Boğa Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Boğa Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı
meleklermekani1-2644.jpg

melekler3-4025.jpg
melekler12-4896.jpg
melekler11-4986.jpg
melekler10-9302.jpg

Boğa Burcu & Tarot

Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.
Sevgili Boğa meleği emeğiniz karşılığını alamadınız değimli hala? Ama artık rahat olun bu geciken mutluluğunuz sizi sevince boğacak. Hatta bu gelecek para geçmişten gelen bir servetin göstergesi bile olabilir.
Bu arada yeni iş yada yeni atılımlar için henüz erken acele etmeyin.

Hayatınız bu dönem daha güleç. Size Mutluluk dolu ve sakin bir yaşam hakim olacak . Fakat hassasiyetiniz ve alınganlığınız sizi zaman zaman üzebilir. Bu kadar rüyada gezmeyin. Ama gördüğünüz İnandıklarınızın peşinden de gitmekten vazgeçmeyin..

Hayalperest tutumunuzu bu dönem bırakın kartlar özellikle bu konuda dikkat çekiyor. Eğer düzelme yaparsanız kendinizde ayaklarınız yere basacak. Gerçek yaşama dönmek , sorumluluklarınızı unutmamak bu dönem güzel şeyler olarak size dönecek.

Bu dönem ilişkimize de dikkat etmeliyiz. Aldanma ya da aldatma olayları yada şüpheleri can sıkıcı durumlar çıkartır.. Doğru insanın doğru yolundan gitmek bişey kaybettirmez. Aksi taktirde kendimiz bir yanlışın içindeysek hemen toparlanmalıyız.

Yanlış ve doğruların içinde bocalamayın. Hata üstüne hata yaparsınız.

Sağlık anlamında da dikkatli olun. Gereksiz stresleriniz size hastalık olarak geri dönebilir. Sonra bişey yokken oldu diye düşünmeyin. Rahat görünmeseniz bile kendinizi rahat gösterin. Nazara geliyorsunuz. Yapınız zayıf. Bu durumunuzda düşmana malzeme olmayın.

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca :handanca:

Ben boga burcundanim esimde balik. Ikisinin uyumunu okudumda nerdeyse % 90 dogru diyebilirim. Bu kadar isabetli yorumlar yapilmasi gercekten guzel

slm cnm emin olun yazdıklarınızı bire bir yaşıyorum diyebilirim bende boğa burcuyum insanı yoruyor bu burç ,artı çevrendekiler izin vermiyorki hayatta dinlenmenize bir rahat bıraksalar süper olacak hayat ,artı gerçektende nazar olayı berbat bişeyy ya napmalıyız bu konuda , bir bilgi verebilirmisin cnm ,artı arkadaşlar aslında boğa burcu çok kolay bir burçtur emin olun herşeyden mutlu olan bir burçtur

Teşekkürler.Ben boğa burcuyum.Bu aralar paraya çok ihtiyacım var.inşallah yorumunuz benim için de geçerli olur.Mesaj sayılarımı tamamlayabilirsem handancım baktırmak isterim......

Geri