Bohem gelin saçı modelleri Bohem Ne Demektir

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bohem gelin saçı modelleri Bohem Ne Demektir
Bohem gelin saç modelleri ve bohem ne demektir öncelikle sizlere bunları açıklayarak bir konu oluşturmak istiyorum. Kelime anlamı olarak BOHEM ; Asıl anlamı çingene olan fakat terimleşerek bir hayat tarzının tanımı haline gelmiş sözcük. Bohem kişinin tek kaygısı sanattır, öğrenmektir. Bohem kişi günübirlik yaşar; genel anlamda finansal açıdan sürünme durumundadır. Popüler olamayan sanatçılar isteyerek ya da mecburen bohemdirler. diyor bu sitede

Yani bizim anlayacağımız anlamı ile çingene değil de kendi sanat hayatını yaratmak, kendi stilini, yaratmak ve uygulamak anlamına gelebilir. Şimdi ben dediğimden birşey anlamadım sizlerde anlamadı iseniz geçelim SAÇ MODELLERİNE :)

[photo="large"]1019[/photo]

Bu konuda sizlere verdiğim tüm resimlerin kaynağı google amcadır arkadaşlarım resimlerin tamamını googlede önüme gelen ve rast gele şekilde alıyorum kullanıyorum. Bilgim dışında bu resim bana aittir diyenler konuya yazsınlar halledelim hemen :)

[photo="large"]1018[/photo] Hemen aşağıda bulunan küçük resimlere tıklayarak ta bu konuya ait olan Bohem Gelinlikler - Bohem Gelin Saçı Modelleri konusunda açtığımız görsel galeriye ulaşabilir ve büyük halde resimleri ve açıklamaları görebilirsiniz.

[photo="small"]1018[/photo] [photo="small"]1019[/photo] [photo="small"]1020[/photo] [photo="small"]1021[/photo] [photo="small"]1022[/photo] [photo="small"]1023[/photo] [photo="small"]1024[/photo] [photo="small"]1025[/photo] [photo="small"]1025[/photo] [photo="small"]1026[/photo] Sizlerin dikkatini çekebilecek olan bazı saç konuları aşağıda listelenmiştir bu konularımızada bakarak yararlanabilirsiniz meleklerim
[album=large]66[/album]
[album=large]52[/album]
[album=large]50[/album]
[album=large]49[/album]
[album=large]47[/album]

Geri