Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
meleklermekani11-5275.gif
meleklermekani111-5265.gif
meleklermekani90-7192.gif

Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende.

Ateşin Yakutu: Büyük bir aşkı temsil eder bu kart. Öyleki ayrıysanız bile bu kart birleşeceğinizi gösterir.

Dare (Elmasın Hükümdarı): Karşındaki erkeğin zor bir yapısı olduğunu unutma. Ona sakın sahip olamayacağını düşünme. Şimdi ağlasan bie ilerde güleceksin. O gözyaşların mutluluk için akacak artık.

Yelkenli Kartı: Sana yeni yeni şeyler öğretecek hayat yolculuğu çıktı. Kartın düz çıkması senin için önemlidir. Bu hayat yolculuğu sana olgunlu katacak. Yeni yeni şeyler yaşayacaksın.

Ateşin Yakutu: Büyük bir aşkı temsil eder bu kart. Öyleki ayrıysanız bile bu kart birleşeceğinizi gösterir.

Dare (Elmasın Hükümdarı): Karşındaki erkeğin zor bir yapısı olduğunu unutma. Ona sakın sahip olamayacağını düşünme. Şimdi ağlasan bie ilerde güleceksin. O gözyaşların mutluluk için akacak artık.

İn$aLLaH.. En azındaN dü$üncesi qüzeL.

şu anki durumumu özetler vaziyette bir açılım olmuş..birleşme olur mu bakacaz:))

Geri