Bölgesel zayıflama hakkında herşey

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bölgesel zayıflama hakkında herşey
zayıflama ile ilgili herşey zayıflama hakkında herşey elektroterapi zararları elektroterapinin zararları
Özellikle biz bayanların çoğunda olan bölgesel kilo sorunu hakkında tüm merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sizler için aktarıyorum
diyetsiz-kilo-ver-9837.jpg

Özellikle bölgesel zayıflama Türk kadınının çok ciddi bir yakınması olduğu için bu konuda birçok uygulama ortaya çıktı. Ben size kendi kliniğimde uzun yıllar içinde zayıflattığım hastalardaki tecrübelerime dayanarak bilgi vereceğim. Bölgesel zayıflama yöntemleri ve selülit tedavisi asla ve asla tek başına bir mucize yaratamaz. Mutlaka bilinçli diyet artı egzersiz artı diğer yardımcı yöntemlerle beraber uygulandığı takdirde olumlu bir katkı sağlar. Aşağıda günümüzdeki belli başlı zayıflama aletlerini ve yöntemlerini bulacaksınız.

1.Bölgesel zayıflama yöntemleri - LPG

Fransa kökenli bir selülit ve bölgesel zayıflama aletidir. Kuvvetli vakum etkisiyle belirli bir süre uygulandığında selülitlerde azalma ve dokularda sıkılaş-ma ve toparlanma sağlar. Mutlaka bu konuda uzman bir kişi tarafından uygulanmalıdır. Ben son birkaç senedir merkezime başvuran kişilerde LPG'den oldukça iyi sonuç alındığını gözlemledim.

2. Bölgesel zayıflama yöntemleri - Kar***si terapi

Yine son yıllarda bölgesel zayıflama, sıkılaşma, çatlak, selülit tedavisinde olumlu etkili bir alettir. Bu yöntemin uygulandığı kişiler bazen hafif bir acı veya biber yanması gibi bir his duyabilmektedirler. Ancak bilinçli bir diyet artı egzersiz programıyla uygulandığı zaman sonuçlar olumludur.

3. Bölgesel zayıflama yöntemleri - TMT (Transdermalmezoterapi)

Bu yeni yönteme kısaca iğnesiz mezoterapi de denmektedir. Mezoterapi de kullanılan, bölgesel zayıflama ve yağ erimesi sağlayan preparatların özel bir elektrik akımıyla cilt altına yedirilmesini amaçlar. Olumlu sonuç aldığını belirten pek çok hastam oldu.

4. Bölgesel zayıflama yöntemleri - Mezoterapi

Özel iğneleri veya tabancasıyla yağ dokusuna çeşitli yağ eritici maddelerin zerki ile yapılır. Etkili olmasına rağmen ağrı ve morluk oluşumu bazen hastalan rahatsız edebilmektedir. sonra basınç ve vakum uygulamalarıyla lenf drenajı sağlayan yardımcı bir yöntemdir. Diğer aletlerle beraber uygulanabileceği gibi özellikle ödemden yakınan kişilerde şişliği indirerek yardımcı olur.

6. Bölgesel zayıflama yöntemleri - Elektroterapi

Vücuda zararı olmayan elektrik akımlarıyla hedef bölgedeki kasların çalıştırılmasını ve böylece o bölgede bir sıkıiaşma oluşmasını hedefler. Hiç spor yapmayan kişilerde yardımcı olabilir.

7. Bölgesel zayıflama yöntemleri - Diğer aletler

Yosunlu G5, çamur bandajları, infraruj, ultrason, parafin gibi çok daha çeşitli yöntemler olmakla beraber, ben uzun yıllar kendi kliniğimde gördüğüm ve daha etkili olduğuna inandığım aletlerden yukarıda bahsettim. Tekrar hatırlatayım ki, hiçbir alet veya ilaç mucize yaratmaz. Mucize sizin beyninizin içindedir. Bu aletler ancak uygun bir diyet ve egzersizle uygulandığında yardımcı olurlar.

Bölgesel zayıflama yöntemleri Ender Saraç : Tel: 212 283 10 80 (pbx)

yediklerime, içtiklerime dikkat de ediyorum, spor da yapıyorum yıllardır ama basen bölgemdeki kilodan da selülitden de çekmediğim kalmadı. şimdi bir süredir yeni nesil LPG yaptırıyorum. çok şükür azaldılar eskisi kadar dikkat çekmiyorlar. bulandan Allah razı olsun.

Arkadaşlar ünlü diyetisyen taylan kümeli , endermolab ve integral diye bir cihazı kullanıyormuş zayıflama merkezinde. Diyet uyguladığı kişilerede bir yandan bu cihazı uyguluyormuş. Cihaz vakumluyor gibi masaj yaparcasına vücutta gezdiriliyormuş. Kan dolaşımını hızlandırarak selüliti gideriyor ve yağları parçalıyormuş. Taylan Kümeli bir sabah programında anlattı da öyle bilgi sahibi oldum. Acaba kullanan var mı ? Bana deneyimlerini aktarabilir mi ?

yediklerime, içtiklerime dikkat de ediyorum, spor da yapıyorum yıllardır ama basen bölgemdeki kilodan da selülitden de çekmediğim kalmadı. şimdi bir süredir yeni nesil LPG yaptırıyorum. çok şükür azaldılar eskisi kadar dikkat çekmiyorlar. bulandan Allah razı olsun.

Canım senin uygulattığın cihaz Taylan Kümelinin uyguladığı yeni nesil lpg cihazı mı *?

Arkadaşlar ünlü diyetisyen taylan kümeli , endermolab ve integral diye bir cihazı kullanıyormuş zayıflama merkezinde. Diyet uyguladığı kişilerede bir yandan bu cihazı uyguluyormuş. Cihaz vakumluyor gibi masaj yaparcasına vücutta gezdiriliyormuş. Kan dolaşımını hızlandırarak selüliti gideriyor ve yağları parçalıyormuş. Taylan Kümeli bir sabah programında anlattı da öyle bilgi sahibi oldum. Acaba kullanan var mı ? Bana deneyimlerini aktarabilir mi ?
Yeni nesil lpg uygulamalarından bahsediyorsun ben gittim 4. seansta değişikliği ben dahil çevremdekiler farketti. kesinnnlikle öneririm :)

Ya ben yeni anne olmuş biriyim, o kadar kilo veriyim die uğraştım ama bana mısın demedi. Sonra Taylan Kümeli'nin bahsettiği bir cihaz var, yeni nesil lpg ona başladım. O nasıl güzel birşeydir öyle. Özellikle bölgesel sorunları olanlar için. Tabii benim de karın bölümüm için.

Geri