya yoldan gelen biri ile yapacağınız bir görüşme veya alacağınız bir haber sizi hızla resmi bir girişime sevk edecek gibi. Kiminiz sanki aniden bir evlilik planı içinde bulacaksınız, hızlı bir evlilik kararı olacak bu. Kiminiz de, aniden bir şeyin altına, bu bir farklı iş girişimi veya projesi olabilir, imza atacaksınız. Sanki isteyip de kendinizi tam da hazır bulmadığınız bir şeyler olacak, en azından bu ay bu tür bir olayın kıpırtıları olacak.

  Para konusuna gelirsek; dediğim gibi sürpriz bir şekilde ani para gelmesi veya gitmesi var. Şansla ilgili bir şey bu. Sizin gayretlerinizle alakası yok, birden olacak bir durum gibi.

  Gerçekten bu ay bazı kadersel olaylar sizi bekliyor gibi. Şaşırtıcı bir ay. Mesela, kiminiz bir aşk olayında alt üst olmayı beklerken rüya gibi bir teklif alacaksınız, kiminiz de belki aşkla ilgili güzel gelişmeler beklerken hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Duygularınızı iyi-kötü yönde şoke edecek ani gelişmeler olacak özetle.. Duygusal anlamda ezber bozacak, aniden gelişecek bir uyanış içinde bulacaksınız kendinizi.

  Bu ay yollara biraz dikkat etmek gerekir derim. Aşırı güven ve dikkatsizlik küçük kazalara davetiye çıkarabilir. Küçük detayları atlamayalım, derim.

   
Boğa burcu 2011 ocak ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Boğa burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Ocak ayı ilişkiler açısından oldukça değişik enerjiler altında olacağa benziyor. Bunlardan birincisi 20 Ocak tarihine kadar kendinizi ifade konularında gayet mantıklı bir şekilde davranmanızı sağlayacak olan Güneş enerjisinin etkisidir. Güneşin bu süreçte burcunuzla uyumlu görünümler yapması doğal olarak farklı insanlar tanımak yolculuklar yaparak kendinizi geliştirmek ve...
 2. Boğa burcu 2011 Nisan ayı yorumu

  Boğa burcu 2011 Nisan ayı yorumu

  nisan ayı boğa burcu 2011 nisan ayı boğa burcu 2011 yorumu Boğa burcu 2011 Nisan ayı yorumu... Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar... Rezzan Kiraz Boğa Burcu Nisan 2011 Bildiğiniz gibi aşk kurallara, yasaklara gelemeyecek kadar delice bir arzudur. İnsan bir kez sevmeye görsün, sevdiği kişi dünyanın en çirkini bile olsa onun gözünde güzel, en hatalı...
 3. Boğa burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Boğa burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 boğa burcu yorumu 2011 eylül ayı boğa burcu yorumu burçlar boğa burcu 2011 yorumu boğa burcu yorumları boğa burcu özellikleri eylül ayı boğa burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Boğa Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Boğa Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz... Sevgili...
 4. Boğa burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  Boğa burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 boğa burcu yorumu 2011 ekim ayı boğa burcu yorumu burçlar boğa burcu 2011 yorumu boğa burcu yorumları boğa burcu özellikleri ekim ayı boğa burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda Boğa Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Boğa Burcu 2011 Ekim ayı yorumunu paylaşıyoruz......
 5. Boğa Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

  Boğa Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

  aylık burç yorumları boğa burcu yorumları 2011 boğa burcu kasım ayı yorumu burada Melekler. Kasım ayında boğa burçlarını bakalım neler bekliyormuş.Yükselen burcunuz Boğa ise,sizlere de biraz boğa burcundan etki geçebilir.Bu yüzden okuyup bilgilenmenizi öneririm.Boğa burcu kasım ayı yorumu benimde kendimce yorumumla burada.Boğaları bu ay neler bekliyormuş,boğa melekleri kasım ayında neler...

Sayfayı Paylaş