Boğazda Teknede Düğün Organizasyonları

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Boğazda Teknede Düğün Organizasyonları
Nikahta imzalar atılıp hayatlar birleştirildikten sonra bu mutlu günü kutlamak adına düzenlenen düğün organizasyonları içinde son yıllarda en çok tercih edilenin boğazda tekne düğünleri organizasyonunun olduğu görülmektedir. Çiftlerin artık düğün eğlenceleri için tekne ve yatları tercih etmelerinin çok geçerli nedenleri var. Kısa özetlemek gerekirse; Artık demode hale gelmiş lüks mekanlar ve otellerde gerçekleştirilen düğün organizasyonlarına ödeyecekleri ücretin çok daha az bir miktarı ile çok daha kaliteli ve eğlenceli bir düğün ortamını elde edebiliyor olmalarıdır.
https://www.meleklermekani.com/imagehosting/teknede dugun-238.jpg

İstanbul boğazında teknelerde gerçekleştirilen düğün organizasyonları ile insanlar hem organizasyon süresince boğazda tekne gezisi yaparak İstanbul'u denizden yeniden keşfetmiş oluyorlar, hem de yemekli, yemeksiz ya da kokteyl menülerle, alkollü ve alkolsüz gibi farklı seçeneklerle eğlencenin zirvesine çıkıyorlar. Kıyıda görmek isteyeceğiniz tüm yerleri; eğlence mekanları, tarihi eserler, yalılar, hisarlar, köprüler vb. değişik açılardan görme şansına sahip oluyorlar.

Teknede düğün organizasyonlarında müzik için tekne ve yatların tümün ses sistemi bulunmaktadır. Arzu ederseniz kendi dinlemek istediğiniz şarkıları CD olarak yanınızda getirebilirsiniz. Talep etmeniz halinde düğün organizasyonunuza özel olarak canlı müzik (fasıl vb.) ekipleri de organize edilebilir.

Boğazda teknede düğün organizasyonu yapan firmalar içinde senelerdir gerçekleştirdiği kusursuz düğün organizasyonları ile sektörde lider konuma gelen WebTeknesi boğaz turu organizasyon firmasını sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Personel kalitesi ve müşterilerinden aldığı her türlü talebe sınır tanımadan karşılık veren hizmet anlayışı ile sizlere hayalinizdeki düğünü yaşatabilecek belki de tek organizasyon firmasını olduğunu söyleyebiliriz. Firmanın düğün organizasyonlarında kullandığı özel tekne ve yatların güncel fotoğraflarını görmek için web sitelerindeki tekneler ve yatlar sayfalarına göz gezdirmeniz yeterlidir.

Teknede düğün organizasyonu süresince tekne ve yatların İstanbul boğazında takip edecekleri boğaz turu güzergahının resmini görmek isterseniz firmanın web sitesindeki güzergah isimli sayfaya göz gezdirebilirsiniz. Güzergahı burada kısaca özetlemek gerekirse; Avrupa yakasında Yeniköy-Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz-Üsküdar güzergahları arasıdır.

Teknede düğün fiyatları sabit değildir. Fiyatı belirleyen faktörleri sıralamamız gerekirse;

- Düğün organizasyonuna katılacak olan davetli sayısı
- Düğün organizasyonunun yapılacağı gün
- Tekne/Yat ve menü tercihleri
- Ekstra talepler (canlı müzik, oryantal, DJ vb.)'dir.

Teknede düğün organizasyonları hakkında her türlü detay bilgisine ulaşmak ve rezervasyon yaptırabilmek için firma iletişim ve rezervasyon bilgilerini kullanarak WebTeknesi ile direkt bağlantı kurmanız gerekmektedir.

İletişim ve rezervasyon;
E-Mail : info@webteknesi.com
GSM : 0507 312 312 0
 
Son düzenleme:
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şimdiki evlenecek olan çiftler çok şanslı.Ne güzel doyumsuz manzara karşısında ,teknede düğün.2013 'ün trendleri arasında teknede yapılan düğünler.Ne diyelim.Allah tüm isteyene nasip etsin :)
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ablamın düğününü teknede yaptık arkadaşlar, şahsen ben herkese tavsiye ediyorum. webteknesini de duymuştum, bence sorun yok
 
bernam07

bernam07

Aktif Üye
Üye
walla bekar olanlar tercih edebilir ama çok güzel olur bence şimdi çok moda zaten öylede düğün parası veriyorsun böylede.
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
evet ama lüks eğlencelerden daha az para vererek daha çok eğlenebiliyorsunuz, bizde düğünümüzü boğazda yat gezisinde yaptık, yemekler de çok güzeldi eğlence ortamıda.. canlı müzikde çağırmıştık 4 kişik fasıl grubu geldi.. deli gibi eğlenmiştik vallaaa
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Önümüzdeki yaz biz de düğünümüzü teknede gerçekleştirmek istiyorum.. bakalım hayırlısı artık
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bence de 4 saatten fazla süren tekne düğünlerinde insanın midesi bulanır artık deniz tutar :D
 

Benzer İçerikler

Üst