1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize....

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Boğa Burcu 2012 Burç Yorumları


  Boğa Burcu Meleklerimiz sizi haziran ayında neler bekliyor öğrenmek istemezmisiniz? Aşk para sağlık başarı neler bekliyor sizleri sizler için paylaşıyorum....  < Konu Resmi..>
  Uzun zamandır burcunuzda gezen şans yıldızı Jüpiter size şansları dağıtarak burcunuzun son derecelerine yaklaştı ve 11 Haziranda sizden ayrılıp komşu İkizler burcuna giriş yapıyor.


  Merak etmeyin, Jüpiter şansı burcunuzdan çıktıktan sonra bir süre daha sizi etkiler, çünkü Astrolojide benim de katıldığım bir kural vardır; Jüpiter burcunuzdan geçtikten sonra 1 sene daha şanslı etkisi devam eder.


  Zaten Jüpiter şanslı ve hevesli başlangıçlar, atılımlar yaptıran 1.evinizden çıkıp diğer bir önemli konuda size şans vermeye başlayacak; İkizler para evinizdedir, para evine giren bir Jüpiter başlattığınız şanslı başlangıçları şimdi paraya çevirme zamanı demektir.


  Hele bu ay öz yıldızınız Venüs de İkizlerde, para evinizdeyken, bence bu iki bereketli yıldızdan dileyin ne dilerseniz…


  Gerçekten maddi bakımdan genişleme ve rahatlama zamanı sizin için. Çalışmalarınız, çabalarınızın meyvelerini bol bol verecektir bu aydan itibaren.


  İkizlerdeki yıldız yığılması ve diğer önemli gökyüzü olayları parasal konularda çalkantılar, sürprizler getirecektir size. Ucu paraya dokunan meselelerle, konularla meşgul olacaksını ay boyunca.


  Tabii para evindeki bereketli yıldızlar sadece para getirmez, para da harcatır, ama merak etmeyin hayırlı vesilelerle harcama yapacaksınız.


  Kiminiz kardeşler için, kiminiz çocuğunuz için, kiminiz başka nedenlerden dolayı harcama yapacaksınız. Mars dost burç Başakta size masraf çıkartırken, size olumlu açısıyla bu masrafları rahatlıkla karşılayacak güçte olursunuz.

  Öte yandan 4 Haziranda Yayda Ay Tutulması var, 5/6 Haziranda Venüs Tutulması var, bunlar yine sizi alacak, verecek, borç, para, yatırımla ilgili evlerinizde gerçekleşiyor. 19 Haziranda ayrıca Yeni Ay var İkizlerde, ay boyunca odak noktanız parasal konular demektir.


  Haziranın ilk haftası banka hesaplarınıza, cüzdanınıza sahip çıkın derim, kalabalık ortamda çantanızı aşırmaya niyetli tipler olabilir. Ayrıca dalgınlıktan cüzdanınızı, kartınızı bir yerlerde bırakabilirsiniz.


  Ayrıca banka kartlarınızda hesapları iyi kontrol edin, bir takım oyunlar yüzünden havadan masraf çıkarılabilir size. Varsa kullanmadığınız kartlar kapattırın derim.


  Bu tür olası sorunlar ve beklenmedik masraflar olabilir tutulmaların etkisiyle, ancak ay boyunca parada gerçekten şanslı ve bol bereketli bir zaman yaşarsınız.


  Taksitle, veya devlet, büyük kurum yoluyla yatırıma yönelenler, ev, arsa, ne bileyim tahvil vs almak isteyenler varsa, bence 29 Hazirandan sonra başvurun derim. Değerlendirin bu tür bir şansı.

  İşe girmek isteyenlere karlı ve iyi kazançlı bir iş yolu görünüyor, ancak Venüs’ün 29 Hazirana kadar retroda kalması işin kalıcı olmasını baltalayabilir. Mümkünse 29’dan sonra başlayın derim. Kısa süreli ve karlı iş düşünenler için ay boyunca iyi bir zemin mevcut.


  İş yerinden, devlet, büyük kurumdan beklentisi olanlar, resmi bir meselesi olanlar için de, yine ay sonu olumlu sonuçlanacak gelişmeler var diyebilirim.


  Bu sene bir işi tamamlamayı planlayanlar da, planlarının sonlarına yaklaşmış gibi, bu ay sanki sonun başlangıcındasınız. Sonbaharda bir vizyonu, işi tamamlayıp başka bir vizyona, amaca yöneleceksiniz.


  Aşka bakalım..


  Bu ay yine size evlilik görünüyor, ancak Venüs retrosu dolayısıyla bence evliliği 28 ve sonrasına bırakmanızda fayda var derim. Hem düğün masrafları hesapladığınızdan daha fazla olabilir, en iyisi gelecek aya bırakın derim. Ya da dediğim gibi 28-30 iyi zamanlar.


  Diğer Boğalar ise, dikkatlerini işe vermiş durumda. Bu konuda önemli bir amacınızı gerçekleştirmek üzere kendinize güvenerek gayretle çalışacaksınız. İş yerinde sizi ilgilendiren güzel gelişmeler bekleyin derim.

  İş başvurusu yapmak isteyenler de, bu ay durmasın derim. Aranızda iş kurmak isteyenler çıkabilir veya terfi düşünenler, daha statülü pozisyon düşünenler, bence bu bakımdan da oldukça güzel sürprizler olabilir size. Ama bunları birilerini yaralamadan yaparsanız iyi olur. Veya siz bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz fakat Merkür İkizlerdeyken bu tür şeyler yanlış anlamalardan, yanlış algılamalardan kaynaklı olabilir.


  Ayrıca siz bu ay daha güçlü durumdasınız iş bakımından.


  Bu tür yanlış anlamalar 7 Haziranda Merkür Yengece geçtikten sonra giderilebilir.


  Ay sonunda yakınlarınızla buluşmanız, bir araya gelmeniz mümkün. Sizi mutlu eden bir gelişme bekleyin derim ay sonunda.


  Büyüyen işlerinden dolayı yanına eleman almayı düşünenler olabilir, kendisine ortaklık teklifi gelenler olabilir. Bunları iyi düşünerek karar verin, ileride otorite elinizden kaysın istemiyorsanız, şartlarınızı baştan iyi koyun derim, yoksa ortaklığı kabul etmeyin derim. Eleman almak daha mantıklı görünüyor.


  Haritanızda 2.ev ve 6.evde yıldız iletişimi var, bu sağlık konusunda iyi bir noktaya yaklaştığınızı, bir sağlık sıkıntısını veya iş konusunda bir dönemi geride bırakacağınızı gösterir.


   
Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Boğa burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  boğa burcu haziran ayı boğa burcu haziran ayı yorumu 1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında Mars ve 13 Haziran tarihine kadar devam edecek Merkür gezegenlerinin burcunuzda seyirleri aşk hayatınız ve ilişkileriniz konusunda son derece etkili ve olumlu enerjiler olup, tüm ay boyunca sizleri güçlü yansımalarıyla ışıklandırabilirler. Normalde Merkür gezegeni Boğa burcunda oldukça sabit bir...
 2. Boğa Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Boğa Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  boğa burcu haziran ayı boğa burcu haziran 2011 Sevgili Boğa Burcu melekleri bakalım Haziran ayında sizi bekleyen gelişmeler neler:tik: Sizin hayata bakış açınız ile yaşadığınız ilişkinin örtüşmemesi sonucu gerilimli durumlar görülebilir. Bir yandan toplum hayatının gerekleri, diğer yandan beraberliğinizin toplum içindeki önemi kafanızı karıştırabilir. Sizin bir ilişkide sunduklarınız ile,...
 3. Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız..Temmuz ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Astroloji bilmek, rüzgarın nereden estiğini bilmek gibidir. Astroloji bilgisi sayesinde sizi destekleyen...
 4. Boğa Burcu Eylül 2012 Aylık Burç Yorumunuz...Boğa Burcu Meleklerimize...

  Boğa Burcu Eylül 2012 Aylık Burç Yorumunuz...Boğa Burcu Meleklerimize...

  Boğa Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız.Eylül ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Yeniden aşk zamanı diyerek bu ayın yorumlarına başlamak istiyorum. Bu haberim hem bekar Boğalara hem de...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Boğa Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Boğa Burcu Yorumu

  2014 boğa burcu haziran ayı, aylık burç yorumları, haziran boğa burcu yorumu Boğa burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 yılı haziran ayı boğa burcu aylık yorumları aşağıdaki gibidir... Sevgili boğa sağlığınız adına hassas bir aydasınız. Kendinizi yorgun hissettiğiniz anda dinlenmeye özen gösterin. İş hayatınız ve çalışma ilişkilerinizde ayın ilk yarısı görev ve...

Sayfayı Paylaş