Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Boğa Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  boğa burcu erkeği duygusalmıdır Boğa – Koç

  Boğa, kendinden emin tavırları ve rahat hareketleri karşısında Koç’u gördüğü anda adeta büyülenebilir. Fakat Koç, özgürlükçü ve başına buyruk davranmaktan hoşlanır. Kendi kararlarını kendi verir. Evlilikte önceleri herşey çok güzeldir; fakat daha sonra aralarında önlenemeyen tartışmalar başlar. Koç, Boğa’nın sabırlı davranışları karşısında çileden çıkabilir. Boğa’nın sahiplenme duygusu,, cinsel çekim bittiği anda, bu evlilik kendiliğinden bitecektir. Koç’un kıskançlıklarını anında belli etmesi ile çatışabilir. Sonu gelmeyen savaşlardan sonra


  Boğa – Boğa


  İşte her anlamda birbirini tamamlayan bir çift. İkisi de Boğa olduğu için, bir çok huyları ve alışkanlıkları aynıdır ve evlilikte paylaşacak pek çok şey bulacaklardır. Her ikisi de ateşli ve ihtiraslıdır. Cinsellik ve yaşam konusunda aynı fikirdedirler. Güzelliklere ve yuvaya önem verirler. Evlilikte herşeylerini paylaşır ve birbirlerini desteklerler.


  Boğa- İkizler
  Her anlamda zıt bir evlilik! Boğa toprak grubu, İkizler ise hava. Birinin sabit değerlerinin, diğerinin değişken yapısıyla bağdaşması neredeyse imkansızdır. İkizler’in neşeli ve esprili zekası Boğa’yı bir anda sarabilir. Üstelik çevresindeki tüm kişiler kendisi gibi ilginç ve sıradışıdır. Ancak çok geçmeden tehlike çanları çalmaya başlayınca, gerçek tüm çıplaklığıyla ortaya çıkacaktır. Boğa’nın sabit fikirleri,, asla Boğa kadar ateşli olamaz. Yapılması gereken tek şey, evlilik adımını atmadan karşılıklı konuşarak, arkadaşça bu ilişkiye son vermektir. İkizler’in değişken yapısıyla uyuşmaz. Üstelik bir İkizler, asla Boğa kadar ateşli olamaz. Yapılması gereken tek şey, evlilik adımını atmadan karşılıklı konuşarak, arkadaşça bu ilişkiye son vermektir.


  Boğa – Yengeç


  İşte uyumlu bir su-toprak karışımı evliliği. Duygusal alıngan ve yuvaya bağlı bir Yengeç ile sabit sevecen ve sevdiklerine aşırı düşkün bir Boğa’nın evliliğine hiç kimsenin itirazı olmayacaktır. Üstelik gerçekten seven bir Yengeç, son derece sıcak ve ateşli olur. Fedakarlık ve koruma iç güdüsü ikisinde de vardır.

  Boğa – Aslan

  Boğa, bir Aslan’la karşılaştığı anda ona doğru çekildiğini hissedecektir. Aradığı sevgili, eş, aşk karşısında tüm ateşi ve cana yakın gülüşüyle onu cezbetmeye hazırdır. Aslan da Boğa gibi üstün kişilerden hoşlanır. Üstelik en az Boğa kadar kadar sabit ve gururludur. Boğa, kıskançlığına gem vurmayı başarabilirse, bu evlilik en iyi şekilde gidecektir. Çünkü Aslan, kıskandığını söylemeyecek kadar gururludur. Herkesin gıpta ile izlediği ideal bir çifttir. Ömür boyu sürecek bir evlilik sizi bekliyor.

  Boğa – Başak

  Boğa, ilk başta kendi gibi toprak burcu olan Başak’la aynı zevkleri paylaştığını düşünebilir. Ancak daha sonra yanıldığını anlayacak ve uzun süre bocalama yaşayacaktır. Boğa, duygu dolu ve ateşli bir yapıya sahiptir. Başak ise sistemli ve mesafelidir. Cinsel anlamda yoğun duygular yaşamaz ve Boğa’nın isteklerine her zaman karşılık vermez. Yine de Başak’ın disiplinli yönleri Boğa’nın ilgisini çekiyor, üstelik zeki ve pratik zekasından hoşlanıyorsa bu evlilikte umut var demektir.

  Boğa – Terazi

  Boğa, bir Terazi kişisini gördüğü anda etkilendiğini hissedecektir. Çünkü o da bir Venüs insanıdır. Gülüşü ve zarafeti ile çevresini büyüler. Ona ulaşmak isteyen o kadar çok kişi vardır ki, işte bu yüzden onun seçimleri daima yanlıştır ve aklı bir hayli karışıktır. Bu cazip eş ile Boğa arasında müthiş bir aşk yaşanır. Bu ateşli ve olağanüstü aşk, Tanrı Eros’u bile kıskandıracaktır. Evlilikte yaşanan sorunlar, bu büyük sevgi karşısında çok çabuk eriyecektir. İşte size ömür boyu sürecek romantik bir aşk masalı!

  Boğa – Akrep

  Akrep ile Boğa büyük bir aşk yaşayabilirler fakat ömür boyu mutlu olacaklarını sanmayın. Akrep’in ateşi ve kıskançlığı, Boğa’dan iki kat daha fazladır. Boğa’nın sabit yapısı, onun yanında esnek ve yumuşak kalır. Akrep, çok kinci bir insandır ve affetmeyi bilmez. Duyguları derinlerde gizlidir. Bu evliliği çekici kılan şey Akrep’in yüksek cinsel cazibesidir. Bu evlilikte herşey olacaktır. Ateşli arzuların ve şiddetli kıskançlıkların yoğun bir karmaşası vardır.

  Boğa – Yay

  Boğa’nın Yay kişisiyle değil evlenmesi, ona yaklaşmasını bile tavsiye etmiyoruz. Yay, çekici, sevimli,, Boğa’yı bir anda avucuna alıverir. Üstelik onu elde etmek için fazla çaba da sarf etmez. Ancak Boğa ve Yay’ın herşeyleri farklıdır. Evlilik boyunca sürekli tartışmaktan başka bir şey yapamaz hale gelirler. Yay’ın ateşli yapısı ve Boğa’nın cinsel çekiciliği, aralarındaki tek ortak paylaşımdır.

  Boğa – Oğlak


  Oğlak insanı ile Boğa iyi anlaşır ve mutlu olurlar. Oğlak, Boğa gibi kuşkucu ve kıskançtır. Herşeyi inceler ve yorumlarını kendine saklar. Konuşma özürlüdür ve düşüncelerini açıklamaktan hoşlanmaz. Gelecek güvencesi onun için önemlidir. Evlilikte karşılıklı çok şey paylaşırlar. Eğer birbirlerine güven duygusunu hissettirmeyi başarabilirlerse, aralarında asla sorun olmayacaktır. Üstelik toplum içinde birlikte yükselecek ve birbirlerini destekleyeceklerdir.

  Boğa – Kova

  İşte Boğa’nın uzak durması gereken kişilerden biri! Boğa’nın, son derece akıllı ve zeka düzeyi çok yüksek olan Kova’yı anlaması neredeyse imkansızdır. Evlilikte asla aynı dili konuşmayacakları kesindir. Boğa, oldukça çekici bir kişi olan Kova’yı taparcasına sevse bile duygularına ket vurmalıdır. Çünkü Kova onu üzecek, anlamayacak, kızdıracak ve üstelik bunları bilerek yapmayacaktır. Hayata bakış tarzları o kadar farklıdır ki, evlenirlerse ikisine de acımak gerekecektir.

  Boğa – Balık

  Balık sakin ve kendi dünyasında yaşayan biridir. Sanatçı bir ruha sahiptir ve yaşamı farklı algılar. Boğa’nın onun dünyasına girmek için oldukça çaba sarf etmesi gerekebilir. Evlilikte aynı dili konuşmaları bile uzun zaman alacaktır. Balık, korunma içgüdüsü çok fazla olduğu için Boğa’ya sığınmak isteyecektir. Eğer Boğa sahiplenme duygusunun yoğun olduğunu hissettirirse, ondan asla ayrılmak istemeyecektir. Aslında bu evlilikten Boğa’nın ne beklediği önemlidir; aradığı rutin bir yaşam mı, yoksa enerjisi yüksek bir aşk mı?   
Boğa Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  terazi burcunun diğer burçlarla ilişkisi terazi burcunun evleneceği burç diğer burçlarla ilişkisi nasıl evlenebileceği burçlar Terazi - Koç Koç heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. Terazi, Koç’un ilgisini kolaylıkla üzerine çekebilir. Bu, Mars ve Venüs çarpışmasını yansıtan bir evliliktir. Koç’ların çoğu uçarıdır. Terazi ise dengeli ve akıllı bir kişidir. Eğer Terazi kendini...
 2. Koç Burcunun Dİğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Koç Burcunun Dİğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  koç koç ilişkisi koçla koçun uyumu Koç - Koç İkisi de kıskanç, duygulu, ateşli ve yönetici tiplerdir. İlişkide kısa sürede aralarında üstünlük savaşı başlayacaktır. Karışıklıklar ve ilginç tezatlarla dolu serüvence bir evliliğe dönüşen bu beraberlik yaşanmaya değerdir. Zaman içinde, her ikisi için de hoş bir aşk olacaktır. Eğer sabrederek evlilik gibi bir şansı yakalarlarsa, asla klasik bir...
 3. Başak Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Başak Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  başak burcunun anlaştığı burçlar başak burcu anlaştığı burclar burcu kadını hangi burçlarla anlaşır kadınının burçlar burcunun diğer burçlarla ilişkisi nasıl Başak – Koç Başak burcu, Koç insanı ile başlangıçta iyi anlaşır. Fakat Koç, iflah olmaz bir maceracıdır. Başak, istese de onun kadar ateşli olamaz. Başak’ın eleştirici yönleri, bir Koç karşısında oldukça hafif kalacaktır. O çok daha...
 4. Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  aslan burcunun diğer burclarla ilişkisi akrep aslan ilişkisi burcu nasıldır burcu nasildir ve evlilik Aslan - Koç İşte krallara layık bir evlilik. Koç, Aslan’ı gördüğü anda kenetlenip kalacaktır. Kendisinden bir şeyler bulduğu özel bir insanla karşı karşıyadır. Aslan’ın karizmatik kişiliğinden etkilenecek, onun üzerine düşecek ve onu şımartacaktır. Çünkü yaşamı boyunca Aslan kişisi gibi...
 5. Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  yengeç burcuna nasıl davranmalı koç burcuna nasıl davranmalı yengeç burcunun hoşlandığı şeyler Yengeç – Koç Yengeç, ateşli ve heyecanlı sözleriyle bir anda onu saracak olan Koç insanını başlangıçta herşeyi ile beğenecektir. Hem Koç en az onun kadar ateşli ve duyguludur. Ancak Yengeç, bu duruma kanarak denetimi elden bırakmamalıdır. Çünkü Koç’un hayat görüşü, Yengeç’inkinden çok farklıdır....

Sayfayı Paylaş