Boğaz enfeksiyonum ve mide bulantım yorgunluğum var hamilemiyim

Ozge7890

Yeni Üye
Üye
Boğaz enfeksiyonum ve mide bulantım yorgunluğum var hamilemiyim
Selam arkadaşlar dun gece boğazım fena halde ariyordu bu sabah hastaneye gittim boğaz enfeksiyonu dediler. Fakat bende aşırı derecede yorgunluk ara sıra gelen mide bulantısı var hamilelikleri ilgisi varmıdır istemiyormda?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamam 3 gün kala gebelik testi yap hamile isen kesin çıkacaktır. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Selam arkadaşlar dun gece boğazım fena halde ariyordu bu sabah hastaneye gittim boğaz enfeksiyonu dediler. Fakat bende aşırı derecede yorgunluk ara sıra gelen mide bulantısı var hamilelikleri ilgisi varmıdır istemiyormda?
Merhaba, durumunuzun gebelikle alakası yok. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. Muhtemelen boğaz enfeksiyonun dan kaynaklanan halsizlik yorgunluk ve mide bulantısı gibi septomları yaşıyorsunuz. Beklenen adetinize 1-2 gün kala yada gecikmeniz olunca test yaparsınız.

Boğaz ve Kulak Enfeksiyonu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Evde bademcik ağrısı tedavisi Evde bademcik ağrısı tedavisi
Bademcikler, boğazınızın arka tarafının her iki yanında bulunan iki lenf bezidir. Şişmiş bademcikler çeşitli yaş gruplarında çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Ana işlevi, vücudun enfeksiyonu önlemesine yardımcı olmaktır.Tonsilit...
Tüm Sağlık Konuları 1
Boğaz ağrısı evde nasıl tedavi edilir nasıl geçer ? Boğaz ağrısı evde nasıl tedavi edilir nasıl geçer ?
Boğaz ağrısı çok yaygındır ve genellikle kaygılanmamalıdır. Normalde bir hafta içinde iyileşen bir sağlık sorunudur.Çoğu, soğuk algınlığı veya grip gibi küçük hastalıklardan kaynaklanır ve evde tedavi edilebilir.Boğaz ağrısı virüs veya...
Tüm Sağlık Konuları 2
Sık sık boğaz ağrısı yaşayanların dikkatine! Sık sık boğaz ağrısı yaşayanların dikkatine!
Boğaz ağrısı nedenleri, boğaz ağrısı tedavisi, boğaz neden ağrır Özellikle kış ayların da gribal enfeksiyonla ortaya çıkan boğaz ağrısı nedenlerinin altın da farklı sağlık sorunlarının da bulunduğunu unutmayın. Sadece kış ayların da değil...
Tüm Sağlık Konuları 4
boğaz ağrısı nasıl geçer? boğaz ağrısı nasıl geçer?
Günaydın .Ben öğrenciyim Ailemden uzağım boğazım çok ağrıyor bu ağrıyı nasıl geçirebilirim ??
Tüm Sağlık Konuları 1
Boğaz ve Kulak Enfeksiyonu Boğaz ve Kulak Enfeksiyonu
Boğaz ve Kulak Enfeksiyonu nedenleri nelerdir lütfen Boğaz ve Kulak Enfeksiyonu hakkında bilgi verin bana
Soru-Cevap 1