Boğa burcu için yeni gelişmeler nedir 2022 de?

• Konbuyu başlatan Karagözlümm-0
  • Başlangıç tarihi
K

Karagözlümm-0

Forum Okuru
Boğa burcu için yeni gelişmeler nedir 2022 de?

2022 de boğa burcunu neler bekliyor melek kadınlar kulübü 2022 de boğa burcu forum'da.​

Boğa burcu olarak geçen yıl kötü şeyler yaşadım acaba 2022 yılı biz boğalara beler getirecek? Boğa burcu 2022 yorumu nedir neler bekliyor bizi? Boğanın aşk para sağlık durumu ne olacak bunlar hakkında bilgi verir misiniz? Ben ve bir arkadaşım boğa ve ikimizde geçen yıl çok sıkıcı bir yıl geçirdik bu yıl mart ayına geldik daha henüz bir şey göremedim. Bundan sonrası için yıl sonuna kadar gelişmeler var mı boğalar için? 2022 de boğa burcunu neler bekliyor?

boga-burcu-2020de-neler-yasiyor-1585404696.jpg

Merhabalar
Boğa burçlarını nasıl tanıyorsanız derseniz özellikle şu tipik özelliklerine dikkat çekmek isterim ki sakın yapıları ve güvenilir olmaları dikkat çeker. Güven onlar için önemli bir meseledir. Sabırlı insanlardır. Mal mülk edinme konusunda beceriklidir boğalar. Romantizmi de çok severler. Kalıcı şeylerden hoşlanır boğa geçici sürekli değişim sevmezler. Dilerseniz boğa burcu için 2022 de neler olacak sizin için yazalım.

"2022 de boğa burcunu neler bekliyor?"​

Boğa burcu için 2022 büyüme ve gelişme yılı olacak deniyor. Bu yorum astrologlarin ortak yorumudur öncelikle belirtelim. Bu yıl ki tutulmalar 4 tane ve bu tutulmalar sayesinde oldukça büyümeyi tetikleyecek. Sosyalleşme gruplar topluluk alaninda önemli değişimler yaşanabilir. Bu yıl arkadaş çevreniz değişime uğrayabilir yeni arkadaşlar hayatınıza girebilir. Global bir kriz söz konusu olduğundan siz de paranızı gelir giderinizi doğru yönetmelisiniz. Hayatınız için önemli kararlar alabilirsiniz örneğin söz nişan evlilik gibi. Mayıs sonuna doğru yer değişimi taşınma söz konusu olabilir. Yeni imaj konusunda estetik konusuna vakit ayırabilirsiniz.

Boğa burçları kadınları nasıl olur dilerseniz aşağıdaki linkten "boğa burcu kadınının genel özellikleri" konulu yazımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Geri