1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Boga Burcu Mart 2012 Yorumları

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Boga Burcu Mart 2012 Yorumları Boga Burcu 2012 Mart Yorumları
  Merhaba Sevgili melek'ler ve misafirler, bu yazımızda Boga Burcundan olan tüm arkadaşalrımız için 2012 mart ayı Boga Burcu yoruumlarını paylaşıma açıyoruz.

  [​IMG]


  Alışveriş yapmak, kendi isteklerinize yönelmek gibi eğilimleriniz fazla olabilir. Bu arada bulunacağınız yerlerde dikkatleri çok kolay üzerinize çekeceksiniz. Bu ay genel olarak kişisel istekleriniz dışında, parasal birikimleriniz ve kazanımlarınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Mart ayına, sosyal ortamlarınız ve özel hayatınızda dengeyi oturtmak isteğiyle giriş yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan mücadeleleriniz, sosyal ortamlarda gerilmenize neden olabilir.
  Olayları biraz akışına bırakmayı denemeli ve bu ay sürtüşmelerden kaçınmalısınız. 12 Mart'tan sonra maddi konular devreye girmeye başlayacak. İş ortamlarınızdaki hareketlilik, maddi anlamda size güzel getiriler ve geri dönüşler sağlayabilir. Bu iki gün bir çok konuda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Şartları lehinize çevireceğiniz bir kaç gün sizleri bekliyor. Artık neptün balık burcunda! Önünüzdeki yıllar boyunca idealleriniz önemli olmaya başlıyor. Günlük yaşantınızda ideallerinizi aktif hale getirmek için çok çalışabilirsiniz.

  Arkadaşlıklarınız artabilir, kendi ideallerinizi paylaşmak için sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş olarak seçeceğiniz insanlar konusunda dikkatli adımlar atmalısınız. Kandırılmalara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle üstleneceğiniz pozisyonlarda kurban olmamaya ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kendi ideallerinizmiş gibi gözüken gruplardan ve tehlikeli oyunlardan uzak durun. İnsanlara gereğinden fazla anlamlar yüklememeye özen gösterin. Özellikle 18- 21 mayıs tarihleri arasında doğan boğalar ekstra dikkatli olmalılar. Haftasonu, yakın çevrenizle olan iletişiminiz devreye girecek. Sevdiklerinizle, akraba veya kardeşlerinizle yapacağınız organizasyonlardan bu haftasonu fazlasıyla keyif alabilirsiniz.

   
Boga Burcu Mart 2012 Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yay Burcu Mart 2012 Yorumları

  Yay Burcu Mart 2012 Yorumları

  Yay Burcu Mart 2012 Yorumları istiyorum sesimi duyun kızlar mart yay yorumlarını ekleyin:
 2. Kova Burcu Mart 2012 Yorumları

  Kova Burcu Mart 2012 Yorumları

  Kova Burcu Mart 2012 Yorumları - Merhaba arkadaşlar mart geliyor ve burcumun yorumlarını merak ediyorum lütfen paylaşın.
 3. Terazi Burcu 2012 Mart Yorumları

  Terazi Burcu 2012 Mart Yorumları

  Terazi Burcu Mart 2012 Yorumları Terazi Burcu 2012 Mart Yorumları Merhaba, bu yazımızda Terazi Burcu olan Melek'lerimiz ve Terazi Burcu olan misafirlerimiz için Terazi Burcu 20412 Mart ayı yorumlarını paylaşıyoruz. Mart gibi ortağınız veya iş arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız bir işte gerilim yaşayabilir, bazı gecikme ve aksaklıklara maruz kalabilirsiniz. Aceleden ve riskten...
 4. Oğlak Burcu 2012 Mart Yorumları

  Oğlak Burcu 2012 Mart Yorumları

  Oğlak Burcu Mart 2012 Yorumları Oğlak Burcu 2012 Mart Yorumları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Oğlak Burcundan olan tüm misafirler, sizler için 2012 Mart ayı Oğlak Burcu yorumlarını bu sayfamızda paylaşıyoruz :) Bu ay aşk kapıyı çalıyor güzel günler,güzel saatler… venüs ve Jüpiter özgürlüğünüze kavuşturuyor sizi sürprizler, anlaşmalar, yakınlaşmalar, resmi buluşmalar, eski arkadaşlarla...
 5. Akrep Burcu Mart 2012 Yorumları

  Akrep Burcu Mart 2012 Yorumları

  2012 Akrep Burcu Mart ayı Yorumları Zeynep Turan Akrep Burcu Mart 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Zeynep Turan'ın 2012 Mart ayı Akrep Burcu yorumlarını, Akrep burcundan olan siz üyelerimiz için ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Akrepler Sevdiğiniz insanı sahiplenmek ve ona karşı derin duygular hissetmek ön planda olacak. Yalnız bu derin sevgiyle onu yönetmeye ve üzerinde...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş